The Rookie Online Lektor PL

The Rookie Online Lektor PL

Oct. 16, 2018
Twoja ocena 0
10
134
głosów

Twórca

Obsada

Nathan Fillion isJohn Nolan
John Nolan
Titus Makin Jr. isJackson West
Jackson West
Eric Winter isTim Bradford
Tim Bradford
Alyssa Diaz isAngela Lopez
Angela Lopez
Mercedes Mason isZoe Andersen
Zoe Andersen
Afton Williamson isTalia Bishop
Talia Bishop

Video Trailer

Opis

Nathan Fillion to Mark Harmon pokolenia, tylko z większą samoświadomością. Jest prawie parodią urody, a jego dowcip ma wystarczającą przewagę, by sprawić, by był cool, ale nie tak bardzo, że kiedykolwiek wyobcowuje się. Jest fantastyczny w tym, że można go podłączyć do niemal każdego gatunku, i może on pasować ładnie jako typowy przystojny mężczyzna lub karykatura jednego z nich (może nawet zagrać przerażającego seksistę, jak robi to zombie na diecie Santa Clarita).

Czuję, że Fillion naprawdę opiera się na tych proceduralnych procedurach, ponieważ płacą rachunki, odwołują się do starszych widzów i może je wykonywać bez wyobcowania bazy Firefly. Podobnie jak Harmon, myślę, że prawdopodobnie jest bardzo atrakcyjny także dla babć, które bez wątpienia pójdą za nim z Zamku.

W The Rookie, Fillion gra Johna Nolana, 45-letniego robotnika budowlanego z Pensylwanii, który – w trakcie rozwodu – rzuca się na próbę napadu na bank i postanawia spacyfikować ten wysoki – i jego kryzys wieku średniego – pracę oficer policji, absurdalne pojęcie, które dosłownie kontemplowałem po każdym odcinku Southland. The Rookie jednak zdecydowanie nie jest Southlandem, który był genialną, prawie pozbawioną plotek serią zdjęć, nakręconą w ręcznym stylu dokumentalnym i zaprojektowaną tak, by dać widzom możliwość zobaczenia, czym jest policja (brzydka, frustrująca, skorumpowana, niebezpieczna , często daremne, ale czasami nagradzające). Rookie jest kręcony standardową kamerą proceduralną i jest bardziej zainteresowany wykorzystaniem pracy policyjnej do opowiedzenia formalnej opowieści o tych postaciach, i byłoby dobrze, gdyby te postacie były ciekawsze niż wycinanki z bronią.

Rookie pochodzi od Alexi Hawley, częstego pisarza na zamku, a także z brata bliźniaka Noah Hawleya, z którym pracował nad niesamowitym The Unusuals. Rookie ma mniej więcej taką samą prędkość jak Castle, chociaż jeśli pilot jest jakimkolwiek wskazaniem, każdy odcinek prawdopodobnie będzie śledził kilka przypadków, które obracają się wokół określonego tematu. Fillion wchodzi do LAPD wraz z dwoma innymi żółtodziobami, z których każdy otrzymuje bardziej doświadczonych partnerów, przydzielonych do szkolenia ich przez generalnie bycie dupkami i łamanie ich kotletów. Serial ten interesuje się tymi innymi postaciami, i najprawdopodobniej będzie starał się zrobić więcej w kolejnych odcinkach (choćby tylko po to, aby Fillion nie wypalił się z 16-godzinnymi dniami pracy), ale szczerze: serial opowiada o Nathanie Fillionie. . Biegnie wolno. Nie ma kształtów. Popełnia błędy, ale uczy się od nich. Rzuca się do pracy. Ma coś do udowodnienia. Ale także nie może skoczyć przez płot ani ścigać bandyta, nie tracąc oddechu.

Nie ma w tym zbyt wiele, ale jako widok tła, jest to łatwe zarówno dla mózgu, jak i dla oczu, co w pewnym sensie czyni go idealnym proceduralnym, doskonałym do oglądania podczas zmywania naczyń, spożywania obiadów czy drzemki. To jest zarówno uderzenie przeciwko nie, a nie – te pokazy mają swoje miejsce, a możliwość grania przez Fillion w Green Lantern wygasła, więc nie mam nic przeciwko temu, że zdecydował się na role gliniarza. The Rookie to także zaskakująco różnorodna seria (z 8-osobowego zespołu, tylko dwa to biali faceci – jeden to Fillion, a drugi to rekruta być może rasistowski, ale zdecydowanie dupkowy gliniarz). Nie jestem zły na The Rookie, ale nie mogę sobie również wyobrazić oglądania go co tydzień, ale mogę dać mu jeszcze kilka odcinków, aby zobaczyć, czy to się zmieni w coś bardziej zbliżonego do The Unusuals, a jeszcze mniej jestem zbyt Old For This Sh * t, Ale mam zamiar to zrobić, ponieważ młot jest moim penis.

Oryginalny tytuł The Rookie
First air date Oct. 16, 2018
Ostatnia emisja Oct. 30, 2018
Sezony 1
Odcinki 5
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Oct. 16, 2018

Podobne tytuły

Śmiertelni Online Lektor PL
Szukając Alaski Online Lektor PL
Nurses Online Lektor PL
FBI Online Lektor PL
Dirty John Online Lektor PL
Egzorcysta Online Lektor PL
Seven Seconds Online Lektor PL
Re:ZERO -Starting Life in Another World- Online Lektor PL
Designated Survivor Online Lektor PL
Odpowiednik Online Lektor PL
L.A.’s Finest Online Lektor PL
The I-Land Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa