Przejście Online Lektor PL

Przejście Online Lektor PL

Jan. 14, 2019
Twoja ocena 0
7
243
głos

Twórca

Obsada

Saniyya Sidney isAmy Bellafonte
Amy Bellafonte
Caroline Chikezie isMajor Nickole Sykes
Major Nickole Sykes
Vincent Piazza isClark Richards
Clark Richards
Jamie McShane isTim Fanning
Tim Fanning
Brianne Howey isShauna Babcock
Shauna Babcock
Emmanuelle Chriqui isDr. Lila Kyle
Dr. Lila Kyle
Zach Appelman isAgent Phil Doyle
Agent Phil Doyle

Video Trailer

Opis

Najlepiej sprzedająca się trylogia powieści Justina Cronina – The Passage, The Twelve i The City of Mirrors – tworzą razem epicką opowieść, o szerokim zasięgu. Łącząc apokaliptyczną fikcję z prostym horrorem, książki przeskakują w czasie – cóż, mówię “hop” – od dawna przeskakują w czasie, od bliskiej przyszłości, kiedy tajny zespół rządowych naukowców próbuje stworzyć formułę to uczyni ludzkość odporną na choroby, do tysiąca lat stąd, długo po tym, że ten jasny pomysł przyniósł jej nieuchronny, paskudny, wysysający krew owoc: wampiry zwane “wirusami”, które zmiotły większość świata.

Jest pulchna, pewna – część I Am Legend, część The Walking Dead, część The Stand – ale wszystkie te znajome, papkowate komponenty łączą się w coś niezwykle satysfakcjonującego, ponieważ Cronin jest tak dobry w ustalaniu ogromu świata, który tworzy: wstrząsy i zakręty obfitują, postacie myślowe martwe wracają po nieobecności looooongów, a na planecie, na której tylko nieliczni wytrzymali ludzie skupiają się w odległych placówkach, wyczuwa się trwałe dziedzictwo ludzkości – jej triumfy i pomyłki.

Ale nowa seria FOX The Passage – nazwana na pierwszą książkę z trylogii Cronina, ale na podstawie, mamy pewność, na wszystkich trzech z nich – nie jest. Przynajmniej jeszcze nie. Przypomnijmy, że wampiry są potworami, zbyt
W pierwszych trzech odcinkach udostępnionych do druku, seria ta oferuje znakomite występy, przyjemne dialogi, które prawdopodobnie będziesz mogła wypowiadać wraz z aktorami, zbyt krótkie, ale bardzo potrzebne przebłyski humoru i postaci, które mówią i robią bardzo , bardzo głupie rzeczy tylko dlatego, że wymaga tego fabuła. (Prawa idiotycznej przyczyny i skutku w świecie The Passage dyktują: jeśli w środku jest klatka z potworem, jakiś idiota posłusznie otworzy klatkę.)

To, czego The Passage nie ma w sobie wiele, przynajmniej na tak wczesnym etapie, to definiowalne poczucie zagrożenia lub jakikolwiek prawdziwy pomysł na (znacznie, dużo) szerszą historię, którą obejmuje trylogia Cronina.

Co jest w porządku, o ile to możliwe. Ci, którzy czytali książki, wiedzą, co nadchodzi; Ci, którzy tego nie zrobią, będą musieli zadowolić się złowieszczym lektorem dostarczonym przez wybuchową gwiazdę serialu, młodą Saniyyę Sidney. Zapewniona i charyzmatyczna, Sidney gra Amy, dziewczynę, która może, ale nie musi być kluczem do przetrwania ludzkości – dlatego różne frakcje tego serialu spędzają te pierwsze odcinki, walcząc o nią.

Zasadniczo: tajna kabała naukowców chce wstrzyknąć Amy swoją formułę, co powoduje, że ich najlepszy agent (Mark-Paul Gosselaar) buntuje się przeciwko swoim rozkazom i zabiera ją na zwiady.

Serial poświęca wiele czasu, w pierwszych trzech odcinkach, na nawiązanie więzi między agentem Wolcom Amy i Gosselaara, co ma sens – każdy pokaz z tymi wieloma pułapkami o wysokiej koncepcji wymaga wiarygodnych relacji międzyludzkich lub dwóch, aby zapewnić emocjonalny balast. . Ale te sceny, tak atrakcyjne, jak to jest, oznaczają, że show musi ciężej pracować, aby przekonać nas, że “wirusy” – wcześniej wstrzyknięte ludziom, którzy ukrywają wirusa wampirów, trzymane przez naukowców w więzieniu – stanowią wyraźną, obecną i rosnącą zagrożenie.

The Passage ustala ten kluczowy cel, wykorzystując ten wzmiankowany głos lektora, ponieważ różne postacie mruczą niejasnymi przeczuciami (“Coś nadchodzi”, szepcze “i to nie jest dobre”) i przez to, że różne wirusy wchodzą w sny pracowników placówki , sposób, w jaki Big Bads na serializowanych pokazach akcji / horroru są tak przyzwyczajeni.

Seria stara się wywołać poczucie lęku, utrzymując swój największy problem w tylnej kieszeni, na początku. Zagrany przez Jamesa McShane’a, główny wirusowy wampir ma na imię Tim Fanning, który nie tyle wywołuje mrożący krew w żyłach terror, co chęć połączenia się z lokalnym dealerem, aby zaplanować tuning. McShane robi, co może, ale cenny czas na ekranie, który mu przydzielono, nie wystarcza, by ustalić go bardziej niż bladego faceta ze złą skórą, siedzącego w celi, czekającego na niego.

Taka taktyka producentów – bo McShane, albo jeden z jego kolegów – nagle skrzywił się i syknęła – nie ma w tym nic takiego, jak tego chcą. Nadmierne poleganie na tym serialu w tych wczesnych epizodach może sprawić, że widzowie, którzy nie czytali książek, zastanawiają się, czy jest ich wystarczająco dużo, aby ich obserwować.

Oczywiście jest o wiele więcej – przynajmniej w książkach: wstrząsy, aby się upewnić. Ale służą także temu, co większe, głębsze i bardziej trwałe: przelotne migotanie nadziei pośród miażdżącej dusze beznadziejności końca świata.

Seria FOX jeszcze tam nie jest, a biorąc pod uwagę tempo jej powolnego spalania, prawdopodobnie nie dotrze tam na sezon lub dwa. Biorąc pod uwagę ograniczenia harmonogramów produkcji telewizyjnej i budżetów produkcyjnych, może nigdy nie uda się przekazać zdziwionej grozy, którą tak skutecznie przywołują książki

Wyszukiwane jako:

przejście cda
przejście film
przejście film cda
przejście horror cda
przejście serial fox
przejscie 2007 cda

Oryginalny tytuł The Passage
First air date Jan. 14, 2019
Ostatnia emisja Jan. 14, 2019
Sezony 1
Odcinki 2
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Jan. 14, 2019

Podobne tytuły

Coroner Online Lektor PL
Interrogation Online Lektor PL
Rok za rokiem Online Lektor PL
Innocent Online Lektor PL
Magnum: Detektyw z Hawajów Online Lektor PL
Fear the Walking Dead Online Lektor PL
Boys With Toys Online Lektor PL
Drakula Online Lektor PL
Korona Online Lektor PL
Good Trouble Online Lektor PL
Nowy papież Online Lektor PL
Wiktoria Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa