Homecoming Online Lektor PL

Homecoming Online Lektor PL

Nov. 01, 2018
Twoja ocena 0
10
231
głosów

Twórca

Sam Esmail
Twórca

Obsada

Julia Roberts isHeidi Bergman
Heidi Bergman
Bobby Cannavale isColin Belfast
Colin Belfast
Stephan James isWalter Cruz
Walter Cruz
Shea Whigham isThomas Carrasco
Thomas Carrasco

Video Trailer

Opis

Miało to być miejsce, w którym traumatyzowani weterani wojenni otrzymują pomoc, której potrzebują, aby zyskać zyski w cywilnym życiu. Ale jaki jest prawdziwy cel lekarstw i sesji wywiadów z pracownikami przypadku, takimi jak Heidi Bergman? Efektywnie, a następnie odważnie grana przez Julię Roberts, jest jej własnym studium przypadku pod względem siły podatności. Rzadko, jeśli w ogóle zadowolony, jest ciężko naładowany szef Heidi, Colin Belfast (Bobby Cannavale), który komunikuje szczur-taty za pośrednictwem swojego telefonu komórkowego. Oba ich życia osobiste są w zasadzie poza punktem.

Opierając się na podtytule o tej samej nazwie, Amazon Homecoming to powoli rozwijająca się, ale ostatecznie całkiem satysfakcjonująca ograniczona seria, stworzona, wyreżyserowana i współtworzona przez Sam Esmail. Jego 10 odcinków, wszystkie transmitowane w piątek, 2 listopada na Amazon, waha się od nieco poniżej lub nieco ponad 30 minut każdy. To dość łatwe objadanie się, a kolejne trzy minuty można ogolić z każdego rozdziału, omijając dość wydłużone kredyty końcowe.

Powrót do domu szybko okazuje się być zarówno przeszłością, jak i teraźniejszością. Ponieważ widzimy Heidi jako kelnerkę w restauracji o nazwie Fat Morgan’s. Pewnego dnia ma gościa, koordynatora Wydziału Obrony Thomasa Carrasco (Shea Whigham). Ma pytania dotyczące jej stosunkowo krótkiej kadencji w Centrum Homecoming, ale Heidi twierdzi, że nic nie pamięta.

W grę wchodzi również urządzenie do kadrowania. Większość scen z teraźniejszości Heidi prezentowana jest w wyraźnie mniejszym pionowym pudełku, podczas gdy jej przeszłość w gabinecie wypełni ekrany główne. Jest to bezpieczny sposób na oddzielenie życia dwóch bohaterów i uniknięcie zamieszania ze strony widzów, dopóki rzeczy nie zaczną się z powrotem zlepiać. Mimo to niektórzy mogą uważać to za nieprzyjemne urządzenie.

Pacjentem Heidi w zakładzie Homecoming jest Walter Cruz (Stephan James), który stracił bliskiego partnera w walce. Jest Afroamerykaninem i dużo młodszy od niej. Robią powolny, ale stały postęp w uporządkowaniu jego psychiki i ich ogólnego związku. Pewnego dnia coś mu nie klika, podczas gdy dla niej jest zupełnie odwrotnie.

Powrót do domu ma również dwie inne znajome twarze. Dermot Mulroney gra chłopaka Heidi, Anthony’ego, podczas swojego pobytu w Homecoming. Sissy Spacek jest matką Heidi, Ellen, z którą przebywa pracując przy kolacji. Żadna z drugoplanowych ról nie ma tak wielkiego znaczenia podczas tej dramatycznej drogi do samorealizacji. Lepiej wyreżyserowana jest Marianne Jean-Baptiste jako Waltera, nie byka, Glorię.

Niektóre rzeczy naprawdę się nie sumują, na przykład telefon komórkowy, który w jakiś sposób pozostaje naładowany po latach nieużywania. Lub ucieczka Waltera i kumpla z gazety (Jeremy Allen White jako Shrier), w którym jeżdżą bez końca, bez żadnej rozmowy o tym, dlaczego tak długo trwa znalezienie odpowiedniego miejsca na piwo.

Ale powrót do domu ma również znaczną siłę uciągu. Przedstawienie Carry’ego w Whighama jest najbardziej fascynujące. Zapewnia silne zainteresowanie rootingiem jako dogged investigator, który jest postrzegany jako kolejny bezimienny podwładny przez jego protekcjonalny szef (grany przez Brooke Bloom).

Roberts i Cannavale również przyczyniają się do pamiętnych charakteryzacji, podczas gdy nowy James sprawia, że ​​Walter jest czymś więcej niż królikiem doświadczalnym.

Te występy i intrygująca fabuła sprawiają, że Homecoming jest opłacalny. Zatrzymaj się na kursie, a dostaniesz też fajną wypłatę.

Wyszukiwane jako:

homecoming serial
s-m homecoming cda
homecoming online julia roberts
homecoming online
spiderman homecoming online
homecoming serial recenzja
homecoming watch online
spiderman homecoming w cda
homecoming zalukaj
homecoming 1996 online
spiderman homecoming 720p online

Oryginalny tytuł Homecoming
First air date Nov. 01, 2018
Ostatnia emisja Nov. 01, 2018
Sezony 1
Odcinki 10
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Nov. 01, 2018

Podobne tytuły

FBI: Most Wanted Online Lektor PL
The War of the Worlds Online Lektor PL
The Stranded Online Lektor PL
Deadwater Fell Online Lektor PL
Find Me in Paris Online Lektor PL
Przybysze Online Lektor PL
Undercover Online Lektor PL
Człowiek z Wysokiego Zamku Online Lektor PL
Quantico Online Lektor PL
Sword Art Online Online Lektor PL
Violet Evergarden Online Lektor PL
Euforia Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa