Butterfly Online Lektor PL

Butterfly Online Lektor PL

Oct. 14, 2018
Twoja ocena 0
0 0 votes

Twórca

Obsada

Video Trailer

Opis

Pojęcia tego, co stanowi “normalny”, zaatakowały w ciągu ostatnich kilku lat. Trump i Brexit nabrali pewności politycznej na swoich głowach, podczas gdy w szerszym społeczeństwie poszerzenie i pogłębienie tożsamości płciowych i seksualnych stworzyło zarówno niespotykane dotąd możliwości samo-ekspresji, jak i leksykograficzne pola minowe.

Wpisz Tony Marchant, scenarzystę Marka Caina, Holding On, a teraz trzyczęściowy dramat Butterfly (ITV), który badał pierwsze słabnące kroki 11-letniego Maxa (objawiającego się Callum Booth-Ford) w kierunku identyfikacji jako dziewczyny , doprowadzony do głowy przez zbliżającą się perspektywę szkoły średniej i ostrego światła dojrzewania.

Wśród rodziny Maksa była miłość, pomieszanie i ignorancja. Matka Maxa Vicky (Anna Friel) rozpaczliwie chciała wesprzeć swoje dziecko, nie bardzo wiedząc, jak; jego nieobecny ojciec Stephen (Emmett J Scanlan), handshake i kickabouts, był głęboko w zaprzeczeniu (“chodzi o to, że go naprawiamy”) i prześladowany chwilą przemocy. Walcząc z poczuciem winy, porażki i wstydu, chcieli przede wszystkim, aby Max był normalny, nawet jeśli to kosztowało jego szczęście; W scenariuszu Marchanta nie było żadnej oceny.

Max także był winny tęsknoty za tradycyjnymi pojęciami “normalności”, jakkolwiek nierealistycznymi, używając swojej rozpaczy, by zmusić swoich rodziców do powrotu wbrew ich woli. Jednak nie było niedoszacowania agresywności Maxa na drodze do debiutu Maxine, wraz ze szkolną spódniczką mundurową, przed jej oszukanymi rodzicami. Doradcy rozsądnie zasugerowali blokerom dojrzewania czas na maksymalny czas, aby zdecydować na dobre.

Poza dziwnym stylem (odważna, pierwotna paleta barw, marzycielska, syntetyzowana ścieżka dźwiękowa od duetu, który strzelał do Stranger Things), było to podejście bardzo ITV – które normalnie może brzmieć jak krytyka, ale nie tutaj. Motyl przyniósł transowe doświadczenia, często rzucane na margines dramatu telewizyjnego, do głównego nurtu niedzielnej telewizji.

Ale ten wciągający dramat od czasu do czasu spadł z frazesu. Szkolni łobuzy zostali przewiezieni z Grange Hill z dodatkowymi wyjaśnieniami, Alison Steadman zadzwoniła w swoim występie jako bigotyczna matka Vicky, a także pojawiły się odcienie publicznego filmu informacyjnego, w którym sprawdzano kwestię gorących przycisków (z której toalety korzystać, natura kontra wychowanie ). Ale był to nieporównywalnie dobrze zaplanowany, starannie wykalibrowany wstrząs przeciw leniwym uprzedzeniom lub pędzi do osądu, nigdy nie łagodnie podnosząc trudności dla wszystkich zaangażowanych. Jeśli pomaga jednemu dziecku lub rodzicowi, to wykona swoją pracę.

Oryginalny tytuł Butterfly
First air date Oct. 14, 2018
Ostatnia emisja Oct. 28, 2018
Sezony 1
Odcinki 3
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Oct. 14, 2018

Podobne tytuły

Life Sentence Online Lektor PL
Quantico Online Lektor PL
A Very English Scandal Online Lektor PL
Instinct Online Lektor PL
Summer of Rockets Online Lektor PL
Picnic at Hanging Rock Online Lektor PL
Troy: Fall of a City Online Lektor PL
Homecoming Online Lektor PL
The Mist Online Lektor PL
Szkoła dla elity Online Lektor PL
24: Legacy Online Lektor PL
The Oath Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa