The Protector Online Lektor PL

The Protector Online Lektor PL

Dec. 14, 2018
Twoja ocena 0
7
215
głosów

Video Trailer

Opis

Stambuł jest fascynującym miastem, z nowoczesnym i starożytnym siedzeniem obok siebie. To centrum biznesu i handlu, ale ma też do czynienia z pokrytą bitwą historią, która trwa od tysiącleci. Tak wygląda konfiguracja The Protector, która przerywa cykl przygnębiających i cynicznych dramatów międzynarodowych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o jednym z bardziej wciągających pokazów zimowych …

Strzał otwierający: Widzimy lufę pistoletu i zostaje wystrzelona, ​​a kula porusza się w zwolnionym tempie w kierunku głowy mężczyzny. Odezwał się głos: “W bajkach dobrzy ludzie zawsze wygrywają. Sprawiedliwość jest obsługiwana prędzej czy później, a czas leczy każdą ranę. Jednak to nie jest bajka. ”

Gist: Hakan (Çagatay Ulusoy) to dwudziestokilkuletni facet, który pracuje dla swojego ojca Neseada (Yücel Erten) w małym sklepiku z antykami w Grand Bazaar w Stambule. Ma jednak marzenia, które zaczynają się od antykwariatu w centrum miasta, który otworzył wraz ze swoją kuzynką Memo (Cankat Aydos) w cieniu siedziby agencji nieruchomości prowadzonej przez jego bohatera Faysal Erdem (Okan Yalabik). Ale Neset nie pożyczy im pieniędzy, ponieważ uważa, że ​​oboje są niedojrzali i impulsywni.

Erdem złożył wniosek o wyremontowanie 1500-letniej Hagii Sophii, ale inni rywalizują … dopóki, rzecz jasna, nie są już na zdjęciu. Pokazuje, że Erdem, który zbudował swoje imperium w warunkach podobnych do Hakana, nie powstrzyma się przed niczym, aby uzyskać to, czego chce.

Hakan odkrywa, że ​​odwiedza nieruchomość Erdem, aby dostarczyć dywan, który Erdem wynajmuje, więc decyduje się na rozmowę kwalifikacyjną. Pomocnik Erdema Leyla (Okan Yalabik) szydzi z zaufania Hakana i braku wykształcenia w trakcie wywiadu, nawet gdy Hakan przypomina jej, że Erdem nigdy nie poszedł na studia. Wychodząc, ratuje dziewczynę przed spadającym żyrandolem, a Erdem zauważa. Mówi Leyla, aby go zatrudniła.

Kobieta o imieniu Suzan (Defne Kayalar) pojawiła się w sklepie szukając koszuli z czasów osmańskich, o której Hakan wie, że mają, ale Neset mówi, że nie jest na sprzedaż. Wiemy, że Suzan jest związana z Erdem – mówi o koszuli do pachołka Erdema, Mazhara (Mehmet Kurtulus) – ale Hakan nie. Zdesperowane, Hakan i Memo idą za plecy Neseta i próbują sprzedać koszulę Suzan; Zaraz po znalezieniu go Neset, wybuch broni i zostaje trafiony. Mówi Hakanowi, aby zabrał go do znajomego farmaceuty Kemala (Yurdaer Okur) i jego córki Zeynep (Hazar Ergüçlü). Kiedy Neset umiera, para mówi Hakanowi, aby założył koszulę; konieczne jest, aby stał się Obrońcą, którego obowiązkiem jest powstrzymanie Nieśmiertelnego.

Our Take: The Protector to zaskakująco wciągający show, który łączy mistyczne elementy z nowoczesną rywalizacją biznesową i marzeniami jednego normalnego faceta. Jednym z powodów, dla których serial jest tak wciągający, jest fakt, że dwóch producentów zaangażowało się w niektóre z bardziej popularnych amerykańskich filmów i dramatów z ostatnich lat: Jason George (Narcos, Scandal) i Alex Sutherland (Argo) . Pierwszy odcinek był jednym z niewielu, które widzieliśmy ostatnio, który tworzy historię serii w przyzwoicie szybkim tempie, nie polegając na luksusie “upuszczenia” Netflixa naraz “model do leniwego ustawienia wszystkiego ponad wiele odcinków.

Mamy przeczucie, dokąd to pójdzie – czyje pieniądze na Erdem jest The Immortal? – ale będzie ciekawie obserwować, jak Hakan uczy się, jak być Obrońcą, a także pracować dla Erdema. Wiemy, że Leyla prawdopodobnie wejdzie w grę jako ukochany interes, a Kemal i Zeynep są po to, aby go szkolić i chronić, prawdopodobnie przed sobą. To ciekawa historia, osadzona na tle współczesnego Stambułu, a występy są wystarczająco przekonujące, by sprawić, że będzie to zabawne do oglądania.

Seks i skóra: Hakan uprawia seks z turystą, któremu dostarcza dywan. Nie wiem, dokąd to doprowadzi, ale jest.

Parting Shot: Wracamy do wystrzału; odbija się od głowy Hakana, powalając go. Po założeniu koszulki jest naprawdę niepokonany. Widzimy Kemala i Zeynepa z perspektywy Hakana na podłodze, a Kemal mówi: “Teraz możesz pytać, co chcesz”.

Wyszukiwane jako:

the protector cda
the protector 2 cda
the protector cały film lektor pl
the protector film 2018
the protector jodi ellen malpas read online
the protector online pl
the protector read online
the protector serial
the protector turecki serial
the protector watch online free
the protector zalukaj
the protector 2 zalukaj
the protector 2018 cda
the protector 2018 online
the protector 4 online subtitrat in romana

Oryginalny tytuł The Protector
First air date Dec. 14, 2018
Ostatnia emisja Dec. 14, 2018
Sezony 1
Odcinki 10
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Dec. 14, 2018

Podobne tytuły

Zoo Online Lektor PL
Batwoman Online Lektor PL
The Widow Online Lektor PL
The Rising of the Shield Hero Online Lektor PL
The Outpost Online Lektor PL
Vinland Saga Online Lektor PL
Wise Man’s Grandchild Online Lektor PL
The Stranded Online Lektor PL
The Boys Online Lektor PL
Tom Clancy’s  Jack Ryan Online Lektor PL
Zabójcza Broń Online Lektor PL
Ragnarok Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa