Schooled Online Lektor PL

Schooled Online Lektor PL

Jan. 09, 2019
Twoja ocena 0
9
113
głosów

Twórca

Obsada

Tim Meadows isPrincipal Glascott
Principal Glascott
Bryan Callen isCoach Mellor
Coach Mellor
AJ Michalka isLainey Lewis
Lainey Lewis

Video Trailer

Opis

Jako spinoff z długoletniej komedii ABC “The Goldbergs”, “Schooled” miał zaskakująco trudny czas, aby uzyskać zielone światło przez sieć. Trwałość ostatecznie się opłaciła, ale niestety wynik nie jest warty czekania. Lekko czarujący, ale mylący pokaz, który emitowany jest w środę, jest wyraźnym wynikiem długiej i brudnej drogi do fal radiowych.

“Szkoleni” zaczęli błyszczeć w oczach współtwórców Adama F. Goldberga i Marca Fireka w listopadzie 2016 r., Kiedy opracowali pomysł spinoff, który ostatecznie został zlecony pilotowi. ABC oficjalnie przeszło na pilota w maju 2017 roku, ale po wielu naleganiach ze strony Goldberga, sieć zgodziła się przekazać go jako pilotowi backdoora w styczniu 2018 roku, w połowie sezonu 5 jako specjalny odcinek “The Goldbergs”. Epizod wykonany na równi z resztą sezonu.

Czytaj więcej: 32 najbardziej oczekiwane nowe programy telewizyjne w 2019 roku
W wersji z lat 90-tych pojawiła się wersja “Schooled” Tima Meadowsa, która odegrała rolę dyrektora szkoły Williama Penna Johna Glascotta obok Bryana Callena, który powraca jako trener Rick Mellor. Nia Long gra siostrę Glascotta, bezbłędną Lucy, która przychodzi pracować dla niego jako jej dwie nastoletnie córki – w tym Rachel Crow “X Factor” – dostosuj się do nowej szkoły. Chociaż był niedoskonały, pilot spisał się dobrze w rankingach, a jego dziwaczna, lecz optymistyczna opowieść wykazała potencjał do czegoś wyjątkowego. Również inna komedia z przeważnie czarną główną obsadą byłaby mile widzianym dodatkiem do już włączonego składu ABC i miłym ukłonem w stronę tego, jak czarni komedie naprawdę weszli w swoje własne w latach 90-tych.

Niestety, to nie jest “Uczniowie”, którzy ostatecznie dostali. Po przeprojektowaniu koncepcji z pilotem, sfinalizowana wersja stawia AJ Michalka na przedzie i środku jako dorosłego ałunu Lainey, który nie mógł go przeciąć jako artysta nagrywający i zamiast tego zajmuje stanowisko nauczyciela jako nauczyciela muzyki w szkole. Co do Principal Glascott, jego rola została znacznie zredukowana do zwykłego mentora, i tylko Felicia (Crow), jedna z jego siostrzenic widziany w oryginalnym pilocie, robi cięcie. Nia Long już dawno zniknęła, a wraz z nią ta postać, która była jedną z głównych atrakcji pilota. ABC powinna bardziej zaufać twórcom serialu. To, co mogło być wnikliwą i interesującą komedią o śmiesznym i opiekuńczym czarnym mężczyźnie na stanowisku autorytetu, staje się kolejnym pojazdem dla białej uprzywilejowanej osoby, by opłakiwać ich zwykły los, a jednak ostatecznie stać się białym zbawicielem dla szkoły.

Nawet jeśli ta refleksja narracyjna nie była problematyczna z punktu widzenia rasy, nie ma ona większego sensu z punktu widzenia “Goldbergów”. Lainey zaczęła jako niewielka postać, która została ulepszona, by uczynić z niej interesującą miłość i ewentualną narzeczoną do środkowego dziecka Goldberga, Barry’ego (Troy Gentile). Zwiastun “Schooled” sam przedstawia możliwe spoilery dla “Goldbergów”, ponieważ ten sezon był początkiem ich ślubu. Środkowe back-to-back przewietrzenie oryginału i spinoff najprawdopodobniej wypełnią te luki, ale wciąż jest to dziwny wybór, aby mieć dwa koncerty w tym samym wszechświecie, ale ustawione tylko na kilka lat.

Bez żadnej wiedzy o dziwnej historii pochodzenia “Schooled”, pierwszy odcinek przeznaczony dla krytyków do recenzji nie jest zbyt angażujący. Lainey jest ustanowiona na drodze do odkupienia, ale jest po prostu samolubna i nieświadoma. Jej kolce są bezzębne i nie mają zbyt wiele wspólnego z powiedzeniem, okropną postacią Glenna Howeortona na stacji NBC “A.P. Bio, “którego rozwój jest fascynujący. Meadows nadaje się do użytku, ale nie ma w nim prawdziwych komediowych momentów, a Crow – która rozwiała sędziów swoim dużym głosem i jeszcze większą osobowością w “The X Factor” – została zredukowana do ponurego, nieco buntowniczego ucznia. To po prostu jest straconą szansą na pokazanie prawdziwego talentu, zwłaszcza że Meadows zabija go w CBS All Access za pomocą zabawnego “No Activity”.

Wyszukiwane jako:

schooled cda
schooled film
schooled documentary free online
schooled film 2017
schooled movie online
schooled online
schooled online book
schooled online subtitrat
schooled online movie
schooled read online
schooled watch online

Oryginalny tytuł Schooled
First air date Jan. 09, 2019
Ostatnia emisja Jan. 09, 2019
Sezony 1
Odcinki 1
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Jan. 09, 2019

Podobne tytuły

Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai Online Lektor PL
Just Another Immigrant Online Lektor PL
American Housewife Online Lektor PL
Jet Sosyete Online Lektor PL
Superior Donuts Online Lektor PL
Fresh Off the Boat Online Lektor PL
Insatiable Online Lektor PL
The Late Show with Stephen Colbert Online Lektor PL
Life in Pieces Online Lektor PL
Avenue 5 Online Lektor PL
Whiskey Cavalier Online Lektor PL
Why Women Kill Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa