Psy Online Lektor PL

Psy Online Lektor PL

Nov. 16, 2018
Twoja ocena 0
0 0 votes

Twórca

Amy Berg
Twórca

Obsada

Video Trailer

Opis

to nie zajęło mi więcej niż tytuł, aby zainteresować mnie nowy serial dokumentalny Netflixa, Dogs. Ale jeśli spodziewasz się pełnowymiarowego wirusowego wideo dzieci wijących się w kojcu pełnym uroczych szczeniaków, pomyśl jeszcze raz. Dokumentaliści Glen Zipper i Amy Berg pokazują przenikliwy powściągliwość w sześciu odcinkach.

Ledwo widzimy Rory’ego, psa serwisowego goldendoodle dla Corrine, epilepsji młodej dziewczyny z Ohio, przez pierwsze 20 minut pierwszej części “Dzieciaka z psem”. Zamiast skupiać się na wielu uroczych szczeniakach uczących się, jak być psami pomocniczymi w charity 4 Paws for Ability, poznajemy Corrine i jej rodzinę, gdy czekają na swojego psa, uczą się specyficznych wyzwań, jakie przedstawia jej epilepsja, i jak desperacko chce Rory w jej życiu. W “Bravo, Zeus” spotykamy syryjskiego uchodźcę z siedzibą w Berlinie, Ayhama, który próbuje zabrać ze sobą swojego Syberyjskiego husky, Zeusa, z Damaszku, aby być z nim w Niemczech. W “Ice on the Water” widzimy dziesięcioletni Labrador Ice – bardziej stoicki niż słodki i puszysty – gdy pomaga swojemu właścicielowi, rybakowi Alessandro, przygotować się na sezon turystyczny we włoskiej wiosce nad brzegiem jeziora Como.

Istnieją odcinki, które pokazują całą gamę słodkich, zabawnych szczeniąt: “Scissors Down”, ustawioną w japońskim salonie fryzjerskim i “Second Chances”, która towarzyszy ratownikowi Annie, gdy promuje porzucone psy z Teksasu do ich nowych domów w Nowy Jork. Ale każdy unika głupoty i schmaltzu, opowiadając historie właścicieli psów, dając nam poczucie ich słabości i ich marzeń, zanim pokazał nam, jak ich psy zajęły tak ważną pozycję w swoim życiu. W wyniku tego koncert jest bardziej wzruszający. Ostatecznie, i na jej podstawie, psy są najpierw badaniem ludzkości, a psami drugim.

Wyszukiwane jako:

a dog’s purpose online
dogs day film
dogs online
dog’s purpose film
dogs of berlin online
dogs cda
a dog’s way home film
a dog’s way home cda
c-dogs online
dogs bullets & carnage odcinek 1
dogs war cda
dogs of berlin cda
dogs serial
dogs serial netflix
dogs serial 2018

Oryginalny tytuł Dogs
First air date Nov. 16, 2018
Ostatnia emisja Nov. 16, 2018
Sezony 1
Odcinki 6
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Nov. 16, 2018

Podobne tytuły

Dodo Heroes Online Lektor PL
The Fourth Estate Online Lektor PL
United Shades of America Online Lektor PL
Dynasties Online Lektor PL
Surviving R. Kelly Online Lektor PL
Wrong Man Online Lektor PL
Internetowy boom Online Lektor PL
Breaking Big Online Lektor PL
Medal of Honor Online Lektor PL
Wyatt Cenac’s Problem Areas Online Lektor PL
The Grand Tour Online Lektor PL
American Style Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa