Pachnidło Online Lektor PL

Pachnidło Online Lektor PL

Nov. 14, 2018
Twoja ocena 0
10
130
głosów

Twórca

Obsada

Friederike Becht isProfilerin Nadja Simon
Profilerin Nadja Simon
Wotan Wilke Möhring isStaatsanwalt Grünberg
Staatsanwalt Grünberg
Juergen Maurer isKriminalhauptkommissar Matthias Köhler
Kriminalhauptkommissar Matthias Köhler
Ken Duken isRoman Seliger
Roman Seliger
Natalia Belitski isElena Seliger
Elena Seliger
August Diehl isMoritz de Vries
Moritz de Vries
Trystan Pütter isThomas Butsche
Thomas Butsche

Video Trailer

Opis

The Gist: Następnego ranka mały chłopiec o blond włosach biega dookoła trzymając pasmo rudych włosów. Pojawia się w domu swoich sąsiadów, co jest wyczynem, ponieważ w regionie Dolnego Renu w Niemczech sąsiedzi są dość daleko od siebie. Roman Seigler (Ken Duken) obawia się najgorszego i biegnie do domu sąsiada Kathariny Läufer, aby zobaczyć, że jego lęki zostały potwierdzone: Katharina nie żyje, ogolona głowa, głębokie odcinki skóry i ciała zdjęte z jej pach i okolic pochwy.

Federalny detektyw Nadja Simon (Friederike Becht) pojawia się na scenie ze względu na dziwaczny charakter morderstwa, który wykracza poza zakres władz lokalnych. Sądząc, że jest to przypadkowy zabójca, który chce zostawić podpis, sugeruje, aby jej szczegóły pogrzebu zostały podane do publicznej wiadomości w celu wypłukania osoby. Prokurator w tej sprawie Joachim Grünberg (Wotan Wilke Möhring) nie zgadza się. Jej rozdrażnienie jest jednak głębsze niż tylko gniew zawodowy; Ma romans z zamężnym prokuratorem i odstrasza ją.

Simon jest zaskoczony, dlaczego Roman Seigler, kolega z internatu Katharina, walczący piosenkarz, mieszka obok niej z żoną Eleną (Natalia Belitski). Kwestionuje małżeństwo, ale kiedy Roman jest przesłuchiwany sam, przyznaje się do seksu z Kathariną, która wydawała się mieć nienasycone pragnienie, szybko przechodząc od partnera do partnera.

Gdy wiadomości o śmierci Kathariny odfiltrowują, inni koledzy z tej klasy wychodzą z drewna: Moritz de Vries (August Diehl), producent perfum, który pokazuje, jak ciął bardzo ludzkiego, podobnego do ciała, Daniela Sluitera (Christian Friedel), który ma koszmary o chłopcu, który nie może uciec z ich grupy; oraz Thomas Butsche (Trystan Pütter), brutalny, wysokiej klasy alfons. Nie byli razem, odkąd 11-letni chłopiec zniknął, gdy wszyscy byli razem w szkole, a Roman zapewnia, że ​​pogrzeb jest prywatny, z udziałem tylko tej grupy.

Our Take: Perfume (oryginalna nazwa: Parfum) oparty jest na powieści Patricka Süskinda z 1985 roku i, sądząc po pierwszym odcinku, jest bardziej makabryczny i dziwaczny niż cokolwiek, co widzieliśmy w tym roku. Sądząc po tym serialu i innym niedawnym niemieckim wpisie Netflix, Dogs of Berlin, wydaje się, że showrunnerowie w tym kraju nie boją się pokazywać gore i eksplorować wrogi spór jakiegokolwiek społeczeństwa, które badają. Tutaj jest to Dolny Ren, który jest przedstawiany jako obszar, w którym zarabiający ludzie żyją w odosobnionych domach, a reszta jest podobna do town bumpkins, jak pokazuje lokalny śledczy Matthias Köhler (Jürgen Maurer), gdy pyta miejscowego “karczmarza” (tj. szalona psia dama) i patrzy na zniknięcie 11-latka.

Trochę się przyzwyczaić; strzały nagiego, martwego ciała Katharine z ciałem usuniętym w trzech obszarach są dłuższe niż w najbardziej realistycznym programie Peak TV w USA, i wydaje się, że relacje, które wszyscy mają ze sobą, są bardzo … , “Europejski”, że tak powiem.

Ale tu jest problem: wszystkie te zalegające ujęcia Kathariny i egzaminy z Det. Relacje Simona z prokuratorem zaciemniają rzeczywistą tajemnicę, która powinna być bardziej intrygująca niż jest, i sprawia, że ​​pierwszy odcinek Perfumy jest bardzo nie do zapomnienia. Mam nadzieję, że wraz z nasileniem się podejrzeń dotyczących kolegów z klasy, intensywność pokazu wzrośnie. Ale pierwszy odcinek był dużo flash i nie wiele ciekawych historii.
Seks i skóra: Cały odcinek jest przesiąknięty seksem, może z wyjątkiem tego, kiedy Köhler odwiedza damę psa. Nagie trupy, symulowane ciosy i sex na stojąco … to wszystko.

Rozstanie: Ponieważ Simonowi udało się upublicznić ustalenia dotyczące pogrzebu, grupa klasowa opuszcza kościół, aby zobaczyć paradę mężczyzn zbliżających się do drzwi. Czy wszyscy mogli być partnerami Kathariny?
Sleeper Star: Podoba nam się dziecko, które gra Felixa, niemy Katharinę, syna prawie albinosa. Ma tam historię, którą chcielibyśmy usłyszeć więcej, zwłaszcza jeśli dowiemy się, kim jest jego ojciec.

Większość linii Pilot-y: kiedy Roman żąda otwartej trumny na pogrzeb Kathariny, a jej ciało nie jest przetwarzane, dyrektor pogrzebu nazywa to “niezwykłym” i oferuje ceremonię, w której jej prochy są przerabiane na diament. “Uważam, że jest to trochę wątpliwe, zarówno pod względem fizycznym, jak i prawnym”.

Nasze wezwanie: SKIP IT, chyba że lubisz pokazy, które są krwawe i makabryczne. Gdyby była tam lepsza historia, moglibyśmy usprawiedliwić nieodpłatność Perfumy, ale sądząc po pierwszym odcinku, szok wydaje się być priorytetem.

Wyszukiwane jako:

pachnidło cda
pachnidło serial
pachnidlo film
pachnidło film
pachnidło online
pachnidło film cda
pachnidło zalukaj
pachnidło cda lektor
pachnidło film online
pachnidło serial online
pachnidło online lektor pl
pachnidło film lektor pl
pachnidło lektor
pachnidło lektor pl torrenty
pachnidło cały film youtube
film pachnidło lektor pl
pachnidło recenzja serial
pachnidło netflix cda
pachnidło online 720p
pachnidło netflix online
pachnidło online serial
pachnidło online napisy
pachnidło napisy pl cda
pachnidło obsada serial
pachnidło napisy cda
pachnidło netflix serial
pachnidło 1080p cda
film pachnidlo z lektorem
pachnidło 2006 cda
pachnidło 2 cda
pachnidło 2018 online
pachnidło 2018 cda
pachnidło 2 film
pachnidło serial wikipedia
pachnidło serial sezon 2
pachnidło serial recenzja
pachnidło serial imdb
pachnidło serial odcinki
pachnidło film web
pachnidło wikipedia film
film pachnidło treść
pachnidło w cda
pachnidło lektor chomikuj
pachnidło cały film lektor pl youtube
pachnidło download lektor pl
pachnidło cda 720
pachnidło film netflix
pachnidło film o czym
pachnidło film zwiastun
pachnidło film streszczenie
pachnidło film opis
pachnidło film empik
pachnidło film do pobrania
pachnidło serial obsada
pachnidło serial opinie
pachnidło film obsada
pachnidło lektor pl chomikuj
pachnidło książka a film różnice
pachnidło film na faktach
pachnidło film opinie
pachnidło napisy pl

Oryginalny tytuł Parfum
First air date Nov. 14, 2018
Ostatnia emisja Dec. 19, 2018
Sezony 1
Odcinki 6
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Nov. 14, 2018
1 Sezon 1 Nov. 14, 2018

Podobne tytuły

Trust Online Lektor PL
Okup Online Lektor PL
Bad Banks Online Lektor PL
Deadwater Fell Online Lektor PL
Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez Online Lektor PL
The Act Online Lektor PL
Bull Online Lektor PL
A Very English Scandal Online Lektor PL
Halka Online Lektor PL
Miasto na wzgórzu Online Lektor PL
Obserwowani Online Lektor PL
Bulletproof Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa