Medal of Honor Online Lektor PL

Medal of Honor Online Lektor PL

Nov. 09, 2018
Twoja ocena 0
10
234
głosów

Twórca

Twórca

Obsada

Video Trailer

Opis

Wygląda na to, że opowieści o bitwach, tragediach i heroizmie są wystarczającym materiałem, aby nakarmić wszelkie dokumenty dotyczące czasu wojny. Ale każdy, kto oglądał kanał Historii na dowolną długość, może ci powiedzieć, że pomocne są wywiady ekspertów i mały scenariusz. Nowe certyfikaty Netflix Medal of Honor bada działania ośmiu żołnierzy, którzy zdobyli najwyższy honor USA. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co robi, by uczcić tych mężczyzn …

MEDAL OF HONOR: STREAM IT LUB PRZESKAĆ?
Strzał otwierający: Grafika mówi “WŁOCHY 1944”. Żołnierz biegnie przez pole z wyciągniętą bronią. Zostaje postrzelony, leży na ziemi, by złapać oddech. Kiedy okazuje się, że może stracić przytomność, wstaje, ponownie zakłada hełm i biegnie.

The Gist: Medal of Honor to nowa dokumentacja, która eksploruje bohaterskie i bezinteresowne działania żołnierzy, którzy zasłużyli na najwyższy honor sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych. Seria opowiadana przez Josha Charlesa łączy zdjęcia archiwalne i materiał filmowy z danej epoki, a także wywiady z ekspertami takimi jak były dowódca armii i szef CIA David Petraeus. Ponadto, profilowany bohater jest przesłuchiwany, jeśli jeszcze żyje, w innym przypadku inny zdobywca nagrody Medal of Honor daje perspektywę tego, czym może być proces myślenia kogoś, kto wykracza poza granice, by ocalić swoich kolegów.

Skręt? W każdym odcinku pojawiają się rekonstrukcje, ale są one kręcone bardziej jak mini filmy, z dialogiem i działaniem. Aktorzy przedstawiający żołnierzy to wysokiej jakości aktorzy, tacy jak Oliver Hudson, Ben Schwartz (tak, facet z Parks and Rec) i inni.

Pierwszy odcinek profilu Sylvester Antolak, grany przez Josepha Crossa. Opisuje, jak po tym, jak jego drużyna została wysłana do Cisterna di Littoria, by zerwać niemiecką linię broni, która pędziła aliantów na plaży w Anzio, naliczył 200 jardów sam w kierunku linii karabinów maszynowych, aby wciągnąć ogień, chronić mężczyzn i pozwolić im się rozwijać. Został zastrzelony przez nazistowską armię trzy razy, w tym jeden, który roztrzaskał jego prawe ramię, ale wciąż podnosił się i pchał. Kiedy on i jego ludzie byli w stanie wyprzedzić ten bank karabinów maszynowych, poprowadził szarżę, by wyprzedzić inną grupę nazistowskich żołnierzy, gdzie ostatecznie zabił go strzał.

Nasze podejście: Nie ulega wątpliwości, że Medal of Honor to produkcja wysokiej jakości. Producent wykonawczy James Moll zdobył Oscara i Emmy za produkcję wysoko cenionych filmów dokumentalnych. A Robert Zemeckis jest na pokładzie jako kolejna EP-ka, więc kinowa jakość scenicznej części programu będzie zgodna z jego wysokimi standardami. Nie spodziewaliśmy się, jak dobrze część scenariusza z tej serii pracowała z wywiadami i materiałem archiwalnym.

Może dlatego, że widzieliśmy zbyt wiele dokumentów, które są tanie w rekonstrukcji części ich epizodów, zatrudniając aktorów i pisarzy, którzy nie doceniają historii za kulisami, które tworzą. Ale Moll i scenarzyści serialu mają talent do tego, aby sprawić, byśmy dbali o żołnierza i kumpli, których próbuje chronić, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że każdy 40-minutowy epizod ma 10-15 minut scenariusza. Pomaga to, by wysokiej jakości aktorzy, tacy jak Cross, wcielali w życie bohaterów takich jak Antolak.

Parting Shot: Warto wspomnieć, że po zakończeniu każdego z odcinków, Netflix pokazuje dodatkowe fragmenty wywiadów od ekspertów, a także ceremonię Medal of Honor osoby profilowanej i / lub osoby, z którą przeprowadzono wywiady w profilu.

Wyszukiwane jako:

the medal of honor film
medal of honor cda
medal of honor netflix cda
medal of honor online
medal of honor online za darmo
medal of honor serial online
crack y serial medal of honor 2010

Oryginalny tytuł Medal of Honor
First air date Nov. 09, 2018
Ostatnia emisja Nov. 09, 2018
Sezony 1
Odcinki 8
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Nov. 09, 2018

Podobne tytuły

Earth’s Tropical Islands Online Lektor PL
United Shades of America Online Lektor PL
Iwan Groźny z Treblinki Online Lektor PL
Planet Earth II Online Lektor PL
Wrong Man Online Lektor PL
Expedition Bigfoot Online Lektor PL
Breaking Big Online Lektor PL
Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy’ego Online Lektor PL
True Life Crime Online Lektor PL
Filmy naszej młodości Online Lektor PL
Don’t F**k with Cats: Hunting an Internet Killer Online Lektor PL
Internetowy boom Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa