Les Misérables Online Lektor PL

Les Misérables Online Lektor PL

Dec. 30, 2018
Twoja ocena 0
8
229
głosów

Twórca

Twórca

Obsada

Dominic West isJean Valjean
Jean Valjean
Olivia Colman isMadame Thénardier
Madame Thénardier
Adeel Akhtar isThénardier
Thénardier

Video Trailer

Opis

Powinno to być według prawa rokiem nowego roku, by zastąpić pomarszczone, koślawe uzdy starego i wilgotnookiego i dryblingu, ale zamiast tego okazało się, że jest to święto osób starszych: jeden 82, jeden 84.

Pierwszym był Andrew Davies, który dał nam absolutnie pierwszorzędną, absorbującą adaptację Nędzników, ale bez – i hosanna! powtórzyło się w moim mieszkaniu, odkąd po raz pierwszy przeczytałem wiadomości – tę cholerną muzykę. Do tej pory nadal angażujemy się głównie w historię Valjeana – gorzkiego, dużego, brutalnie brodatego Dominika Westa, którego oczy wpatrują się w duszę oszukiwaną przez całe życie, walczącą z pierwszą czułością, jaką kiedykolwiek mu okazał, przez niewiarygodnie miłego księdza który instynktownie okrada, a potem oblewa. I na pewno wiemy, że to nie będzie jego pierwszy błąd, nawet tych kilku tysięcy z nas, którzy nie widzieli musicalu w Wielkiej Brytanii.

Jak zawsze, Davies dociera do stron, aby znaleźć sekretne jądro, które sprawia, że ​​postacie są tak charakterystyczne dla powieściopisarza, czy to Tołstoj, czy Hugo, a nie jest wcale zachwycony zasięgiem lub ruchem książki (podobnie, Zollowata Zola czytajcie po prostu jako opera mydlana). Tak czy inaczej, Zachód jest tak wspaniały i mamy jeszcze pięć odcinków, by właściwie zamieszkać Fantine, a potem Javert z kolei, i całkiem szczęśliwego nowego roku, przynajmniej w niedzielne wieczory.

Zastanawiam się więc, czy to nie był mały błąd, aby wysadzić Lutra w ciągu jednego tygodnia. Tyle przemocy przez cztery dni! Z żołądkiem wciąż niepokojonym przez egzotyczną żywność (suche płatki owsiane). I to było, zanim dotarliśmy do chłopca z poduszkowcem i opętanego przez głowę do wybuchu chłopca, i szczerze mówiąc, głupiego spisku. Ale DCI John Luther przetoczył się, zmaltretował, pobił wszystko przed nim, a nawet uderzył młotkiem w spisek z powrotem w jakąś pozór kształtu. Spojrzenie Idrisa Elby wciąż wypełnia dowolny ekran, nawet gdy jest malutką postacią w telewizji przemysłowej, i był niezwykle pomocny w takich sprawach, jak Hermiona Norris, Ruth Wilson, Patrick Malahide i Wunmi Mosaku. A jednak wstyd, który ostatni musiał umrzeć. Zrobiłaby ostry dodatek do arsenału Luthera, skalpela pośród pięści. Widzisz, a teraz poszedłem i zrobiłem psikulację, kiedy to było do późnego stycznia, nie zrobiłbym tego. Całkiem nieźle, nawet gdybyś żonglował Gavisconem.

Nie mogę jeszcze dostarczyć informacji o tym, dlaczego w 2019 roku nie mamy dokładnie Doktora Who, ale to nie powstrzyma plotek o kulisach sporów, zabawkach z wózka itp. Spadające postacie spadły z dużej ilości więcej ponad 8 milionów na debiut Jodie Whittaker, aby zagnieździć się, stosunkowo bezgłośnie, gdzieś około 5 milionów. Część tego efektu niewątpliwie sprowadza się do fanów z nieco starszych pokoleń, którzy dość łagodnie mają dość pewnych osiągnięć epizodów, w takim stopniu, w jakim są głoszeni. Chociaż dla serii, która przyjmuje pelters za bycie “zbyt PC”, zastanawiam się, dlaczego upierają się przy tworzeniu tak wielu postaci dziwnie … grubych. “Nigdy nie tak dobrze w historii czy geografii, ja!” Od wyszkolonego archeologa? A może to po prostu więcej “wiadomości”, w “hej-to-w porządku, do porażki, dzieci! Skool jest dla Loo-sers! “Rodzaj drogi, w którym to przypadku BBC musi mieć słowo ze sobą.

Powiedział, że podobała mi się cała seria; pierwszy, który obejrzałem przez całą drogę. Podejrzewam, że poślizg w oglądaniu jest o wiele bardziej związany z ogólną słabością, a nawet nieobecnością, właściwych obcych potworów – naprawiony w dużej części przez specjalny noworoczny dzień, w którym pojawił się Dalek! Tylko jeden, umysł: ale był prawdziwym drani-kałamarnicą, z czerwonymi dyszami i białymi laserami wyładowującymi armię, i starał się zwabić wiadomość flocie inwazyjnej, której brakowało. skamielina emfiezyjna, zanim tata Ryana usmażył go mikrofalówką, huzzah. Podejrzewam, że notatka już zamienia się w biuletyki z roku 2020, jeśli nadal jest BBC, a jeśli Chris Chibnall nadal będzie pokazywał, “Będzie więcej i lepiej”.

Jeśli oglądałeś tylko jedną rzecz na Hogmanay przed dzwonami, mam nadzieję, że zrobiłeś to The Last Leg, która nie chwieje się na tej tytułowej kończynie. Pod wieloma względami był to idealny koniec do często śmiesznego roku i nie prezentował żadnej przepychu i cennej małej polityki. Zamiast tego, tylko studio pełne prawdziwie zabawnych i nie dających się zwieść gości, chór gospel, wspaniały zespół house prowadzony przez Alexa Horne’a i, przede wszystkim, niemalże alchemiczna chemia i gra między Adamem Hillsiem a Alexem Brookerem. A na filmowych odcinkach w Austrii, założenie Brookera jako pierwszej osoby niepełnosprawnej, aby zejść z olimpijskiego standardowego toru podwójnego luzu, było, z dala od śmiechu i grymasu, w rzeczywistości raczej imponujące.

Wyszukiwane jako:

les misérables. nędznicy cda
les misérables cda
les misérables nędznicy 2012 cda
les misérables serial
les miserables nędznicy cda
les miserables film cast
les miserables free online
les miserables film 1998
les miserables movie online
les miserables online
les miserables online free
les miserables watch online
les miserables watch online free
les misérables 2012 cda
les miserables 2012 online
les miserables 98 film

Oryginalny tytuł Les Misérables
First air date Dec. 30, 2018
Ostatnia emisja Mar. 01, 2024
Sezony 1
Odcinki 6
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Dec. 30, 2018

Podobne tytuły

Homecoming Online Lektor PL
Elimi Bırakma Online Lektor PL
Gentefied Online Lektor PL
The I-Land Online Lektor PL
Rok za rokiem Online Lektor PL
The Moodys Online Lektor PL
MacGyver Online Lektor PL
High School Musical: The Musical: The Series Online Lektor PL
FBI: Most Wanted Online Lektor PL
Hernán Online Lektor PL
All American Online Lektor PL
Reef Break Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa