Good Trouble Online Lektor PL

Good Trouble Online Lektor PL

Jan. 08, 2019
Twoja ocena 0
8
153
głosów

Twórca

Obsada

Maia Mitchell isCallie Jacob
Callie Jacob
Cierra Ramirez isMariana Foster
Mariana Foster
Roger Bart isJudge Wilson
Judge Wilson

Video Trailer

Opis

Good Trouble – spin-off The Fosters, który zakończył swój pięciodniowy sezon w czerwcu – podąża za siostrami Callie (Maia Mitchell), absolwentką prawa i Mariana (Cierra Ramirez), świeżo po MIT do Los Angeles, aby rozpocząć kolejną fazę swojego życia.

Seria elegancko wybrała dwie najciekawsze postacie z The Fosters, aby przejść do ich własnego show. Callie i Mariana nie irytowali wcześniejszego programu (przepraszam, Brandon), a Mitchell i Ramirez byli najlepszymi z młodych aktorów. (Powiedzmy, że aktorstwo Noah Centineo znacznie się poprawiło, zanim dotarł do wszystkich chłopców, których pokochałem wcześniej).

Podobnie jak The Fosters, na papierze, Good Trouble wydaje się serią społecznie progresywnych intencji sprawdzenia wszystkich skrzynek: w pięciu odcinkach udostępnionych do recenzji spotykamy między innymi postać biseksualną, postać transgenderową, lesbijkę, która nie jest jeszcze poza jej konserwatywnymi rodzicami i kobietą, która wychowała się w systemie opieki zastępczej, ale nigdy nie została adoptowana. Ale, jak w The Fosters, Good Trouble nigdy nie jest traktowany jako protekcjonalny lub wykładający. Nigdy nie masz poczucia, że ​​producenci robią telewizję, która przypomina pracę domową. Zamiast tego serial jest rozrywkowym dramatem młodego dorosłego, który dokładnie odzwierciedla świat, w którym żyjemy.

Callie i Mariana przenoszą się do budynku znanego jako The Coterie, który ma eklektyczną grupę mieszkańców, a także wspólną wspólną łazienkę i wspólną kuchnię. Alice (Sherry Cola) zarządza budynkiem, jednocześnie naprawiając złamane serce. Malika (Zuri Adele) jest działaczem społecznym. Davia (Emma Hunton) jest nauczycielką “Naucz dla Ameryki” za dnia i grubo pozytywnym blogerem w nocy. A Gael (Tommy Martinez) to seksowny, często bez koszuli artysta, który ma prawie wszystkich mieszkańców w ditheringu. To sprawia, że ​​na bardzo moment Melrose Place. (Zabawny fakt: basen na dachu Coterie jest w rzeczywistości taki sam, jak w Melrose Place).

Jedną z największych zalet starzenia się bohaterów jest to, że linia fabularna Callie ma teraz dużo więcej sensu. Wcześniej była uczennicą liceum, w jakiś sposób zaangażowaną w śledztwo w sprawie zbrodni i niesprawiedliwości społecznych oraz naprawiając błędy prawne. Teraz Callie jest urzędnikiem sędziego federalnego (Roger Bart) i natychmiast angażuje się w sprawę młodego czarnego mężczyzny, który został zastrzelony przez policję.
Mariana pracuje dla firmy programistycznej, w której grupa, do której jest przydzielona, ​​składa się z osób, które wyglądają i zachowują się tak, jakby właśnie opuściły Dolinę Krzemową. “Jeśli chcesz być częścią zespołu, musisz nauczyć się żartować” – mówi jej szef.

Pozwól mi opisać ci chwilę, gdy zdecydowałem, że jestem w tej serii. Mariana boryka się z nową pracą, w której nie może nawet ubierać się tak, jak chce. “To denerwujące, ale będziesz traktowany bardziej poważnie, jeśli nie będziesz się tak ubierać”, mówi koleżanka o czerwonej sukience, którą nosi w pierwszym dniu pracy. Jej szef, Alex (Dustin Ingram), przesyła zdjęcia piersi kobiet i przypisuje ją do zadań pomocniczych, takich jak wprowadzanie danych. Jeden z jej współpracowników, Raj (Dhruv Uday Singh), jest dla niej miły, zawsze sprawdzany, kiedy Alex upokarza ją. “Bycie miłym facetem za plecami nie czyni z ciebie bohatera”, Mariana rzuca się na niego w trzecim odcinku. To właśnie ten dialog odróżnia Dobro Kłopoty. Inne pokazy spowodowałyby, że Mariana i Raj zakochali się (i być może tam właśnie trafi dobry kłopot, choć mam nadzieję, że nie). Good Trouble wzywa Raja i postaci podobnych do niego do zachowania.

Praca Mariany jest okropna, ale Callie nie jest o wiele lepsza, ponieważ jest otoczona przez dwóch urzędników, którzy postrzegają ją jako konkurencję. “Zawsze wybieram jednego z absolwentów szkoły państwowej do urzędnika”, sędzia mówi jej, dlaczego dołącza do swoich kolegów z Yale i Harvardu. “Robisz sobie trudniej”, mówi jej rebecca (Molly McCook). “Tak, to w pewnym sensie moje”, odpowiada Callie.
Tak jak dzieje się to w prawdziwym życiu, gdzie wciąż widzisz swoją rodzinę i przyjaciół, nawet gdy wychodzisz sam, brat Callie, Jude (Hayden Byerly), wizyty w drugim odcinku i matki dziewczyn, Stef (Teri Polo) i Leena (Sherri Saum) zatrzymuje się w piątym miejscu, całkowicie przerażona planami ich córek. “Nie przestajemy być twoimi matkami tylko dlatego, że dorastasz” – mówi im Leena.
Moja jedyna skarga na temat serii jest taka, że ​​Callie jest niemal natychmiast wciągnięta w niekonwencjonalny trójkąt miłosny (według standardów telewizyjnych). Rozumiem, że muszą być pewne cechy przypominające operę mydlaną, aby utrzymać widzów zaangażowanych, ale Callie – wszystkie postacie, naprawdę – są najciekawsze, gdy nie przepadają za jakimś chłopcem.
Mimo to seria zręcznie oddaje, jak to jest, kiedy masz dwadzieścia kilka lat i dopiero zaczynasz, poruszasz się po nowej karierze, nowej sytuacji życiowej i nowych związkach. Dobry kłopot jest warty twojego kłopotu.

Wyszukiwane jako

good trouble serial
good trouble s01e01 online
good trouble s01e01 cda
good trouble online
good trouble episode 1 free online
good trouble free online
good trouble movie online
good trouble online free
good trouble online subtitrat
good trouble online sa prevodom
good trouble online cz
good trouble watch online
good trouble watch online free
good trouble 1×01 online
good trouble episode 1 online

Oryginalny tytuł Good Trouble
First air date Jan. 08, 2019
Ostatnia emisja Jan. 08, 2019
Sezony 1
Odcinki 4
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Jan. 08, 2019

Podobne tytuły

La Reina del Flow Online Lektor PL
Wisting Online Lektor PL
Nowy papież Online Lektor PL
Violet Evergarden Online Lektor PL
Station 19 Online Lektor PL
The War of the Worlds Online Lektor PL
Elimi Bırakma Online Lektor PL
Hoogvliegers Online Lektor PL
American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona Online Lektor PL
Picnic at Hanging Rock Online Lektor PL
The L Word: Generation Q Online Lektor PL
Vis a vis Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa