Dynasties Online Lektor PL

Dynasties Online Lektor PL

Nov. 11, 2018
Twoja ocena 0
10
226
głosów

Twórca

Twórca

Obsada

Video Trailer

Opis

Z pewnością nie ma wściekłości, jak zwykły kłamca, nie wierząc w prawdę. To było jedno zdanie, które burzyło się wokół tego, co wzdrygam się, by nazwać mózg przez większość wczesnych etapów nowego sześciosegmentowego dramatu z kanału 5, Blood. Innym był – żebrak, rosół chłopca, złapać go na (itp) – dla takiego lirycznego i wielkiego narodu, nie ma tam szalejących bezmyślności w samym sercu wiejskiego irlandzkiego życia w małym miasteczku.

Również tajemnice. Nie zepsuję zbyt wiele, ponieważ niektórzy będą chcieli się upijać nadrabianiem zaległości – i powinni, ponieważ jest to akt klasy, klaustrofobiczny i porywający, prawie Scandi w swoim noir – ale nasza anty-kotowa siostra Cat ukrywa fakt, że ma silnik Choroba neuronowa, jej brat ukrywał fakt, że jest prawie jedynym homoseksualistą w wiosce, ojcem Jimem Hoganem (mrożącym Adrianem Dunbarem), ukrywającym fakt, że mógł zderzyć się z żoną. Cat sama (Carolina Main) jest wspaniała, żrawa i szalejąca, ale z nutą drżenia wrażliwości, na przykład w bardzo otwierającej się scenie, kiedy musi zatrzymać samochód, aby się podnieść, więc ostrożnie jest nawet postawić stopę w rodzinnej wiosce . Czy ona naprawdę ma do końca życia kłamstwo dla wszystkich, czy też jest to po prostu sprytny mit, który w jakiś sposób zmuszony był trzymać się Jima przez lata swojej nieobecności: czy ona rzeczywiście jest zapalona?

Młoda pisarka Sophie Petzal przekazała nam bliski, mrożący, niezwykle dojrzały thriller, który nie opiera się na sztuczkach ani przemocy z kreskówek, ale w bardzo dużym stopniu na nawykach, w które może wpaść rodzina, społeczeństwo, kiedy zbyt często wygląda inaczej oraz przypomnienie, że jest wiele miejsc na tych wyspach, w których brutalny patriarchat może nadal panować. I nie przychodzą one o wiele bardziej brutalnie kontrolować niż Dunbar, wszystkie ciepłe słowa i ciepłe whisky, jak lokalny GP, ale uśmiech, który nigdy nie dociera do jego oczu.

Jest to także pierwszy kawałek naprawdę nowego dramatu jakości Channel 5. Nadeszła pora na kilka wartościowych filmów dokumentalnych i ciągłe nagłe znaczenie Jeremy’ego Vine’a. To naprawdę rebranding: czapki z głów dla kogoś.

Prawie nie oglądałem, że jestem gwiazdą … z powodu ciągłych plotek o zagrożonym pojawieniu się Noela Edmondsa. Tragicznie potwierdziło się, że w chwili pisania tego tekstu wciąż go nie było, więc pokaz był nadal dostępny do oglądania. W rzeczywistości tak bardzo: koledzy są w zasadzie niezwykle wspaniałymi ludźmi, na razie; żadnych oczywistych krzykliwych diablic; a przede wszystkim Dec nie ucierpiała (jedna odrobina) od przymusowej nieobecności Anty, połączyła się z Holly Willoughby. Ich łatwa repartycja nie wydaje się jednym ściegiem wymuszonym; Byłbym lekko zaniepokojony, gdybym był Ant.

A Anne Hegerty wciąż stoi, hurra. Po wygraniu dowcipów za ujawnienie jej późnego zdiagnozowanego autyzmu, odrzuciła je ze zwyczajowymi szyderstwami na poziomie równości. Podejrzewam, że to będzie pierwszy raz, kiedy naprawdę cieszę się z reality-TV od drugiej szansy na lato. Aż do Edmonds.

“My Brilliant Friend”, adaptacja powieści Neapolitańskiej Eleny Ferrante, z pewnością będzie najbardziej bujną rzeczą na naszych scenach, podczas gdy zima rozstrzygnie się w krwawym czasie. Nie to, że jest jasne, krzykliwe lub przesadne: wręcz przeciwnie. Ustawiona w Neapolu w latach pięćdziesiątych XX wieku, jest ponurej zubożałości, ostrzeliwana mrocznie, cała czarna sierść i brudne stopy i smugi sadzy. Ale robiono to również z ogromną miłością: praktycznie można wyczuć tańczące roztocza kurzu, wędliny i tanio skórzane zapachy ulic. Naprawdę absolutnie wspaniały.

Dziwnie udana seria Ferrante pozostaje głupio nieprzeczytana przeze mnie (świąteczna wskazówka), ale mogę tylko założyć, że biorąc pod uwagę staranność z resztą, nie spodziewali się zbytniej adaptacji. Jest powolny, z pewnością powolny w budowaniu, ale to daje dużo czasu na zapoznanie się z młodą Eleną i koleżanką z klasy niegrzeczną Lila. A ulice; walczące rodziny, przemoc niskiego poziomu zawsze grozi, a gdy przejdzie ona do lat 70., zobaczymy przemoc i chciwość na różnych poziomach, a kobiety będą radzić sobie, tak jak kobiety, z konsekwencjami i wyborami mężczyzn. Klejnot.

Informer zakończył się bezsensownym zabijaniem, ponieważ, co oczywiste, zawsze tak było. Na szczęście nie Raza, najcudowniejsze znalezisko u nowoprzybyłego Nabhaana Rizwana, który wydaje się być wolny, by spróbować drugiej serii (choć to, co zrobiłby w tym momencie jest trudne do zrozumienia.) Um … po prostu więcej, inaczej, informując ?), ale jednak ważna śmierć. To było dość wciągające jajko serii – zbyt zagmatwane przez cały czas, od czasu do czasu z najgorętszymi skrypciami i świadomie czerwonymi śledziami, bez większości porównawczych prostych ostrzyków z The Little Drummer Girl, teraz jest już w pełnym toku – ale ma z pewnością pokazał nam, pocąc się, niektóre rzeczywistości, które z pewnością muszą być prawdziwe

Wyszukiwane jako:

dynasties online
dynasties watch online
dynasties episode 1 watch online
dynasties free online
dynasties bbc watch online
dynasties watch online free
dynasties bbc online
dynasties david attenborough watch online
dynasties bbc online free
dynasties 2018 online
dynasties 2018 watch online
dynasties episode 3 watch online
dynasties cda
dynasties lektor
dynasties bbc cda
dynasties film crew
dynasties episode 1 online
dynasties bbc pl
dynasties bbc earth online
dynasties pl
dynasties serial bbc
dynasties serial

Oryginalny tytuł Dynasties
First air date Nov. 11, 2018
Ostatnia emisja Nov. 11, 2018
Sezony 1
Odcinki 5
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Nov. 11, 2018

Podobne tytuły

Szefowie kuchni w akcji Online Lektor PL
Niemowlęta Online Lektor PL
The Fourth Estate Online Lektor PL
Surviving R. Kelly Online Lektor PL
Planet Earth II Online Lektor PL
Evil Genius Online Lektor PL
One Day at Disney Online Lektor PL
Filmy naszej młodości Online Lektor PL
Breaking Big Online Lektor PL
Expedition Bigfoot Online Lektor PL
Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy’ego Online Lektor PL
United Shades of America Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa