Dark Heart Online Lektor PL

Dark Heart Online Lektor PL

Oct. 31, 2018
Twoja ocena 0
9
198
głosów

Twórca

Twórca

Obsada

Tom Riley isWill Wagstaffe
Will Wagstaffe

Video Trailer

Opis

W przeciwieństwie do ich prawdziwych odpowiedników telewizyjne programy z policjantami mają luksus unikania kontrowersyjnych ofiar. Policja bada morderstwo nie skazanego pedofila, ponieważ prawo nie ma miejsca na sprawiedliwość strażników, odkładając na bok wszelkie szersze pytania moralne, które jednostka mogłaby znieść. To, czy te przypadki sprawiają, że telewizja jest fascynująca, to zupełnie inna sprawa, którą Dark Heart wybiera w swoich początkowych epizodach.

DI Will Wagstaffe jest nawiedzany przez nierozwiązane morderstwo jego rodziców, które miało miejsce, gdy był nastolatkiem. Jest nastrojowym detektywem, który podchodzi do swojej pracy z bezkonkurencyjną troską o ofiary, niezależnie od okoliczności życiowych. Życie rodzinne Wagstaffy jest skomplikowane z powodu przybycia jego siostry Juliette, która pojawia się w domu rodziców z podbitym okiem, tworząc interesującą dynamikę między dwojgiem rodzeństwa, z problemami, które nie chcą, aby inni się wtrącali.

Dark Heart w dużej mierze opiera się na ołowiu aktora Toma Rileya, który wprowadza poczucie niuansów na dobrze zdominowane terytorium serialu telewizyjnego. Wagstaffe jest rzadką postacią wśród szerszego tropu torturowanych detektywów. Pokazuje silne pragnienie, aby przejść obok smutku, który go prześladuje. Jego żałoba nie jest jakimś supermocarstwem, którym należy się posługiwać w szerszym znaczeniu sprawiedliwości, ale uznanym problemem, którym należy się zająć. Ludzkość czystej postaci jest fascynująca, ponieważ jest powiązana. Trauma nie jest czymś, czego można się pozbyć.

Seria miała turbulentny harmonogram produkcji, wcześniej występujący w ITV już w 2016 roku. W rezultacie większość obsady pierwszych dwóch odcinków nie mogła powrócić do końca pierwszego sezonu serialu w sześciu odcinkach. Potrzeba delikatnego restartu tworzy nieco bolesne doświadczenie, ponieważ show musi wprowadzić nowe postacie w odcinku trzecim wraz z tymi, które same ledwo się rozwinęły. Partnerka Wagstaffego Josie Chancellor, grana przez Anjli Mohindrę, wyróżnia się przede wszystkim interesującą postacią, która nie ma wiele czasu, by zabłysnąć.

Przejście od ITV do BritBox Original może sugerować wysiłek, by uratować program, który w innym wypadku nie byłby warty emisji w dużej sieci, ale narracja Dark Heart z pewnością wydaje się być lepiej dopasowana do niszowej publiczności, która nie zniechęci się ponurym historie, które chce opowiedzieć. Jest ostro na krawędzi, ale Riley zapewnia wystarczająco mocny występ, aby zainteresować widzów tym, co dzieje się z jego postacią. Wydaje się, że seria nie zrobi wystarczająco dużo fal, aby przyciągnąć nowych subskrybentów do BritBox, ale fani serwisu znajdą w Dark Heart warte sprawdzenia. Mam nadzieję, że nie będzie potrzebować kolejnych dwóch lat, aby znaleźć swój rytm.

Wyszukiwane jako:

dark heart serial
dark heart online
dark heart serial online
dark heart free online
dark heart film
dark heart 2016 watch online
dark heart episode 6 online
dark heart episode 6 watch online free

Oryginalny tytuł Dark Heart
First air date Oct. 31, 2018
Ostatnia emisja Nov. 15, 2018
Sezony 1
Odcinki 6
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Oct. 31, 2018

Podobne tytuły

Les Misérables Online Lektor PL
Anne Online Lektor PL
Deep State Online Lektor PL
Euforia Online Lektor PL
Utopia Falls Online Lektor PL
Wisting Online Lektor PL
Godfather of Harlem Online Lektor PL
Szkoła zabójców Online Lektor PL
Druga szansa na miłość Online Lektor PL
Fleabag Online Lektor PL
Jett Online Lektor PL
Re:ZERO -Starting Life in Another World- Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa