Czarodziejki Online Lektor PL

Czarodziejki Online Lektor PL

Oct. 14, 2018
Twoja ocena 0
10
223
głosów

Twórca

Twórca

Obsada

Melonie Diaz isMel Vera
Mel Vera
Sarah Jeffery isMaggie Vera
Maggie Vera
Rupert Evans isHarry Greenwood
Harry Greenwood
Ellen Tamaki isNico Hamada
Nico Hamada

Video Trailer

Opis

… Nie, chyba że nazwiesz kradzież “brzydkich” butów swojej siostry, a potem zostaniesz złapany przerażająco. Uwielbiam dobry, serowaty strach przed otwarciem i ten odcinek nie zawiódł. Spotykamy dwie siostry (Mel i Maggie Vera) na początku odcinka, podczas gdy Maggie próbuje się wymknąć na grecką imprezę kampusową w butach Mel’a. Podczas mieszania w korytarzu matka dziewczynki (Marisol) przez telefon krzyczy do kogoś, że “to nie jest polowanie na czarownice, to jest rachunek”. Siostry przychodzą do łóżka mamy i oferują wino i wygodę. Przyjdź, aby się przekonać, że profesor wraca do kampusu, który został oskarżony o napaść. Co więcej, jego oskarżyciel nie może już zeznawać. Mama zapewnia Mel i Maggie, że nic jej nie jest, mówi im, jak bardzo jest z nich dumna i wysyła je na różne sposoby.

Wydaje się, że Mel ma kogoś, kto widzi bez ubrania, kiedy pisze je idąc ulicą. Maggie, młodsza siostra szła mroczną ścieżką do greckiej partii, gdy zauważyła, że ​​śpi za nią. Określa jej granice (znów wydaje się) i idzie w drogę.

Tymczasem mama jest w domu sprzątania kuchni, gdy dostaje się creepy uczucie. Zanim zdąży zamknąć okno, czarna wrona cholernie blisko ją powala. Może nie wiem zbyt wiele, ale wiem, że wielkie, czarne dupy nigdy nie są dobre w telewizji i filmach. Mama też to wie. Wysyła ona tekst do Mel i Maggie, udaje się na strych w stylu Hogwartu i zaczyna działać na swoją magię (całkiem dosłownie). Gdy straszny dym zbliża się ku niej, krzyczy “słyszę to, mam trzy” i zatrzymuje się na jej drodze.

Mel dostaje jej tekst przed Maggie, porywa ją z wielkiej siostrzanej fryzury i udają się do domu tylko po to, by dowiedzieć się, że mama nie żyje. Wygląda na to, że Marisol został wyrzucony z okna na strychu. Mama nawet nie przeszła obok pilota.

WRÓCIŁAM
Macy jest nowy w kampusie, ale najwyraźniej nie nowy w domu Maggie, Mel i Marisol. Gdy ona i jej znajomy przechadzają się po ulicy, rozmawiając o sytuacjach związanych z AirBnB, widzą dom sióstr i zatrzymują się w jej ślady. Później pisze artykuł o śmierci Marisola podczas pracy i profesor “Zostałem rozgrzeszony”, a Thaine zatrzymuje się, by ją uspokoić, że został uwolniony od oskarżeń.

Mel pojawia się w zastępstwie matki jako szef działu studiów kobiecych, Harry, którego nazwisko upuszcza Roxane Gay w pierwszym zdaniu po wyroku. Harry wydaje się trochę … przerażający, ale nie bardziej niż o strasznym starym drapieżniku na kampusie. Mel radzi sobie z jednym z jej rówieśników (Cameron), broniąc tego creepa i wołając o śmierć matki z dobrym prawym haczykiem. Po załatwieniu sprawy z policjantami z kampusu (i ex) o jej defensywie, Mel i Maggie mają własną walkę w holu, która zostaje przerwana przez pukanie do drzwi. Kto tam? Och, to tylko ich dawno zapomniana siostra, Macy, o której nigdy nie słyszeli, przedstawiająca ją jako malucha trzymanego przez ich zmarłą matkę przed przerażającym wiktoriańskim, że wszyscy stoją z szeroko otwartymi oczyma. Mel nie ma to. Jeśli chodzi o Mel, wygląd Macy jest częścią spisku, który otacza biurko matki.

MAGICZNIE PODEJRZANE
Macy po prostu szuka odpowiedzi i swojej rodziny. Jej obecność zdaje się wstrząsać jakimś gównem, emocjonalnie, fizycznie i magicznie. Niespodziewana przerwa w dostawie prądu w domu, a następnie latające piwo rzemieślnicze podczas odpowietrzania musi świadczyć o potędze trzech osób. Nie tylko to, Maggie jest na wydarzeniu RUSH i każda ręka, którą dotyka, ujawnia jej myśli tej osoby. Simulatne jest, że Mel jest w kawiarni z Oficerem Nico Pomada (jej byłym) czas przerwy. Ze wszystkich ujawnionych “prezentów” zdolność do zamrożenia kadru w ciągu dnia sprawia, że ​​jesteś memem / mistrzem gifu roku.

Pamiętasz Harry’ego? Nie tylko zastąpił Marisol na swoim stanowisku na uniwersytecie, ale Harry najwyraźniej pozostał na czele dziewcząt. Harry jest Białym Żołnierzem albo w języku Laymen, czarownicą chrzestnym … i Brytyjczykiem. Koniec świata jest bliski, a te kobiety są przeznaczone, aby go uratować. Najwyraźniej oznaki nadchodzącej zagłady były tam od dawna. Najpierw Trump został wybrany na prezydenta. Po drugie, Marisol został zabity. Ostatnim znakiem jest “przebudzenie źródła wszelkiego zła”, co brzmi bardzo podobnie do wyborów w 2016 roku … ale w porządku, Harry. Sądzę, że łatwiej jest śledzić trzy znaki niż siedem Horkruksów.

Harry ujawnia, że ​​Macy jest z całą pewnością starszą siostrą Maggie i Mel. Co więcej, dziewczęta muszą zaakceptować swoje przeznaczenie jako czarownice i podjąć krzyż swojej matki w walce z ciemnością. Byłoby zbyt łatwo, aby wszyscy doszli do porozumienia od razu, więc rozdzielili się i zaczęli przechodzić przez jakieś straszne gówno.

I GOT BAKING SODA …
Nico pojawia się w domu, aby dowiedzieć się, dlaczego w piekle Mel zniknął właśnie w środku kawy. Mel figury, które może kontrolować jej czas zamarzania, gdy jest spokojny i nie zły. Maggie postanawia wybrać się na nocny spacer po lesie do domu studenckiego i zostaje zaatakowana przez demona psa. Zostaw to Macy, aby się pojawił i uzyskał wszystko

Oryginalny tytuł Charmed
First air date Oct. 14, 2018
Ostatnia emisja Oct. 28, 2018
Sezony 1
Odcinki 6
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Oct. 14, 2018

Podobne tytuły

Szkoła zabójców Online Lektor PL
Utopia Falls Online Lektor PL
The Stranded Online Lektor PL
Prodigal Son Online Lektor PL
Les Misérables Online Lektor PL
Selection Day Online Lektor PL
Singardaan Online Lektor PL
Anne Online Lektor PL
The ABC Murders Online Lektor PL
Jinn Online Lektor PL
Euforia Online Lektor PL
Bloom Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa