Czarny poniedziałek Online Lektor PL

Czarny poniedziałek Online Lektor PL

Jan. 20, 2019
Twoja ocena 0
7
191
głosów

Twórca

Obsada

Don Cheadle isRod “The Jammer” Jaminski
Rod “The Jammer” Jaminski
Andrew Rannells isBlair Shmerman
Blair Shmerman
Regina Hall isDawn Darcy
Dawn Darcy

Video Trailer

Opis

czarny poniedziałek serial
czarny poniedziałek serial
Ponieważ widzieliśmy tak wiele ujęć na scenie Wall Street z lat 80., od The Bonfire of Vanities do Boiler Room, do The Wolf of Wall Street, to kuszące, by sądzić, że widzieliśmy każdą możliwą wersję tego, co dzieje się w tym krwiożerczy serengeti globalnego handlu. Bynajmniej.

Czarny poniedziałek, rodzaj wykonawczego komediowego stonera wyprodukowanego przez Setha Rogena, ośmiela się zadać absurdalne pytanie, o którym nikt inny nie pomyślał: co by było, gdyby Wall Street spotkała się z Zemstą frajerów?

Tak, naprawdę miała miejsce krach giełdowy 19 października 1987 r., Gdy zespół marketingowy Showtime donosi o promowaniu tego ekscentrycznego i paskudnego show, i tak, to prawda, że ​​nikt tak naprawdę nie wie, co go spowodowało. Ale podczas gdy Czarny Poniedziałek drażni, że ta seria wyjaśni, jak to się stało, to nie może, ponieważ Maurice Monroe (Don Cheadle) i jego partner Dawn Darcy (Regina Hall) są nieprawdopodobnie i skandalicznie niezgłębieni jako ludzie, którzy mogli być handlarzami w czas. (To oczywiście nie tylko ze względu na ich kolor skóry, nigdy nie dowiedziałbyś się o tym z popkultury, ale Afroamerykanie od dawna pracowali i handlowali na Wall Street, z pierwszym czarnym papiery wartościowe otwarcie w 1960 i czarnym człowiekiem nazwany Garland Wood, który został generalnym partnerem Goldman Sachs w 1986 roku.)

Odkryj swój nowy ulubiony program: Obejrzyj teraz!

Ale Czarny Poniedziałek nie tylko wymienia białych facetów na Don Cheadle i Regina Hall. Zamiast tego Czarny Poniedziałek bierze konwencjonalne portrety Wall Street za wiele, wiele drinków, pompuje je pełne kokainy, a potem strzela w noc za nieprzyjemną, szaloną jazdę, która nie zawsze ma sens. Ale bezsensowne przejażdżki mogą być najlepsze, a czarny poniedziałek to udowodni. To zabawny program.
Nie popełnijcie błędu: Czarny Poniedziałek jest nikczemny i młodzieńczy, dławiony odciśniętymi odniesieniami do tego okresu. Zdecydowanie jest trochę “Spójrz na ten wielki tyłek na telefon komórkowy! Ktoś powiedział wyraźną Pepsi, Challenger i jest dużo kokainy!” non-stop, a w trzech odcinkach pokazanych dla krytyków, akcja toczy się tak swobodnie jak tektura breakdance. Ton jest trudny do określenia, ponieważ Maurice lub Mo, gdy go poznajemy, pozostaje zamknięty w dezorientującym stanie panicznego braggadocio, podczas gdy jego zespół kupców łamie jednego taniego zinger po drugim.

Ale przesiadujcie z Czarnym Poniedziałkiem na jakiś czas, a dowcipy stają się muzyką: żart to wyrafinowany humor, godne pożałowania odniesienia z lat 80. i żartobliwe dowcipy (w tym rzeczywisty nieokreślony flop na ramieniu innego faceta, podczas gdy on próbuje pracować). Daj im czas, a czarnoskóre, celowe dowcipy ojca z czarnego poniedziałku zmęczą cię i sprawią, że będziesz się śmiać.

Don Cheadle jako Maurice i Regina Hall jako Dawn w BLACK MONDAY, Showtime
Don Cheadle jako Maurice i Regina Hall jako Dawn w BLACK MONDAY, Showtime
Od pisarza Happy Endings, Davida Caspe’a i skandalu My Best Friend’s Girl, Jordan Cahan, Czarny Poniedziałek otwiera tajemnicza katastrofa – nieznane ciało spadające z nieba i uderzające w Limę Mo (zwaną też Lamborghini limo). Obramowanie serii wokół tajemnicy śmierci / morderstwa rzadko się utrzymuje, ale nawet jeśli pilot odwołuje się do tej śmierci pod koniec odcinka, wypłata tej zagadki w ostatecznym rozrachunku nie ma większego znaczenia. Największym atutem Czarnego Poniedziałku jest jego niedorzeczna atmosfera w miejscu pracy. To miejsce, w którym grupa handlarzy Mo Wayne (Horatio Sanz), Keith (Paul Scheer), Yassir (Yassir Lester) i Dawn (Hall) sprawują sąd, gniotąc głupie dowcipy – niektórzy są tak gładcy i dobrze przygotowani, że mogą latać nad twoją głową na pierwszym zegarku. Jak na ironię, Czarny Poniedziałek niekoniecznie został stworzony specjalnie dla czarnego przewodnika, ale raczej zastanowił się, co by się stało, gdyby najbardziej nieprawdopodobna grupa ludzi pracowała na Wall Street, a ta grupa, prowadzona przez czarującego, czarnego mężczyznę, osieroconego na schodach Kurczak Koński, jest naprawdę niezwykły. Są jak złe wieści ze świata handlu, a kiedy Mo adoptuje niewinnego Yuppie Blaira Pfaffa (Andrew Rannells) do swojego plemienia, życie każdego z nas zaczyna się zmieniać w sposób, jakiego nikt nie mógł przewidzieć.

Horatio Sans jako Wayne, Andrew Ranells jako Blair, Yassir Lester jako Yassir, Don Cheadle jako Maurice i Paul Scheer jako Keith w BLACK MONDAY
Horatio Sans jako Wayne, Andrew Ranells jako Blair, Yassir Lester jako Yassir, Don Cheadle jako Maurice i Paul Scheer jako Keith w BLACK MONDAY
Spójność nie jest mocną stroną Czarnego Poniedziałku; dramatyczne chwile, szczególnie wokół poczucia nienawiści Mo i jego przewlekłych uczuć do tego, co on i Dawn zwykli mieć, zabijać szum w plamach. Ale to jest bardzo zabawne, pod warunkiem, że masz ochotę na komedię goofballową i znajdziesz nisko wiszące owoce smaczne. Hall jest przewidywalnie fantastyczny (kiedy nie jest?) W jej czysto komediowych chwilach i w czasach, w których frustracje związane z byciem czarną kobietą w klatce białego człowieka są relacyjne i wyczerpujące, a nie tylko sztuczną wściekłością. Rannells jest także świetny w doprowadzaniu Blaira do wiary w niewinną dupę, a jego obsesyjna na punkcie pieniędzy dziewczyna Tiff Georgina (niedoceniany Casey Wilson) również przynosi jej szaloną imprezę. Nic a

Oryginalny tytuł Black Monday
First air date Jan. 20, 2019
Ostatnia emisja Jul. 15, 2024
Sezony 1
Odcinki 10
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Jan. 20, 2019

Podobne tytuły

Kota Factory Online Lektor PL
You Me Her Online Lektor PL
O Tempo Não Para Online Lektor PL
Nekopara Online Lektor PL
Schooled Online Lektor PL
Wybory Paytona Hobarta Online Lektor PL
Val x Love Online Lektor PL
Duncanville Online Lektor PL
Grace i Frankie Online Lektor PL
Work in Progress Online Lektor PL
Atlanta Online Lektor PL
mixed-ish Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa