Carmen Sandiego Online Lektor PL

Carmen Sandiego Online Lektor PL

Jan. 18, 2019
Twoja ocena 0
10
170
głosów

Twórca

Twórca

Obsada

Gina Rodriguez isCarmen Sandiego (voice)
Carmen Sandiego (voice)
Finn Wolfhard isPlayer (voice)
Player (voice)

Video Trailer

Opis

Jeśli byłeś nastolatkiem lub preteen w latach 90., Gdzie w świecie jest Carmen Sandiego? prawdopodobnie nauczyło cię geografii; popularna seria gier wideo i program do grania w PBS nauczyły dzieci fakty o różnych narodach za pośrednictwem globalnych wyczynów, którymi posługują się sprytni złodzieje w czerwonym kapeluszu i płaszczu. Teraz Netflix nurkuje głębiej w historię Carmen z nową serią, zatytułowaną po prostu Carmen Sandiego. Jedno jednak: Carmen jest dobra. Czytaj dalej, aby zobaczyć, czy jest to dobre czy złe …

Strzał otwierający: Jadąc ulicami francuskiego miasta Poitiers, dwóch agentów Interpolu omawia ostatnie napady popełnione przez znaną międzynarodową złodziejkę Carmen Sandiego.

The Gist: Carmen Sandiego (Gina Rodriguez) została wychowana na wyspie V.I.L.E., bez rodziców z wyjątkiem Coach Brunt (Mary Elizabeth McGlynn), jednego z instruktorów V.I.L.E. Akademia dla złodziei. Jedyne imię, jakie zna, to nazwa kodowa, którą otrzymała: Czarna Owca. Staje się złodziejem-ekspertem w młodym wieku i błaga o dołączenie do akademii, gdzie doskonali swoje umiejętności w grupie, do której się zbliża. Nie przechodzi, a ona myśli, że jedyny członek zarządu, który nie chciał jej tam celowo, powstrzymał ją przed przejściem. Kiedy wymyka się i odkłada pierwszą klasę swojej klasy, dowiaduje się, że V.I.L.E. jest czymś więcej niż organizacją złodziei; “E” oznacza “Zło”.

Więc sama rzuca się, zdeterminowana, by zrobić V.I.L.E. zapłacić za swoje złe uczynki. Z pomocą hackera z białego kapelusza o imieniu Gracz (Finn Wolfhard), który zna tylko przez telefon, kradnie dane finansowe z V.I.L.E. dysk twardy (sam kapar) i obie z nich wykorzystują dane, by nie tylko sfinansować jej podróże, ale poinformować ich, gdzie znajduje się V.I.L.E. ukrywa kosztowności na całym świecie. Cel Carmen? Aby ukraść wszystko i zwrócić je prawowitym właścicielom.

Nasze podejście: Zajęło nam chwilę, aby zawinąć nasze umysły wokół faktu, że ta wersja Carmen Sandiego jest dobrym złodziejem, a nie złym. Opierając się zarówno na popularnej serii gier wideo, jak i na programie do grania w gry PBS Where in The World to Carmen Sandiego ?, producenci Caroline Fraser, Duane Capizzi i CJ Kettler sprawili, że Carmen stała się nieco bardziej wszechstronną osobą, a nie tajemniczą ikoną w kolorze czerwonym. kapelusz i płaszcz. Czyniąc to, zrozumiałe jest, że robią z niej złodzieja, który tylko kradnie innym złodziejom, a historia powstania, którą opisują w pierwszych dwóch odcinkach, wyjaśnia to całkiem dobrze, do poziomu wyrafinowania, który sprawi, że zarówno rodzice, jak i ich zaangażowane nastolatki.

Pomaga to, aby Rodriguez i Wolfhard dobrze odgrywali swoje role. Wkrótce zapomnisz, że Jane the Virgin i Mike z “Stranger Things” robią głosy Carmen i Gracza i osiedlają się w swoich przygodach. Rodriguez jest szczególnie biegły w graniu w Carmen w różnym wieku, kiedy jest niedojrzałą uczennicą, kiedy jest w trybie pełnoetatowym Carmen.

Pierwsze dwa odcinki są ciężkie na opowiadanie historii i trochę światła na edukacyjny aspekt, który sprawił, że książka i oryginalna seria są znane, a mianowicie, w jaki sposób integruje fakty i dane liczbowe w kraju, który odwiedza, w jaki sposób jest w stanie udaremnić wszelkie plany VILE. . Ale kiedy zaczynamy się rozmyślać, lekcje geograficzne wracają, gdy gracz przekazuje Carmen i jej dwóm akuszerkom z Southii, Ivy (Abby Trott) i Zackowi (Michael Hawley), informacje, jakich potrzebuje o każdym kraju.

Ale animacja jest bajeczna, historie mają lekkie poczucie humoru, które pasują do fabuł wypełnionych kaparami, a informacje o każdym kraju mogą zaskakiwać nawet dorosłych widzów.

Do czego służy ta grupa wiekowa ?: Fabuła jest dość wyrafinowana, jeśli chodzi o programowanie dzieci, a także łagodna przemoc i implikacje, które spowodowały V.I.L.E. zabija ludzi; myśl tutaj jest taka, że ​​jest to bardziej odpowiednie dla dzieci od 12 lat, ale jeśli masz szczególnie ostrą 9 lub 10 lat, on lub ona może być w stanie podążać za tobą.
Dyrektor “Watership Down” Noam Murro o procesie reżyserii animacji, gdy jesteś animatorem filmów akcji
Oto, jak “3Brób” na Netflix jest połączony z “Trollhunters”
Parting Shot: Gdy Carmen wyrusza w rejs po Sekwanie, mówi: “Paryż będzie tutaj. Musimy pozostać o krok przed V.I.L.E. “Kolejna łódź podąża za dwoma agentami, którzy nie pochodzą z V.I.L.E. Kim oni są?
Sleeper Star: Wolfhard ma bardziej niewdzięczną rolę jako Gracz. Ale wykonuje dobrą robotę, czyniąc go częścią zespołu, mimo że siedzi za bankiem monitorów.

Większość linii Pilot-y: Nie wiem, dlaczego Ivy i Zack muszą brzmieć jak Sully i Denise ze SNL (Ivy brzmi tak jak Denise – byliśmy zszokowani, kiedy dowiedzieliśmy się, że ktoś inny niż Rachel Dratch robiła jej głos).

Nasze wezwanie: STREAM IT. Rodriguez tworzy świetną Carmen, a historie będą trzymać wszystkich zaangażowanych, podczas gdy ty i twoje dzieci mogą się czegoś nauczyć
carmen sandiego serial
jugar a carmen sandiego online
carmen sandiego episodes online
carmen sandiego film
carmen sandiego game online
where is carmen sandiego game online
carmen sandiego play online

Oryginalny tytuł Carmen Sandiego
First air date Jan. 18, 2019
Ostatnia emisja Jun. 12, 2024
Sezony 1
Odcinki 10
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Jan. 18, 2019
1 Sezon 1 Jan. 18, 2019

Podobne tytuły

Devilman: Crybaby Online Lektor PL
Plunderer Online Lektor PL
Paradise PD Online Lektor PL
The Owl House Online Lektor PL
PERSONA5 the Animation Online Lektor PL
One-Punch Man Online Lektor PL
Supermansion Online Lektor PL
Majutsushi Orphen Hagure Tabi Online Lektor PL
We Bare Bears Online Lektor PL
Dororo Online Lektor PL
Voltron: Legendary Defender Online Lektor PL
Undone Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa