Berlińskie psy Online Lektor PL

Berlińskie psy Online Lektor PL

Dec. 07, 2018
Twoja ocena 0
9
145
głosów

Twórca

Obsada

Felix Kramer isKurt Grimmer
Kurt Grimmer
Fahri Yardım isErol Birkan
Erol Birkan
Antonio Wannek isHans Kuscha
Hans Kuscha
Hannah Herzsprung isTrinity Sommer
Trinity Sommer
Tayfun Bademsoy isEmre Birkan
Emre Birkan

Video Trailer

Opis

The Gist: Siedem dni wcześniej, przenosimy się do mieszkania w berlińskim projekcie, aby zobaczyć mężczyznę energicznie uprawiającego seks ze swoim partnerem. Kiedy wchodzi jej młody syn, żadne z nich nie jest zakłopotane. Chłopiec mówi, że dziecko śmierdzi. Mężczyzna zsiada, zmienia dziecko i zabiera ją na balkon, żeby mógł palić. Tam widzi działalność policji w bloku. Więc bierze dziecko i idzie, żeby zobaczyć, co się dzieje.

Okazuje się, że Kurt Grimmer (Felix Kramer) jest detektywem federalnym, więc nowi gliniarze, którzy zabezpieczili to, co okazało się miejscem morderstwa, przepuścili go. Jego oddział nie jest na służbie, ale i tak czuje potrzebę; kiedy dowiaduje się, kto to jest, jest zszokowany. Mówi glinom, aby nie pozwalali nikomu dotykać sceny, ani nie wzywać go, dopóki nie wróci.

Ciało jest znanego tureckiego piłkarza, który zdecydował się zagrać dla reprezentacji Niemiec, wkurząc wielu Turków i Niemców, którzy nie chcą Turka w drużynie. Nie tylko chce sprawy, ale także wzywa swojego szefa i prosi, aby żadne szczegóły na ten temat nie pojawiały się aż do następnego meczu kwalifikacyjnego Turcji i Niemiec w Mistrzostwach Świata. Następnie zwraca się do swojej dziewczyny Sabine (Anna Maria Mühe) o sprowadzenie oszczędności. On nawet idzie do swego neo-nazistowskiego brata, by pożyczyć pieniądze. Czemu? Chce postawić duży zakład na grę, ponieważ ma on wewnętrzne informacje. Musi wymazać swoje długi (ma Sabine, która postawiła zakład, i używa jakiejś całkiem dobrej logiki, aby przekonać swojego bukmachera do wzięcia zakładu), a także uderzyć w niego.

Widzimy także innego gliniarza federalnego, Erola Birkama (Fahri Yardim), który ściga Hakima Tarika-Amira (Sinan Farhangmehr), który prowadzi swój samozwańczy gang prowadzący narkotyki. On i jego zespół są zaskoczeni widząc, jak Tarik-Amir wsiada do jednego ze swoich bezpiecznych domów; są także zaskoczeni widząc nastolatka, który prawie rujnuje ich nalot. Kiedy robią nalot na bezpieczny dom, wygląda na to, że czekali na niego, ponieważ jeden z fedów wpada do dziury przykrytej dywanem, który dostarczył nastolatek.

Nasze podejście: w przypadku psów w Berlinie jest coś głęboko niepokojącego. Może dlatego, że pomysł kolejnego łobuzerskiego gliniarza w telewizji budzi nas głupio. Albo fakt, że Grimmer to nie tylko skorumpowany gliniarz, ale to skorumpowany gliniarz, który drąży sprawy, gdy jest poza służbą, przynosi dzieciom miejsca zbrodni, gra z informacjami wewnętrznymi i jest ogólnie złym facetem. To tak, jakby każdy “zły policjant” został napisany w Grimmer, co utrudni widza dawanie mu szczura, jeśli facet wygrywa zakład lub łapie zabójcę gwiazdy futbolu.

Birkam ma być bardziej cnotliwy, ale ma własne problemy; kiedy wraca do rodzinnego mieszkania nastolatka, żeby oddać telefon, nie informuje mamy dziecka, że ​​jej syn jest na randce z handlarzami narkotyków, ale on także ustawia telefon, by nagrywać audio i wysyłać go do swojego telefonu, żeby może zobaczyć, co robi dzieciak.

Czy powinniśmy w ogóle zadbać o któregoś z tych gości? Czy zależy nam na tym, czy morderstwo zostanie rozwiązane? Wydaje się, że zbyt wiele mrocznego, ponurego slogu musi przejść przez to wszystko. Jest inny problem …

Seks i skóra: Wydaje się, że w pierwszym odcinku jest dużo nieuzasadnionej skóry. Mamy na myśli dużo. Nie tylko widzimy, jak Grimmer energicznie zabiera Sabine z tyłu, gdy rozpoczyna się odcinek, kiedy jej syn wchodzi na nie, po prostu odchyla się i ogląda telewizję z jej ya-yami. W rzeczywistości istnieją sceny, w których ya-yas są nie bez powodu, poza tym, że współtwórca i reżyser Christian Alvart wie, że może to zrobić. Ludzie wychylają się z okien z ya-yas out, FFS. Nie jesteśmy pruderiami, ale skóra ze względu na skórę jest rozrywką, której takie show nie potrzebuje.

Wyszukiwane jako:

berlińskie psy online
berlińskie psy cda
berlińskie psy film

Oryginalny tytuł Dogs of Berlin
First air date Dec. 07, 2018
Ostatnia emisja Dec. 07, 2018
Sezony 1
Odcinki 10
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Dec. 07, 2018

Podobne tytuły

The Owl House Online Lektor PL
Marvel: Defenders Online Lektor PL
Plunderer Online Lektor PL
Smoczy książę Online Lektor PL
Cobra Kai Online Lektor PL
Voltron: Legendary Defender Online Lektor PL
One-Punch Man Online Lektor PL
Doom Patrol Online Lektor PL
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly Cautious Online Lektor PL
The Rising of the Shield Hero Online Lektor PL
Limitless Online Lektor PL
Upadek królestwa Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa