Beat Online Lektor PL

Beat Online Lektor PL

Nov. 08, 2018
Twoja ocena 0
7
273
głosów

Twórca

Twórca

Obsada

Carlo Ljubek isMiss Sundström
Miss Sundström

Video Trailer

Opis

Najnowszy europejski dramat Amazon Prime, Beat, zaczyna się źle. Przerażająco. Ponad ścieżką dźwiękową tego rodzaju bezwładnej muzyki pseudo-tanecznej, która zwykle towarzyszy ekranowi ładowania faux-edgy PS2, mówi się, że z poświęceniem klubów nocnych, aby zachować rzekomo wrodzone znaczenie rytmu i dźwięku, odwiedzając jeden jest trochę jak powrót do łona.

Osobą, która udziela nam tej lekcji w ontologii życia nocnego jest Robert “Beat” Schlag, promotor na berlińskiej, prężnie rozwijającej się scenie techno. Odpowiedzialny za trzymanie patronów Club Sonar w minimalistycznym mechanizmie, jest szaleńczym, porywającym imprezowiczem zwierzęciem. Jest to 2018 rok, ale nie wszystko jest zabawne, frywolne i niefrasobliwe (choć jest ich też dużo).

Pewnej późnej nocy Beat (grany idealnie z napiętą, chudą pustką Jannisa Niewöhnera) jest zaczepiony przez zakapturzonego bachanta. Kilka minut później, szczególnie silny zapach zaczyna przenikać nad parkietem. Gorzej niż zwykły atak węchowy BO i nieświeży, rozlany alkohol. Zapach to kapiące płyny ustrojowe z wypatroszonymi bliźniakami, które zostały przymocowane do sufitu. Beat następnie staje się rozszerzonym badaniem tego, co łączy berlińską społeczność techno z międzynarodowym pierścieniem handlu narządami ludzkimi. Kevin i Perry Go Large, to nie jest.

W innym życiu redagowałem stronę nocnego życia w globalnym wydawnictwie dla młodzieży. Co oznaczało, że w pracy jako klasyfikator patrzyłem na mój telefon w klubach na całym świecie. Oznaczało to również, że miałem obsesję na punkcie tego, jak kluby były przedstawiane na całym świecie. Chociaż wiedziałem, że większość klubów na Ziemi nosi podobne podobieństwo do platońskiego ideału Rajskiego Garażu, jak to robię Larry’emu Levanowi, coraz bardziej chroniłem te zagrożone przestrzenie – szczególnie pod względem reprezentacji ich na ekranie. Pokonaj, szczęśliwie, trafiasz tam, gdzie tak wielu innych źle to robi.

Ignorując prawdziwości Verite z filmów dokumentalnych, niekończącym wachlarz początku lat 90. klipy rave że miot YouTube jak azotu kanistrów tlenkowych na festiwalu i funkcjonalności Boiler Room przodu budynku i jego setek wyrębem, żywych strumieniowanie klonów, związek między ruchomy obraz i życie nocne jest mniej niż owocne.

Od Download za pomocą Rapideo.pl Matrix Reloaded i Pobierz za pomocą Bloga Rapideo.pl do pobrania za pomocą Rapideo.pl Black Swan i Pobierz za pomocą Rapee.pl Peep Show, klubowicze widzieli raz po raz swoje sprofanowane przestrzenie sprofanowane. Zbyt często sceny z udziałem klubów nocnych graniczą z zawstydzeniem. To tak, jakby fakt, że w najlepszych klubach nocnych oferują prawdziwy sens doświadczenia, jakiego nie da się porównać z niczym innym na świecie, napełnia zespoły reżyserskie takąskresą strachu, że osiedlają się w obsadzie ledwo szurających tancerzy, dziwnego stroboskopu, i poczucie ponurej daremności.

Kilka lat temu stwierdziłem, że istnieją trzy kluczowe składniki do kręcenia udanej sceny klubowej. Po pierwsze, potrzebujesz świetnej gry. Club Sonar, będący amalgamatem większych klubów w Berlinie (Berghain i Watergate wydają się szczególnie wpływowi), brzmi jak brzmi zupełnie OK tracky techno, które pasuje i dobrze.

Następnym razem potrzebujesz klubu, aby wyglądał na zajętego. Rozumiem, dlaczego nie zawsze jest to technicznie możliwe, ale myślenie o takich rzeczach sprawia, że ​​czuję się smutny, więc staram się tego nie robić. Nadal wolę oglądać ruchomy obraz z oślepionym okiem dziecka. Sceny klubowe Beata czują się organicznie zaludnione, a często są przepełnione romantycznym poczuciem osobistego porzucenia w zbiorowym tłumie, który zwykle zaczyna mieć sens, gdy twoja druga połowa wieczoru przechodzi przez twoje nogi.

Robert “Beat” Schlag i przyjaciele
Unshowy … Jannis Niewöhner jako Robert ‘Beat’ Schlag, centrum, z przyjaciółmi. Zdjęcie: Amazon
Na koniec, i co najważniejsze, musisz dobrze tańczyć. W dużym stopniu lub całkowicie na boneheaded pompowania pięścią lub disco ducking i zabić każdą okazję może miałeś replikowania chwalebnie nieprzewidywalne rzeczy, która jest kilkaset obcy (większość z nich to od rodzaju leków, które powinny spowodować zahamowania zupełnie obce pojęcie ) próbując komunikować się ze swoim ciałem. Beat sam jest dobrym, płynnym, niezgrabnym tancerzem, a tłumy, które gromadzi w swoich zwykłych podziemnych shindigach, zdają się przynajmniej posiadać szczątkowe zrozumienie tego, jak wygląda rzeczywisty, właściwy, uczciwy taniec. To nie powinno być odświeżające, ale jak ukąszenie McNuggeta popijane łykiem płaskiego Lucozadę rano po ciężkim w Fabric, niewątpliwie tak jest.

Podczas gdy nic innego jak bycie tam nie będzie powtórzyć, jak to jest doświadczać DJ Harvey grając disco obsceniczne nad Ibizańskim zachodzie słońca, Jane Fitz zamieniając się na zewnątrz magazynu z połyskującym głębokim domem, lub Ben Klock thrummi

beat generation film
beat online

Oryginalny tytuł Beat
First air date Nov. 08, 2018
Ostatnia emisja Nov. 08, 2018
Sezony 1
Odcinki 7
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Nov. 08, 2018

Podobne tytuły

Boys With Toys Online Lektor PL
Dublin Murders Online Lektor PL
The Hunting Online Lektor PL
October Faction Online Lektor PL
Ty Online Lektor PL
Tom Clancy’s  Jack Ryan Online Lektor PL
Siren Online Lektor PL
Nancy Drew Online Lektor PL
The Last Man on Earth Online Lektor PL
Karenjit Kaur Online Lektor PL
Shadowhunters Online Lektor PL
11.22.63 Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa