Gdzie oglądać Zamiana z Księżniczką Online

TV-Maniak 19 listopada, 2018 Widoki 690

The Princess Switch, najnowszy wpis w programach świątecznych w Netflix, jest rodzajem radosnego nonsensownego absurdu, z którego składają się marzenia o śnie. Błaga, aby obserwować go kątem oka, gdy owijacie kilka prezentów, a następnie delikatnie zasypiacie cukier. Nic nigdy nie dzieje się w tej opowieści o księżniczce i nędzarzu, która będzie wymagała twojej pełnej uwagi – ale wszystko to jest tak satysfakcjonująco sformułowane, tak radośnie sacharynowe, że będziesz szczęśliwy, gdy będziesz go mieć w tle.

Formuła jest następująca: Stacy (Vanessa Hudgens) to piekarz z Chicago, który uwielbia przestrzegać zasad. Duchess Margaret (także Vanessa Hudgens) to wolna dusza, która pragnie porzucić życie w rodzinie królewskiej i doświadczyć życia jako normalna dziewczyna. Kiedy ich ścieżki krzyżują się i zdają sobie sprawę z ich niesamowitego podobieństwa do siebie, co mogą zrobić te pary, ale zmieniają miejsca?

Margaret ma czapkę baseballową Stacy, Stacy chwyta kopnięty beret Margaret i idą przez idylliczny mały europejski kraj, gdzie wszyscy mówią po angielsku. Jest zaopatrzony we wszystko, czego może wymagać świąteczny romans: zdziczałe sieroty, na których można zademonstrować czystość serca, urocze brukowane kwadraty, w których można urządzać dobroduszną walkę na śnieżki, i ośnieżone góry, przez które można jeździć konno najeżony napięciem seksualnym. (Żadnych wilków, chociaż :()

Gdzie oglądać Zamiana z Księżniczką Online

Na szczęście każdy Hudgens ma u boku odpowiednio przystojnego i dostępnego mężczyznę, u którego rozwinie się napięcie seksualne. Platoniczny najlepszy przyjaciel Stacy to urocza samotna tata, która nigdy nie była pociągnięta do stania w błocie Stacy, ale zostaje zszokowana przez dziką Margaret. Tymczasem Margaret jest uwięziona w dyplomatycznym zaręczynach z księciem Edwardem, który ledwo znał Margaret i nie zastanawia się zbytnio nad jej polityką zagraniczną, ale jest zachwycony szczegółami dzięki zdolnościom przywódczym i umysłem przywódcy Stacy.

Ocena

W dużej mierze naturalna charyzma Vanessy Hudgens sprawia, że ​​The Princess Switch jest tak uroczy, jak to tylko możliwe. Jej olbrzymie oczy i olśniewający uśmiech rozświetlają ekran i niesamowicie przyjemnie jest patrzeć, jak krąży w nocnej koszuli z brzoskwiniowego jedwabiu i wyszukanym kapeluszu, tworząc kłamstwa w zadziwiająco znośnym brytyjskim akcencie. Nawet zabawnie jest patrzeć, jak płacze nad “Bożonarodzeniowym księciem”, który najwyraźniej będzie gaganiem w tegorocznej serii filmów z wakacji Netflix. (To samo wydarzyło się w Kalendarzu świątecznym, i szczerze mówiąc, jest to zbyt szykownym chwytem do wylądowania nawet w tych szczególnie uroczych filmach.)

Hudgensowi może się nie udać, że Stacy i Margaret czują się zauważalnie odmiennymi ludźmi (Tatiana Maslany, której ona nie jest), ale gra ich obu tak odważnie i tak mocno, że to naprawdę nie ma znaczenia. Mówiąc w ten sposób: nie zawsze byłem przekonany, którą postać oglądałem na ekranie, ale zawsze wiedziałem, że kimkolwiek była, to ją ukorzyłem.

Jeśli chodzi o resztę filmu wokół niej … spójrz, to film do świąt Bożego Narodzenia z bezpośrednią transmisją. Wiesz, co tu robisz. Jest piłka z bajkowymi światłami i ogromnymi sukienkami! Walka na śnieżki ze słodkim dzieckiem! Jest seksowny duet fortepianowy! Jest dużo przytulania w przytulnych swetrach i ściskania ciepłych napojów! (Znowu jednak: żadnych wilków.) To wszystko jest bardzo schmaltzy, bardzo śmieszne i bardzo zabawne, żeby na pół oglądać, kiedy jesteś trochę pijany na ajerkoniaku. Naprawdę, czy to nie Boże Narodzenie?

Categories

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa