Gdzie oglądać Świąteczny książę: Królewskie dziecko Online Lektor Fili.cc/CDA/Zalukaj

TV-Maniak 11 grudnia, 2019 Widoki 657

Jest tylko jedna niespodzianka w „Christmas Prince: The Royal Baby” i nie zamierzam jej zepsuć. To nie pozostawia innego wyboru, jak tylko go obejrzeć, ale ostrzegam: to nie jest dla wszystkich.

Krucha bajka Johna Schultza, osadzona w malowniczym – i wyobrażonym – królestwie pokrytym śniegiem, „The Royal Baby” pojawia się, gdy najnowsze pokolenie krąży po Anglii. Monarchia filmowa niewielkiej, niejasno europejskiej Aldovii jest prawie tak stara jak brytyjska, ale o wiele mniej wciągająca.

Zbliża się Boże Narodzenie, podobnie jak rocznica traktatu z innym osobliwym królestwem, Penglią. Traktat ten jest odnawiany co sto lat, a termin przypada niewygodnie w Wigilię Bożego Narodzenia, niedługo przed terminem porodu dziecka w pałacu.

Świąteczny książę: Królewskie dziecko Online Lektor PL

Król Richard Aldovia (Ben Lamb) i królowa Amber (Rose McIver), późno z Nowego Jorku, gdzie jej ojciec prowadzi restaurację, gości Penglian. Wskazówki tekstowe sugerują, że oddany Richard mógł być playboyem, podczas gdy królowa nazywa siebie dziennikarką, ale jej niedostatek sceptycyzmu sugeruje, że jej blog mamusi jest zakresem jej kariery.

Patrząc na podgląd, możesz sobie wyobrazić robienie gorącej czekolady, wrzucanie kłód do ognia i odłączanie dzieci od ich urządzeń na przytulną rodzinną noc Netflix, gdzie film, trzeci z serii, zaczął nadawać w czwartek.

Mimo tego, że oferuje loch, klątwę i szokującą kradzież, ten płaski, anodowany film raczej nie dołączy do panteonu świątecznych klasyków, więc trzymaj się swoich oczekiwań i zaakceptuj, że potrzebujesz czegoś więcej, aby uratować wieczór. Schowaj dzieci i, jak na drinka, ustaw się w kolejce w 3. sezonie „The Crown” i zresetuj z odcinkiem ożywiającym lub dwoma.

Categories

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa