Gdzie oglądać Świąteczny Kalendarz 2018 online?

TV-Maniak 8 listopada, 2018 Widoki 499

Co tydzień debiutują nowe oryginalne filmy w serwisie Netflix i innych serwisach streamingowych, często o wiele mniej fanfar niż ich odpowiedniki na dużym ekranie. Cinemastream to seria Vox podkreślająca najbardziej znane z tych premier, w ciągłym wysiłku, aby zachować ciekawe i łatwo dostępne nowe filmy na swoim radarem.

Kalendarz świąteczny
Założenie: Aspirująca fotografka Abby ma pecha zarówno w życiu zawodowym, jak iw życiu miłosnym. Ona także nienawidzi świąt Bożego Narodzenia! Ale wszystko zaczyna się zmieniać, gdy jej dziadek daje jej magiczny kalendarz adwentowy, który przewiduje przyszłość. (Idź z tym!) Czy dzięki wskazówkom kalendarza Abby w końcu będzie mogła podążać za swoimi marzeniami?

Ocena

O co w tym wszystkim chodzi: Kalendarz świąteczny jest częścią strategii widocznej na urlopie Netflix, polegającej na powielaniu szablonu filmowego Hallmark Christmas w jak największej liczbie filmów po zeszłorocznym A Christmas Prince i jego niekontrolowanym, pół ironicznym sukcesie.

Gdzie oglądać Świąteczny Kalendarz 2018 online?

W związku z tym, podobnie jak w najlepszych filmach o Hallmark Christmas, najnowszy wpis Netflix do tego gatunku oferuje urocze i pokryte śniegiem małe miasteczko; bohaterka grana przez aktorkę o umiarkowanej sławie w serialach dla nastolatków (Kat Graham z The Vampire Diaries) z dziwacznym, ale nieuczciwym zawodem (jest fotografką); kapryśna i niejednoznacznie nadprzyrodzona dzika karta (magiczny kalendarz!); oraz historia miłosna tak ogólna, że ​​jest romantycznym odpowiednikiem przekąsek z przekąskami marki Cheezums.

Graham gra Abby, która marzy o tym, by zostać “prawdziwym” fotografem i zrobienie tego rodzaju sztuki, która karmi jej duszę, ale zamiast tego płaci rachunki pracując w studiu portretowym. Jest również singlem, mimo że jej najlepszy przyjaciel Josh (Quincy Brown) nieustannie zmierza w jej kierunku.

Ale wtedy! Ukochany dziadek Abby (Ron Cephas Jones, grając na nim) daje jej staromodny drewniany kalendarz adwentowy. Za każdym drzwiami znajduje się figurka o tematyce bożonarodzeniowej, a Abby szybko zdaje sobie sprawę, że figurka każdego dnia przewiduje tego dnia wydarzenia. Czy kalendarz może być magiczny ???

Wraz z rozwojem filmu Abby czuje się rozdarta między Josha i zbyt dobrego, aby być prawdziwym lekarzem (Ethan Peck), który jest komunikatywny w swoich uczuciach i natychmiast prosi ją, by zamiast biernego agresywnego podejścia i polegania na podtekście, więc oczywiście nie może być tym dla niej.

Czy Abby podejmie właściwą romantyczną decyzję? Czy ta decyzja nieuchronnie doprowadzi ją do osiągnięcia wszystkich osobistych i zawodowych celów i marzeń? Z magicznym kalendarzem po jej stronie, jak to możliwe?

Kalendarz świąteczny to rodzaj agresywnie formycznego filmu, na którym Brandmark zbudował swoją markę. W przypadku tego rodzaju filmu formuła jest cechą, a nie błędem: to sprawia, że ​​historia wydaje się przytulna i zużyta, niczym świąteczny klasyk, który widziałeś już pięć razy, zanim go obejrzysz.

Wciąż jednak Kalendarz Świąteczny nie zawiera w sobie wulgaryzmów “Wigilijnego Księcia” (w żadnym punkcie “Kalendarz wakacyjny” nie jest nikim zagrożonym przez wilka). Jest to bardziej powściągliwy, uziemiany film niż jego poprzednik – co w końcu oznacza, że ​​traci część pokrytej słodyczami radości, która sprawiła, że ​​”Książę Bożego Narodzenia” był tak bzyczonym – o tak złym – trafieniu.

Co gorsza, nie zastępuje tej radości czymś wystarczająco specyficznym, by była interesująca sama w sobie. To wciąż głupie, jednorazowe i pocieszające, ale nie jest to taki film, który 53 osoby będą oglądać każdego dnia przez 18 dni z rzędu.

Categories

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa