Gdzie oglądać Robin Hood: Początek online zalukaj/cda/chomikuj/fili.cc

TV-Maniak 12 grudnia, 2018 Widoki 990

Przybywając akurat na czas, by zdobyć miejsce wśród najgorszych filmów roku, Robin Hood – pękając z poczuciem własnego, nieistniejącego chłodu – spada na gruby. Jest to kolejna wersja heroicznej historii o wyjętych spod prawa, po raz kolejny wcielająca się w wesołego mężczyznę, w którym Kevin Costner grał jak koleś z surferów w Robin Hoodzie: Książę złodziei (1991) i ponury Russell Crowe wyssał życie z jego 2010 r. W dół. Jednak ten nowy Robin, grany przez Tarona Egertona, jest tak zły, że nie tylko sprawia, że ​​trzeba długo czekać na przemiatający, definitywny zamachowiec Erica Flynna z 1938 roku. Osiągnąłbyś Sinatrę w Robinie i 7 okapach (1964). A może nawet parodia Mel Brooksa, Robin Hood: Men in Tights (1993). Cokolwiek poza tym.

Ujęcie 2018 jest historią początkową skierowaną do pokolenia millenialsów i zapadającą w pamięć tylko ze względu na jej olbrzymią bogobojność; poważnie, jak ciężko pracujesz, aby zrobić film bez jednej, korzystnej funkcji? Egerton, tak dobry w filmach z Kingsmanem, zostaje pochowany pod dużym tyłkiem scenariusza Ben Chandlera i Davida Jamesa Kelly’ego, który zmiażdży wszystkich aktorów, w tym wielkiego Bena Mendelsohna, jako szeryfa z Nottingham. To Lawman, który próbuje ukraść bogactwa Robina, wysyła pospolitego, soczystego sir Robina z Loxley z dala od Mariana (Eve Hewson), służącej, którą wygłupia, i wyrusza walczyć z Krucjatami w Arabii. Na szczęście zwycięzca Oscara Jamie Foxx jako Yahya, pojawia się jako islamski wojownik, który pomaga Robinowi w szczyptę. (Na szczęście dla Robina, nie dla Foxx.)

Gdzie oglądać Robin Hood: Początek online

Zgadza się: to Robin of Arabia (!) Jako reżyser Otto Bathurst, potajemnie kierujący Guy Ritchie, upewnia się, że każda strzała trafia w arterię, a każda eksplozja brzmi jak bomba, jak jakiś średniowieczny Hurt Locker. Podobieństwa do wojny w Iraku mają wydawać się oh-so-modern. To smutne, smutne, smutne widzieć Bathursta, którego umiejętności przejawiały się cudownie w pilotowaniu Czarnego Lustra i pierwszego sezonu Peaky Blinders, walczą tak bezskutecznie, by znaleźć oparcie.

Fabuła, taka jaka jest, rozpoczyna się, gdy “The Hood” (czy nie podoba ci się jego nowe imię?) Wraca do Nottingham po czterech latach, by znaleźć swój splądrowany dom, szeryfa kradnąc biednych i Mariana w łóżku Will’a Scarlet’a, grającego motorówkę w wykonaniu Jamiego “Fifty Shades” Dornana. (Tym razem nikt się nie biczuje, niestety – tylko publiczność). Obaj mają zerową chemię, więc ciężko jest zrozumieć, dlaczego Robin – przepraszam, The Hood – robi się tak podekscytowana, że ​​się do nich przyczepili. Bez seksu w jego przyszłości nasz bohater wkracza w chaotyczną akcję ze swoim nowym bestia Yahya, który jest teraz znany jako Little John, aby dalej napędzać historię pochodzenia. Tylko nie oczekuj żadnego lasu Sherwood, wesołych mężczyzn ani jasnych kolorów. Nottingham to górnicze miasto, w którym sadza jest modą.

Categories

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa