Gdzie oglądać Opowiedz mi bajkę serial online?

TV-Maniak 10 listopada, 2018 Widoki 576

Z początkowymi napisami, które pokazują, że Little Red Riding Hood został zgwałcony przez Wielkiego Złego Wilka, “Tell Me a Story” jest tak zabawne i dyskretne, jak można się spodziewać. Nowa seria CBS All Access Kevina Williamsona, mistrza mrocznych i nieprzyjemnych programów takich jak “Stalker” i “The Following”, próbuje przekręcić klasyczne bajki w jego mroczny i nieprzyjemny sposób myślenia (nieważne, że te historie są już dość ponure). Oglądane przez ich bajkowe korzenie bajki są zabawnie wymyślone. Jako samodzielne historie są tak samo brzydkie, jak banalne.

Sezon 1 koncentruje się na “Trzech małych świnkach”, “Jaś i Małgosia” oraz “Czerwonym Kapturku”. Sam (Dorian Missick), Eddie (Paul Wesley) i Mitch (Michael Raymond-James) stoją jako nie -także małe świnie, tworzące nieszczęsną grupę złodziei sklepów jubilerskich, której historia zapowiada premierę. Można przypuszczać, że Eddie zadaje sobie trud, by naprawić swój nieszczelny dach w tandetnej chacie, którą nazywa domem – prawdopodobnie zrobionej ze słomy (dostaniesz?) – a jego brat Mitch dołącza do niego, by zapewnić rodzinę, ale metafory nie mają znaczenia. t koniec tam. W przypadku, gdy ktoś jest zdezorientowany, dlaczego dawniej niewinna świnia O.G. bajki są teraz skorumpowane, mordercy z pistoletami, nie przejmujcie się tym: noszą maski świni, a jest ich trzech.

Gdzie oglądać Opowiedz mi bajkę serial online?

Czytaj więcej: “Powrót do domu”, “Daredevil” i “Kidding”: Długie przejęcia przejmują telewizję, ale niektóre powinny być krótsze Być może kłócisz się, że świnie wciąż są ofiarami w tym mrocznym, nowym świecie i zostały doprowadzone do przemocy przez okoliczności. To wciąż jest zbyt daleko, ale jest również wymagane, by połknąć spisek Williamsona na temat “Jaś i Małgosia”. Hannah (Dania Ramirez) i Gabe (Davi Santos) są rodzeństwem, ale rozeszli się, odkąd przeprowadzili się do lasu, aka New York City. Hannah jest policjantką i weteranką, a jej brat jest tancerką burleski i narkomanem. Kiedy wpada w kłopoty (zwabiony do niebezpiecznego domu za pomocą narkotyków!), Przychodzi mu na ratunek. Od tego momentu chodzi tylko o to, co kaczka przepłynie bezpiecznie do domu.

Nie żeby to miało sens. Gdzie jest dom? Czy to denerwujący narkotyk Gabe’a? Czy to dom ich nieznanych rodziców? Czy to jeszcze nie jest koniec tej mylącej alegorii? Pomimo jawnych prób uziemienia serii w znajomym otoczeniu – Trump, ze wszystkich rzeczy, jest stałym tematem rozmowy – niewiele w “Tell Me a Story” wynika z logiki, nie mówiąc już o realizmie. Ale trzecia historia to sytuacja, w której sprawy stają się nikczemne.

Categories

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa