Gdzie oglądać Drugą stronę wiatru online?

TV-Maniak 6 listopada, 2018 Widoki 490

W lato 1970 Orsona Wellesa rozpoczął się film „The Other Side of the Wind”, że żarliwie nadzieję, że przyniesie _him_ z powrotem do owczarni Hollywood po-ponad dekadę dobrowolnym wygnaniu w Europie Po ciąg komercyjne flop. Wierzył czas był tuż za Jego reentry: zakorzenioną systemu studio To utrudnione _him_ tylu lat ustąpiła nowej generacji twórców, z których wielu było absolwentami szkół filmowych wpływem Antonioniego, Bertolucci, a francuska Nowa Fala, którzy trzęśli się i kręcili filmy, które łączyły się z bardziej odważną publicznością. Dla wielu z tych Młodych Turków, w tym Martina Scorsese i Francisa Coppoli, Welles był bóstwem. W wieku 55 lat był jeszcze wystarczająco młody, by uwierzyć, że zmieści się w walce.

Gdzie oglądać Drugą stronę wiatru online?

W karierze Wellesa wszystko potoczyło się okropnie. Finansowanie dla „The Other Side of the Wind” – Centra qui były legendarne, dyrektor self-wygnany, grany przez Johna Hustona, gdy szyfruje aby wypełnić ten film ma nadzieję ożywi Jego chwałę Hollywood – tak sporadyczne, że zajęło Welles prawie sześć lat, aby zakończyć strzelanie. I nawet wtedy, ze wszystkimi reshoots i wymiany obsady i różnorodnych innych nieszczęść, film nie tyle wykończone jak opuszczony, z materiału, dzięki bizantyjskich komplikacji prawnych, zamknięci w laboratoriach i sklepienie we Francji przez prawie cztery dekady. Welles zmarł w 1985 roku, a jego ulubiony projekt nigdy nie ujrzał światła projektora filmowego.

Nieuchronnie, “The Other Side of the Wind” est devenu dla filmowców, Święty Graal z największych filmów nigdy nie widział – do Netflix wkroczył oraz z zagadnieniami prawnymi rozwiązany, technologii informacyjno-komunikacyjnych FINANCEMENT zakończenia.

Categories

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa