Gdzie oglądać Creed II Online?

TV-Maniak 18 listopada, 2018 Widoki 956

Ale co by było, gdyby Rocky musiał walczyć z Rockym?

Jest to mniej więcej pytanie postawione w Creed II, jeśli przyjmiemy, że Adonis Creed (Michael B. Jordan) to nie tylko uczeń i protegowany Rocky’ego, ale jego dramatyczne stanowisko.

W tym sequelu do spin-off, Adonis ma się dobrze jak w wadze ciężkiej, mieszka w Los Angeles z dziewczyną Bianca (Tessa Thompson) w eleganckim nowoczesnym mieszkaniu, zatrzymując się od czasu do czasu na dwór swojej mamy (Phylicia Rashad), pokonując innych bokserów, gdy wezwany, ale w przeważającej części życia wspaniałe i przytulne życie.

Gdzie oglądać Creed II Online?

Wszystko dobrze, dopóki nie dotarła do niego wiadomość przez ESPN, że otrzymał wyzwanie od przerażającego Rosjanina, a nie tylko od Rosjanina. Facet ma na imię Victor (Florian Munteanu), a on jest synem Iwana Drago, wojownika, który w czasie wydarzeń Rocky IV, osławionego zabójcy ojca Adonisa, Apolla, zaatakował na ringu.

Sekwencje wczesnego treningu rysują podobieństwa między Victorem, układając skrzynie na doku załadunkowym i trenując z zardzewiałymi metalowymi przedmiotami, a Rocky Balboa około 1976 roku. Victor jest facetem z niebieskim kołnierzykiem, biegającym w klasycznych kombinezonach do joggingu, ćwiczącym w obskurnych salach gimnastycznych. Kiedy wraz z Ivanem przyjeżdżają do Stanów, by publicznie rzucić wyzwanie Adonisowi, zatrzymują się w Filadelfii i przechadzają się po schodach Muzeum Sztuki – dosłownie podążając śladami Rocky’ego.

Dwójka zatrzymuje się w restauracji Adriana, by zmierzyć się z Rockym, który nadal ma dość niskie zdanie na temat Ivana, i który dostaje złowieszczą atmosferę od Victora. Być może dlatego, że rozpoznaje wściekły głód w oczach młodszego mężczyzny – wygląd zmotywowanego wojownika z czymś, co ma udowodnić.

Tak więc, kiedy Adonis postanawia podjąć walkę i prosi Rocky’ego, by był jego trenerem, wątpliwość w oczach Rocky’ego jest jednoznaczna. I obraźliwe dla Adonisa, który postrzega to jako brak szacunku i zdradę.

Szczelina jest częścią raczej przejrzystej i przewidywalnej struktury Creed II, która bardziej przypomina obojętną kontynuację Rocky niż film z odrodzoną dynamiką Creed. Zastępcza dynamika ojca / syna pomiędzy Adonisem i Rockym czuje się tu niewybrednie, a film jest mniej zainteresowany kreatywnym zakłóceniem tradycji Rocky’ego niż jej powtarzaniem – motywami “Oka Tygrysa” z Rocky III i rzeczywistym dialogiem z Rocky IV (Ivan mówi, “Mój syn go złamie” około 50 razy).

Reżyser Steven Caple Jr. (The Land), który przejął Rocke Rebooter, Ryana Cooglera, zachował trochę odświeżonego, zmodernizowanego stylu Creed. Rzuca stary muzyczny prawie Bill Conti i idzie z hip-hopową ścieżką dźwiękową wzbogaconą utworami A $ AP Rocky, Nicki Minaj, Kendrick Lamar i Pharrell. Pojawiły się też nowe utwory Bianca, która w Los Angeles znalazła otwartą publiczność do swoich utworów (Thompson i raper Gunna współpracują przy filmie “Midnight” w kluczowym momencie w filmie).

Daje to Creedowi II trochę zaktualizowanej energii, która ożywia “oryginalny” Creed, ale to dziwne, widząc ducha Rust Belt przeniesionego do słonecznego Los Angeles, i wyczuwamy, że dalej Adonis dostaje się z Filadelfii – w jakiś sposób kluczowym źródłem jego moc – tym większe jest niebezpieczeństwo. Nie możesz odzyskać oka tygrysa pod palmą, a film traci tyle samo.

Z pewnością obawiamy się Adonisa, gdy widzimy jak trenuje delikatnie w basenie, podczas gdy Caple podskakuje do Victora, robiąc szyje ze skórzanym paskiem i sztangą o wadze 7 milionów funtów. Adonis zdobywa także najgorszego narożnika w historii boksu, granego przez Wooda Harrisa, który w trakcie złej rundy faktycznie zwraca się do Biancy i wzrusza ramionami.

Co się dzieje w imieniu Burgess Meredith?

Nic, co nie może zostać opracowane przez publiczność w ciągu pierwszych pięciu czy dziesięciu minut. Film przykleja się do formuły i wszystko zapisuje. Jeden kluczowy atak ma miejsce w Moskwie, co twórcy filmu zauważają w Rosji.

Categories

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa