Gdzie oglądać Colette 2018 Online?

TV-Maniak 31 października, 2018 Widoki 444

Gdzie oglądać Colette 2018 Online?

Taka kariera Keira Knightley zebrała w ciągu ostatnich dwóch dekad, od “Bend It Like Beckham” do “Love Actually” do “Domino” do “Duma i uprzedzenie” do “The Imitation Game” i oczywiście wszyscy ci “Piraci z Karaibskie “filmy, konsekwentnie ulepszające filmy, a filmy nie tak dobre, trochę bardziej znośne. Dzięki feministycznemu dziełu “Colette”, Knightley przybiera jedną z najbogatszych i najbardziej złożonych i fascynujących postaci, jakie kiedykolwiek grała – i dostarcza jeden z jej najbardziej pamiętnych występów.

Knightey’s Sidonie-Gabrielle Colette dorasta od złośliwego nastolatka do służalczej żony, do równorzędnego partnera w karierze męża, do niezależnego głosu odważnej, przełomowej, kontrowersyjnej ikony. Wierzymy w każdy cal transformacji i każdą sekundę działania Knightley. Reżyserka Wash Westmoreland robi piękną robotę, rzucając nas na wiejską francuską wieś, a także Paryż z końca XIX i początku XX wieku.

Spotykamy Colette – wtedy znaną jako Gaby – jako żywa nastolatka o nieprawdopodobnie długich warkoczach, która mieszka z rodzicami w skromnym domu w kraju. Przystojny, czarujący, starszy mężczyzna o imieniu Willy (Dominic West) przychodzi do łez, prezentując Colette z darem, a podczas rozmowy z rodzicami ujawnia się jako pompatyczny, narcystyczny bachor zakochany w dźwięku jego własny głos.

“Night School”: Kevin Hart, gwiazdy A + spisują się najlepiej, używając skryptu C-minus Czuła, intymna “Miłość, Gilda” pozostawia nas pragnących więcej

Niemniej jednak, Colette jest odurzona przez libertynową wolę Willy’ego i jego wielkie deklaracje wiecznej miłości. Tak więc pozornie prosta wiejska dziewczyna poślubia wyrafinowanego, sławnego pisarza i przenosi się z nim do Paryża, ku szokowi snobistycznych przyjaciół Willy’ego ze społeczności artystycznej, którzy sądzili, że najlepszy kawaler w mieście nigdy się nie ustatkuje – zwłaszcza nie z tym niewykształconym chłop.

Okazuje się, że Willy w rzeczywistości nie pije sprytnych prac związanych z jego imieniem; płaci ghostwriterom, którzy (między innymi) są ciągle u jego drzwi, domagając się restytucji. Wolny styl życia Willy’ego pozostawił go głęboko w długach, a jego pisarze odmówili wydania nowej kopii w jego imieniu. W desperacji zwraca się do żony i błaga ją, by zmieniła pamiętniki w powieść pół autobiograficzną.

Rezultatem jest pierwsza z czterech prowokacyjnych, stymulujących i szalenie udanych książek “Claudine”, wszystkie inspirowane doświadczeniami Colette – i wszystkie napisane przez Willy’ego, o ile świat wiedział. Willy publicznie przyznaje, że Claudine opiera się na Colette, która sama staje się gwiazdą jako “muzy”. W międzyczasie Willy znęca się i gardzi Colette – która zaczyna odkrywać własną ścieżkę, w tym relacje z kobietami.

Im bardziej Colette zapewnia siebie, tym bardziej monstrualny i kontrolujący staje się Willy. Kiedy sugeruje dzielenie się z nim linią, Willy mówi, że zabije złotą gęś, ponieważ w końcu wszyscy wiedzą, że kobiety nie sprzedają się.

Dominic West jest perfekcyjnie obsadzany jako autor użalający się nad sobą, który bierze pełny kredyt za swoje triumfy, ale zawsze szuka wymówek i kozła ofiarnego, gdy coś idzie nie tak. (Rola Shades of West w serialu Showtime “The Affair”). Czasami Willy, ze swoimi skomplikowanymi włosami na twarzy i opowieściami o buńczucznych bójkach, z przerażającymi machinacjami i błyskotliwym tchórzostwem, jest niemal kreskówkowo odrażającą folią, ale gdy Colette Knightleya w końcu rzuca się na Willy’ego z taką mową, jaką grają w klipach do nominacji, to niezaprzeczalnie satysfakcjonujący moment.

Colette Online Lektor

Kostiumy i zestawy oraz dbałość o detale w “Colette” – wszystko w najlepszym wydaniu. Bujne, żywe i kiepskie, to film o nowoczesnej wrażliwości, ale autentycznej reprezentacji czasu i miejsca.

Gdy Colette przejmuje kontrolę nad życiem osobistym, a także swoją karierą – w końcu pozbyła się duplikatu Willy’ego, mówiąc światu, że jest prawdziwą autorką opowiadań Claudine, stając się artystą scenicznym, upubliczniając swój długotrwały romans z miłością jej życie, Missy (Denise Gough) – to trochę zaskakujące i trochę rozczarowujące, jak konwencjonalny staje się film. “Colette” osadza się w wygodnych rytmach standardowej biografii, wraz z obowiązkową sekwencją punktów końcowych, przedstawiającą zdjęcia rzeczywistych postaci przedstawionych w opowiadaniu, wraz z paragrafami w stylu Wikipedii, mówiącymi o tym, jak wszystko się układało.

Gdzie oglądać Colette 2018?

Ale ten epilog dopiero zaczyna opowiadać historię życia Colette po wydarzeniach przedstawionych w tym filmie. W przeciwieństwie do wielu z tych “pirackich” filmów, oto film z Keira Knightley, który naprawdę zasługuje na kontynuację leczenia.

Categories

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa