The Tomorrow Man Online Lektor PL

The Tomorrow Man Online Lektor PL

Jan. 30, 2019 USA 94 Min. N/A
Twoja ocena 0
10
258
głosów

Video Trailer

Reżyser

Noble Jones
Reżyser

Obsada

John Lithgow isEd Hemsler
Ed Hemsler
Wendy Makkena isBeverly St. Michaels
Beverly St. Michaels

Opis

Oglądaj cały film The Tomorrow Man / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Jest zaskakujący nastrój niespodziewanego zaskoczenia dla fabularnego debiutanckiego filmu fabularnego Noble’a Jonesa “The Tomorrow Man”. John Lithgow i Blythe Danner grają nieco ekscentrycznych, starszawszych mieszkańców małego miasteczka, choć każdy ma sekretne życie, które może być łamacz transakcji.

Kiedy będziemy przesłuchiwać, jakie są te sekrety, staje się jasne, że jest to po prostu uroczy, jesienny romans zakamuflowany małą tajemnicą, która idzie tak głęboko. Jeśli ostateczny efekt jest odrobinę lżejszy, niż można by się spodziewać, Jones i jego atrakcyjni aktorzy podtrzymują niezachwiany urok nawet po tym, jak enigmatyczna początkowa obietnica rozpali się jak poranna mgła. Perspektywa będzie skromna dla odbioru przed Sundance Bleecker Street, które jest dostępne na 17-te wydanie kinowe.

Ed Hemsler (Lithgow) jest emerytowanym analitykiem systemów, który poświęca wiele czasu na przekazywanie mądrości nieznajomym na forach internetowych, ale poza tym tak niewiele się dzieje, że jego główne rzeczywiste interakcje społeczne wydają się być ograniczone do podróży w supermarketach. Ma syna, który nie docenia jednostronnych telefonów taty o jakimś niejasnym zbliżającym się końcu świata. Obecnie nie ma żony, której szczegóły nie są ujawniane od dłuższego czasu. Jest po prostu odizolowany i na tyle spiczasty, że czasami wierzy, że prezenterka telewizyjna rozmawia z nim bezpośrednio z ekranu.

WIĘCEJ RECENZJI
Przegląd Filmowy w Berlinie: “Operative”
Przegląd Filmowy w Berlinie: “To, co powiedziała: sztuka Pauline Kael”
Ed jest zaintrygowany kolegą z zakupów, mniej więcej w jego wieku, co zmusza do ostatecznego wprowadzenia się do początkowo niezadowolonego Ronniego Meisnera (Danner). Ona też mieszka sama, nie ma rodzinnego bliskiego lokum, ale nadal pracuje w sklepie z pamiątkami w centrum miasta, gdzie jedyna inna pracownica, Tina (Eve Harlow), jest ułamkiem jej wieku.

Ed i Ronnie zaczynają na randkę, co idzie raczej lepiej niż można by oczekiwać, biorąc pod uwagę jego jednocześnie rozproszoną / obsesyjną naturę i jej własny lekko dizyczny sposób. Wkrótce mają już dość związku, by zabrać ją na kolację z okazji Święta Dziękczynienia ze swoim synem Brianem (Derek Cecil), synową Janet (Katie Aselton) i nastoletnią wnuczką Jeanine (Sophie Thatcher) – a także ten związek, aby przetrwać powstały krzyk.

Ale Ed ma coś więcej do ukrycia, niż kłótliwą dynamikę rodziny, coś, o czym już wcześniej słyszeliśmy: jest teoretykiem spisku, który wierzy, że “wszystko szybko znika” i poświęca większość swojej teraźniejszości na przygotowanie się do przyszłości, w której nie ma “przyszłości”, gdy społeczeństwo się zawali. Myli się przyjmując, że Ronnie jest na dokładnie tej samej stronie. Ale okazuje się, że ma też ekstremalne, ukryte, “hobby” własne.

Scenariusz i reżyser Jones’a budują atmosferę delikatnie humorystycznego, nie zagrażającego napięcia, nad tym, co naprawdę robią ci dwaj oldsterzy. Kiedy wszystko zostaje ujawnione, film wydaje się nieco mniejszy – jeśli nie mniej przyjemny – niż jego akt tajemnicy, który nas skłonił. Jest tam zgrabny tag, który ponownie potwierdza miejsce “Człowieka jutra” w szczególnym zaniedbanym skrzydle kina apokaliptycznego, w szczególności zajmowanego przez kultowy romans Steve’a De Jarnatt’a z 1988 r. “Miracle Mile”. Jednak ten zanik przypomina bardziej droll punchline niż stwierdzenie definiujące.

To lekkomyślny niecodzienny i zapewnił wejście do fikcyjnej opowieści dla Jonesa, którego jedyny wcześniejszy film “10 Days Out: Blues from the Backroads” był dokumentem muzycznym. Jest wiele sposobów, w których cichy, waniliowy z niespodzianką “The Tomorrow Man” wydaje się nieoczekiwany, biorąc pod uwagę jego życiorys, między innymi dlatego, że najbardziej znaczącym utworem w tej muzyce jest jedna z najbardziej mrożących najlepszych piosenek z lat 40. ” Piżmak Miłość, “hit połowy lat 70. dla Ameryki i Kapitana i Tennille. Jego podkreślenie sugeruje bardzo kruchy, uroczo-stary film, którego Jones i jego weterani starają się unikać. Zamiast tego faworyzują ton wymuszonego umiaru, w którym patos i kapryśny są wszechobecne, ale nigdy nie narzucające się.

Takie podejście wydobywa to, co najlepsze w Lithgow, aktorze, którego maniakalna strona z łatwością może uciec z roli. Odrodzenie ekranów Dannera w latach 70-tych nadal jest przyjemnością, zwłaszcza że wielu uważało, że powinna stać się gwiazdą filmową dekady temu; ona jest tutaj w elfickiej komicznej formie. Jeśli nikt tutaj nie ma wspaniale trójwymiarowej figury do zagrania, to jednak bez problemu trafiają na nuty przemieszanych idiosynkrazji i przyzwoitości.

Nakręcony w Rochester w stanie Nowy Jork, choć przypominający środkowo-zachodnią scenę, opakowanie filmu ma atrakcyjną prostotę – wzmacniając ogólny efekt codziennej dziwności, który jest w końcu bardziej uspokajający niż naprawdę dziwaczny.

the tomorrow man sundance film festival
the tomorrow man film
the tomorrow man 2002 film

Oryginalny tytuł The Tomorrow Man
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów

Podobne tytuły

Big Short Online Lektor PL
Piękne istoty Online Lektor PL
Milczenie Online Lektor PL
Barry Seal: Król przemytu Online Lektor PL
Mistrust Online Lektor PL
El Camino: Film „Breaking Bad” Online Lektor PL
A Quiet Place Part II Online Lektor PL
Krocząc Wśród Cieni Online Lektor PL
Shock and Awe Online Lektor PL
Sergio Online Lektor PL
The Photograph Online Lektor PL
Last Christmas Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa