Sicario 2: Soldado Online Lektor PL

Sicario 2: Soldado Online Lektor PL

Jun. 27, 2018 122 Min.
Twoja ocena 0
10
164
głosów

Video Trailer

Reżyser

Obsada

Benicio del Toro isAlejandro Gillick
Alejandro Gillick
Josh Brolin isMatt Graver
Matt Graver
Isabela Moner isIsabela Reyes
Isabela Reyes
Matthew Modine isJames Ridley
James Ridley
Christopher Heyerdahl isHeadmaster Deats
Headmaster Deats
Jeffrey Donovan isSteve Forsing
Steve Forsing
Ian Bohen isCarson Wright
Carson Wright

Opis

Oglądaj cały film Sicario 2: Soldado / Niżej znajduje się link do odtwarzania filmu.

Zły czas, czy szczęśliwa przerwa? Tak czy inaczej, wydanie “Sicario 2: Soldado” graniczy z niesamowitą. Film Stefano Sollimy rozgrywa się w różnych miejscach, w tym w Dżibuti i Zatoce Somalijskiej, ale główną dramatyczną areną jest granica między Meksykiem a Stanami Zjednoczonymi, przez którą bohaterowie podejmują gorliwe wysiłki, by transportować innych ludzi lub, alternatywnie, zatrzymać ich w ich ślady. Umysły wielu widzów natychmiast odejdą od fikcyjnej narracji i do rzeczywistych wydarzeń z ostatnich tygodni, wzdłuż tej samej granicy, gdzie dzieci zostały oderwane od rodziców imigrantów i przebywały w ośrodkach zatrzymań. 23 czerwca wiadomości z wiadomości pokazały protestujących blokujących autobus, gdy opuścił on jedno z centrów, w McAllen w Teksasie, i intonując: “Ustaw dzieci na wolności”. I jakie konkretne miejsce odwiedzamy na początku filmu? McAllen.

Tam spotykamy nastoletniego agenta, Miguela (Elijah Rodriguez), którego dom znajduje się obok ogrodzenia granicznego, po stronie amerykańskiej, i który jest rekrutowany do nielegalnego handlu imigranckiego. Miguel, ze swą nieśmiałością i przebiegłością, jest drobną postacią w historii, a jednak bez niego nie zakręciłby się i nie obróciłby tak jak on. Scenariusz napisał Taylor Sheridan, który napisał oryginalny “Sicario” (2015) i chociaż obie opowieści obfitują w eksplozje, nie lubi nic lepszego niż zapalić lont podposieniowy i powoli go wypalić. Niektórzy z jego bohaterów z pierwszego filmu wracają tu na służbę: Matt Graver (Josh Brolin), agent federalny, którego święte powołanie polega na brudnej pracy rządu USA i posprzątaniu później; jego pomocnik, Steve Forsing (Jeffrey Donovan), który popełnia chaos bez usuwania okularów, jak zabójczy bibliotekarz; i Alejandro (Benicio del Toro), którego nazwisko nigdy nie zostało ujawnione. Wszystko w nim czuje się sklasyfikowane, szczerze mówiąc, aż do palca spustowego.

Jedno wiemy, że kartel narkotykowy, kierowany przez człowieka imieniem Reyes, zamordował rodzinę Alejandro. Stąd smutek wyryty na rysach del Toro, które w najlepszym razie są prawie niebywale wesołe. Teraz on i Graver, na przykład Sekretarz Obrony USA (Matthew Modine), prowadzą tajny plan porwania dwunastoletniej córki Reyesa, Isabel (Isabela Moner), i wciągnięcia jej do Ameryki. Uprowadzenie zostanie przypieczętowane przez konkurencyjny kartel, co doprowadzi do wojny międzynarodowej: przynoszącej najgorsze czasy. W każdym razie taki jest plan, a to, co jest tak ponure, nie jest tylko zabawną pewnością, że pójdzie źle, ale kwaśnością politycznego cynizmu, który za tym stoi. Tam, gdzie kiedyś moglibyśmy mieć nadzieję na konstruktywną politykę, znajdujemy tylko wtrącanie się i chaos. Jak mówi Graver do Alejandro: “Tym razem nie ma reguł. Zwracam cię na wolność. ”

Problem polega na tym, że reżyser nie może się oprzeć chaosowi. Znacznie więcej niż Denis Villeneuve, który wyreżyserował pierwszy “Sicario”, Sollima jest zachwycony mentalnością jego bohaterów. Graver zapytany, czemu wolno mu było przejechać przez punkt kontrolny, odpowiada: “Ponieważ jestem wyjątkowy”, a Forsing hymny doskonałości dnia: “Niebieskie niebo. Broń dużego kalibru. “Niektóre z bitewnych spotkań są odpowiednio spektakularne, ale kiedy dwóch tuzinów meksykańskich policjantów, przeciwko Graverowi i jego drużynie, ginie w strzelaninie na zakurzonej drodze, film wzrusza ich ramionami jako obrażenia od zadanych obrażeń – awers dla przełożonej Gravera (Catherine Keener), być może, ale bez żadnych konsekwencji moralnych. Imponujący mrok wcześniejszego filmu zostaje zastąpiony przejmującym nastawieniem: jeśli świat wokół ciebie lub naród obok ciebie wydaje się zbyt gorący i zbyt skomplikowany, by go obsłużyć, spróbuj rzucić ładunek militarnego mięśnia na problem i stanąć z powrotem. Jeśli zostanie uwięziony w jeszcze głębszej komplikacji, będzie ciężko.

A mimo to “Sicario 2: Soldado” ma coś. Mówiąc dokładniej, ma absorbujący podwójny akt między Benicio del Toro i Isabelą Moner, jako że Alejandro i uwięziona Isabel – dziecko mężczyzny, pamiętają, kto był zamieszany w śmierć bliskich Alejandro. Więc jak powinien traktować ją w zamian? Zemścić się, czy zaryzykować odrobinę litości? Rzucane są razem w zarośla w pobliżu granicy, a ich związek jest ostrożny i niespieszny, z lekkim echem Johna Wayne’a i Natalie Wood, jako weterana Konfederacji i jego dawno zmarłej siostrzenicy, w filmie “Poszukiwacze” (1956). Moner jest niesamowita, a jej losy można odczytać w jej oczach – płonące na samym początku, kiedy wyrywa się z inną dziewczyną na szkolnym podwórku, ale pod koniec jest mroczna i pusta, ich młodzieńczy ogień oblewa się przemocą, którą widziała. Mimo, że film Sollimy nie jest zawiązany, w przeważającej części, przez trudną sytuację uchodźców, ma jedną konstytucyjną rację: nasz najbardziej znaczący świadek, na linii uskoku, gdzie Meksyk i Ameryka krążą przeciw sobie, jest dzieckiem.

Jeśli w tym tygodniu zostaniesz spragniony czasu i możesz poświęcić tylko piętnaście minut w kinie, spędź je na otwarciu “Kustodii”. W pobliżu jest scena, która jest jak mini-film sam w sobie, pełen przeczuć – a napięcie

Wyszukiwane jako:

sicario 2 soldado lektor chomikuj
sicario 2 soldado online audio latino
sicario 2 soldado cały film
sicario 2 soldado chomikuj lektor pl
sicario 2 soldado cały film youtube
sicario 2 soldado ebd cda
sicario 2 soldado ekino lektor pl
sicario 2 soldado free online
sicario 2 soldado gratis online
ver sicario 2 soldado gratis online
sicario 2 soldado lektor
sicario 2 soldado lektor pl
sicario 2 soldado lektor pl cda
sicario 2 soldado lektor pl online
sicario 2 soldado lektor pl chomikuj
sicario 2 soldado latino online
el sicario 2 soldado online
sicario 2 soldado movie online
sicario 2 soldado napisy pl
sicario 2 soldado napisy pl online
sicario 2 soldado napisy online
sicario 2 soldado cda napisy
sicario 2 soldado cda napisy pl
sicario 2 soldado online pl
sicario 2 soldado online free
sicario 2 soldado online watch
sicario 2 soldado online cda
sicario 2 soldado online lektor pl
sicario 2 soldado online movie
sicario 2 soldado pl
sicario 2 soldado pl cda
sicario 2 soldado smotret online
sicario 2 soldado zalukaj
sicario 2 soldado (2018) cda
sicario 2 soldado (2018) lektor pl
sicario 2 soldado (2018) online pl
sicario 2 soldado (2018) online
sicario 2 soldado (2018) filme online subtitrat în română
sicario 2 soldado (2018) online sa prevodom

Oryginalny tytuł Sicario: Day of the Soldado
TMDb Ocena 5.5 3 głosów

Podobne tytuły

Official Secrets Online Lektor PL
Meg Online Lektor PL
American Animals Online Lektor PL
Operacja Morze Czerwone Online Lektor PL
Komenda: Zabij Online Lektor PL
Ratsasan Online Lektor PL
Paterno Online Lektor PL
Uprowadzona 3 Online Lektor PL
Mowgli: Legenda Dżungli Online Lektor PL
Potrójne zagrożenie Online Lektor PL
Last Summer Online Lektor PL
Domino Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa