Searching Online Lektor PL

Searching Online Lektor PL

Aug. 24, 2018 USA, Russia 103 Min. PG-13
Twoja ocena 0
9
241
głosów

Video Trailer

Reżyser

Obsada

John Cho isDavid Kim
David Kim
Debra Messing isDetective Vick
Detective Vick
Sara Sohn isPamela Nam Kim
Pamela Nam Kim
Thomas Barbusca isCody (Youcast)
Cody (Youcast)
Dominic Hoffman isMichael Porter
Michael Porter

Opis

Oglądaj cały film Searching / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Podejście stylistyczne stosowane przez reżysera / współscenarzystę Aneesh Chagantry – polegające na tym, że ekran filmu pokazuje tylko to, co jest na pulpicie komputera – jest największym atutem Searching i jego najważniejszą wadą. Chociaż obserwowanie różnych programów jest otwieranych i zamykanych, wgląd w czyjeś konta w mediach społecznościowych i oglądanie domowych filmów może nie wydawać się z natury kinematograficznym sposobem opowiedzenia historii, jest w większości skuteczny – przynajmniej do późnej fazy postępowania. W tym momencie, z narracją wymagającą ekspansji z ograniczenia ekranu komputera, Chagantry jest zmuszony do ciągłego oglądania wiadomości telewizyjnych i filmów z kamer bezpieczeństwa.

Wyszukiwanie jest napiętym, skutecznie kroczącym tajemniczym thrillerem z potężnym komponentem emocjonalnym. Oprócz elementów Hitchcockian otaczających zniknięcie licealisty film zajmuje się rozwojem relacji wewnątrz rodziny za pomocą kameralnych filmów. Te szczęśliwe czasy kroniki w rodzinie Kima – razy przed Davidem (John Cho) utraciły żonę, Pam (Sara Sohn), na raka, przez co stał się jedynym rodzicem swojej córki, Margot (Michelle La). Podczas pierwszych napisów widzimy wiele szczerych momentów, śledząc rozwój Margot od wesołej młodej dziewczyny do zamkniętej 16-latki, którą spotykamy krótko przez FaceTime, zanim zniknie.

Dla Davida, co dzieje się z jego córką rozwija się w niewyobrażalnie wiarygodny sposób. To koszmar każdego rodzica – banalność życia codziennego nagle traci lęk przed strachem. Poczucie prawdziwości, wzmocnione przez sposób, w jaki Chagantry przedstawia tę historię, sprawia, że ​​wydarzenia wydają się rzeczywiste, a zdobyte emocjonalne podbudowanie zapewnia brak wielu thrillerów. Chociaż bliski kuzyn horroru “found footage” (używany także do efektu pośredniego zarówno w Unfriended, jak i Unfriended: Dark Web), wydaje się mniej podobny do sztuczek i bardziej przypomina legalne urządzenie narracyjne. Gdy nonszalancja Davida wzrasta, by się martwić i ostatecznie wpadać w panikę, ponieważ nie jest w stanie skontaktować się z Margot, Searching cewki nas mocniej niż wiosną. Ostatecznie, kiedy nie można już obwiniać baterii telefonu komórkowego ani całonocnej wycieczki kempingowej w obszar bez sygnału, David musi przyznać, że coś jest nie tak. Składa raport o zaginionych i prawie natychmiast kontaktuje się z nim kompetentny, pomocny detektyw Vick (Deborah Messing).

Większość filmu rozwija się w tradycyjny sposób, tak jak David przeczesuje elektroniczną błahostkę pozostawioną przez córkę, kontaktując się z przyjaciółmi on-line i oglądając serię internetowych transmisji, które pokazują jej inną stronę niż ta, którą zna. Odkrywa rzeczy o niej, których nie zna, ale nikt nie odpowiada na najważniejsze pytanie: czy uciekła, czy została uprowadzona, czy też wydarzyło się coś innego? Czy ona żyje, czy nie żyje?

Wyszukiwanie jest równie dobre w kreowaniu reakcji emocjonalnej, ponieważ generuje napięcie. Obydwa skutecznie, chociaż niektóre potrzeby tego gatunku powodują, że film przeskakuje w ciągu ostatnich 15-20 minut. Jest coś na temat “rezolucji”, która sprawiała, że ​​zastanawiałem się, czy reprezentuje to oryginalną wizję Chagitty’ego i współautora Sewa Ohaniana. Za to, co warto (i bez oddawania czegokolwiek), uważam, że wybór dokonany w filmie jest właściwy.

Dla aktora najbardziej znanego jako Harold (z filmów Harold & Kumar) i zrestartowanego Hikaru Sulu w trzech najnowszych Star Treksach, John Cho udowadnia, że ​​jest zdolny do dowodzenia ekranem w tym nietypowym formacie. Jako ojciec uwięziony przez wyniszczające okoliczności, aktor wykazuje stopniowe rozwikłanie, jego spokój się załamuje. Jego twarz staje się wychudzona, a jego oczy i wyraz twarzy przypominają zombie. Jego potrzeba zrobienia czegoś zmusza go do opuszczenia jego strefy komfortu i do obszarów, które zagrażają uczciwości śledztwa Vick.

Gdy film się rozwijał, starałem się wyobrazić sobie, jak to może działać, jeśli zostanie to powiedziane w bardziej tradycyjny sposób. Trudno to ocenić, ponieważ trudno byłoby namalować tak intymny portret wewnętrznego życia Margot, używając konwencjonalnych retrospekcji. Skróty dostępne dla Chaganty’ego, pozostając zakorzenione w elektronicznym królestwie, pozwalają mu pogłębić tajemnicę, ulepszyć historie postaci i pobudzić poczucie udziału publiczności. Korzystając z programów, aplikacji i stron internetowych, które wszyscy znają, wyszukiwanie to kluczowe narzędzie. Poza tym, że kwestia rozdziela mnie na bok, ten thriller angażuje mnie na poziomie, na który składa się niewiele filmów, wciągając mnie w tajemnicę dzięki voyeurystycznej perspektywie i nie puszczając, aż do końcowych napisów.

Wyszukiwane jako:

searching cda
searching film
searching film online
searching film cda
searching movie online
searching for sugar man cda
searching online film
searching movie watch online
searching 9 book online
searching watch online free
searching watch online
searching film kino
searching for sugar man online
searching games online
searching caly film
searching cda pl
searching 2018 caly film
searching 2018 online cda
searching 2018 napisy
searching 2018 cda hd
searching 2018 lektor
searching cały film lektor pl
searching 8 online
searching 2018 cda
searching zalukaj
searching napisy
searching online cda
searching napisy download
searching napisy polskie
searching napisy pl
searching online zalukaj
searching pl cda
searching film napisy
searching polskie napisy
searching john cho watch online
searching movie cda
searching lektor pl cda
searching for bobby fischer cda
searching film pl
searching film zwiastun

Oryginalny tytuł Searching
Klasyfikacja IMDB 7.8 33,129 głosów
TMDb Ocena 7.6 438 głosów

Podobne tytuły

Złodziejaszki Online Lektor PL
Więzień labiryntu: Próby ognia Online Lektor PL
Coś za mną chodzi Online Lektor PL
Braven Online Lektor PL
Ósma klasa Online Lektor PL
Eskorta Online Lektor PL
King of Thieves Online Lektor PL
Roma Online Lektor PL
Jego ostatnie życzenie Online Lektor PL
Blue Story Online Lektor PL
Dziedzictwo krwi Online Lektor PL
Podły, okrutny, zły Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa