Przychodzi po nas noc Online Lektor PL

Przychodzi po nas noc Online Lektor PL

Oct. 05, 2018 Indonesia 121 Min. N/A
Twoja ocena 0
9
151
głosów

Video Trailer

Opis

Oglądaj cały film Przychodzi po nas noc / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Podobnie jak reszta świata, Austin’s Fantastic Fest znajduje się w punkcie zwrotnym. Nie mogliśmy już dłużej opierać się na zwariowanych akrobacjach i dzikim imprezowaniu, które towarzyszyły wzrostowi Alamo Drafthouse w połowie lat siedemdziesiątych, w tym roku na festiwalu, który w ubiegłym roku stanął w obliczu publicznej krytyki kultury białej męskiej bezkarności alfa zarzuty o napaść na tle seksualnym, które mu towarzyszyły, starały się przenosić na grunt – nawet gdy filmy na ekranie czasami starały się nadrobić zaległości.

Wysiłek ten przejawiał się w doniesieniach o odznakach cofniętych za naruszenie nowego kodeksu postępowania, inspirowanego podobnymi politykami przyjętymi przez Komiksów w całej Ameryce w ciągu ostatnich kilku lat. Oznaczało to również nowe wydarzenia mniej skupione na piciu i / lub showboatingu, takie jak popołudniowa wymiana VHS i impreza taneczna K-pop, która przyciągnęła młodszy i bardziej zróżnicowany tłum, niż sądzę, że widziałem go na jakimkolwiek festiwalu filmowym. I dla tych (jak, wprawdzie, ja), którzy wciąż chcieli się podnosić i krzyczeć chrapią, opcje karaoke, jak zawsze, pozostały obfite. W sumie było to odpowiednie, jeśli nie ironiczne, miejsce do szukania rozrywki od wiadomości z zeszłego tygodnia, ponieważ dyskurs o napaści na tle seksualnym i jego konsekwencjach (lub ich braku) osiągnął nowe, mdlące wartości.

Tancerze schodzą na imprezę taneczną K-pop
Zdjęcie: Jack Plunkett (Fantastic Fest)
Można to było zobaczyć w wypełnionym po brzegi Alamo South Lamar: liczba kobiet filmowców, dziennikarzy i programistów była zauważalnie wyższa, a także liczba kobiet i ludzi w kolorowych fotelach. (Byłem gospodarzem jednego wydarzenia, powitalnego lunchu dla kobiet i osób nie binarnych, który odbywał się poza terenem festiwalu.) Można go było również zobaczyć w programowaniu: Fantastic Fest zaoferował wiele przykładów niskobudżetowego autyzmu z punktu żeńskiego obrazu, w tym archiwalne pokazy filmów z lat 90. Grrrl-kultury Sarah Jacobsona “Byłam nastoletnim seryjnym mordercą” i “Nie dziewicą” Mary Jane, kampingowym melodramatem Ladyworld, seks-pozytywnym thrillerem Cam (ulubieniec z Fantasia Film Festival), sci-fi YA na poziomie 16, oraz dystopia science-fiction The Slows, reżyserski debiut scenarzysty Guardians Of The Galaxy i Nicole Perlman.

W jednym godnym uwagi przypadku można go również zobaczyć we wstępie. Podczas obu pokazów trudnego, udanego debiutanckiego święta Isabelli Eklöf poprzedził ostrzeżenie od programisty Jamesa Shapiro, że film zawiera scenę gwałtu graficznego. Następnie komentarz australijskiej akademii Alexandra Heller-Nicholas napisał obszernie na temat zemsty gwałtu w kinie i który jest wielkim mistrzem filmu Eklöfa. Jednak nie wszystkie filmy przedstawiające przemoc seksualną były traktowane jednakowo. Temat ostrzeżeń o treści na festiwalu gatunek, w którym zobaczysz więcej całopowiedziowej nagości i przemocy graficznej w ciągu jednego dnia, niż niektórzy widzą przez cały rok, jest trudny do nawigacji. Ale cieszę się z troski o obchody Święta Fantastic Fest, które uważam za ważny film. Byłem szczęśliwy mogąc przyznać nagrodę Next Wave jako członek tego konkretnego jury.

Wakacje
Zdjęcie: Fantastic Fest
Kolejny świetny punkt zwrotny Fantastic Fest to jego rosnące znaczenie na międzynarodowej scenie festiwalowej. Reszta krytycznego świata właśnie zbliża się do festiwali takich jak ten, gdzie granica pomiędzy tak zwanym “podwyższonym horrorem” i, cóż, cokolwiek jest alternatywą, została wymazana dawno temu. To publiczność, która ze względu na swoje hiperboliczne zamiłowanie do krwi i wnętrzności, jest równie przyzwyczajona i namiętna, z powolnym nagrywaniem kina gatunku artystycznego. Zagraniczni dystrybutorzy wiedzą o tym od lat, tworząc rurociąg od Cannes po Austin dla takich tytułów, jak tegoroczny Knife + Heart and Fugue, drugi z kolei portret reżysera The Lure Agnieszki Smoczyńskiej.

Wiele razy się zdarzało: to, co może zostać odrzucone jako dziwaczne na europejskim festiwalu i pretensjonalne w zestawie Redbox, zostanie przyjęte z entuzjazmem na Fantastic Fest. W 2009 roku festiwal oszalał na rzecz Antychrysta, przyjmując za swój nieoficjalny slogan “chaos króluje”. (Nie słyszysz tego tak często.) Droga, która doprowadziła do stworzenia Funko POP z Black Phillip! Lalka prowadzi przez Fantastic Fest, który obfitował w czarownice w 2015 roku. W tym roku festiwal zdobył duży zamach, organizując północnoamerykańską premierę remake’u “Suspirii” Luki Guadagnino, najsłabiej strzeżonego tajnego seansu w ciągu sześciu lat był obecny. Ale nieważne. Trzymając się precedensu, przeszedł jak gangbusters.

Człowiek, który zabił Don Kichota
Zdjęcie: Fantastic Fest
Nie tylko europejski gatunek cognoscenti zauważył. Jak wspomnieliśmy w naszym przeglądzie festiwalowym Bad Times At The El Royale, Hollywood również miało mocną obecność w tym roku na Fantastic Fest. Ten wyższy profil opisuje The Man Who Killed Don Kichot (Grade: B-), który został przekazany przez Toronto Internat

Wyszukiwane jako:

przychodzi po nas noc
przychodzi po nas noc zwiastun
przychodzi po nas noc netflix
przychodzi po nas noc imdb
przychodzi po nas noc recenzja
przychodzi po nas noca
przychodzi po nas noc online
przychodzi po nas noc obsada
przychodzi po nas noc cda pl
przychodzi po nas noc chomikuj
przychodzi po nas noc opis
przychodzi po nas noc (2018) lektor pl
przychodzi po nas noc zwiastun youtube
przychodzi po nas noc filmweb
przychodzi po nas noc –
przychodzi po nas noc / the night comes for us (2018)
przychodzi po nas noc / the night comes for us (2018) lektor pl
przychodzi po nas noc cda
przychodzi po nas noc trailer
przychodzi po nas noc lektor pl
przychodzi po nas noc lektor
przychodzi po nas nocy cda
przychodzi po nas noc (2018) cda
przychodzi po nas nocą
przychodzi po nas noc cda lektor
kiedy przychodzi po nas noc
przychodzi po nas noc opinie
przychodzi po nas noc zwiastun pl
cda.pl przychodzi po nas noc
przychodzi po nas noc the night comes for us
przychodzi po nas noc 2018

Oryginalny tytuł The Night Comes for Us
Klasyfikacja IMDB 7.6 274 głosów
TMDb Ocena 7.2 76 głosów

Podobne tytuły

W wysokiej trawie Online Lektor PL
Noc oczyszczenia Online Lektor PL
Rust Creek Online Lektor PL
Zombieland: Kulki w łeb Online Lektor PL
The Titan Online Lektor PL
Boogeyman Pop Online Lektor PL
Nienawistna ósemka Online Lektor PL
SONIC. Szybki jak błyskawica Online Lektor PL
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw Online Lektor PL
Snajper Online Lektor PL
Pierwszy strzał Online Lektor PL
Jason Bourne Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa