Ocean ognia Online Lektor PL

Ocean ognia Online Lektor PL

Oct. 19, 2018 China, UK, USA 111 Min. R
Twoja ocena 0
7
146
głosów

Video Trailer

Reżyser

Obsada

Gerard Butler isCapt. Joe Glass
Capt. Joe Glass
Common isRA John Fisk
RA John Fisk
Michael Nyqvist isCaptain Sergi Andropoyov
Captain Sergi Andropoyov
Mikhail Gorevoy isAdmiral Dmitri Durov
Admiral Dmitri Durov
Gary Oldman isCJCS Charles Donnegan
CJCS Charles Donnegan
Toby Stephens isLieutenant Beaman
Lieutenant Beaman
Zane Holtz isPaul Martinelli
Paul Martinelli
Linda Cardellini isJane Norquist
Jane Norquist
Ryan McPartlin isMatt Johnstone
Matt Johnstone
Michael Trucco isDevin Hall
Devin Hall

Opis

Oglądaj cały film Ocean ognia / Niżej znajduje się link do odtwarzania filmu.

Nowy thriller podwodny Hunter Killer przypomina transmisję z alternatywnej rzeczywistości, w której prezydenci amerykańscy i rosyjscy wciąż zachowują pozory godności, gdzie urzędnicy wysokiego szczebla wciąż regularnie wykazują się profesjonalizmem, a tam, gdzie występują śliny, zdradziecki obłęd wciąż się rozwija. uważane za aberrację, a nie tylko, cóż, wzruszenie ramionami, tak jak teraz. Oczywiście, takie militarne filmy zawsze przemycały jakąś pocieszającą fantazję: przedstawiają nam apokaliptyczne sytuacje, ale potem zapewniają nas, że bez względu na to, jak blisko rzeczy dojdą do krawędzi, ktoś, gdzieś ostatecznie zrobi to, co słuszne, w ostatniej chwili i uratować świat od katastrofy.

Cóż, wstrzyknij to gówno bezpośrednio do moich żył, człowieku. Hunter Killer nie wygra żadnych nagród za oryginalność, ale może wygrać parę za bezczelność, z jaką kumuluje klisze na klisze. Zasadniczo, to Crimson Tide spotyka Lone Survivor meets Under Siege spotyka rosyjską odmianę na Olympus Upadły, z odrobiną Geostormu wrzuconego. Co najmniej trzy z tych filmów są całkiem dobre, więc ogólna matematyka działa na korzyść filmu.

Hunter Killer podąża za USS Arkansas, okrętem podwodnym, którego kapitanem był robotniczy marynarz Joe Glass (Gerard Butler), który został wysłany w celu zbadania zatopienia innego okrętu przez Rosjan w lodowatych wodach Morza Barentsa i znalazł się w środku międzynarodowego kryzysu. Prezydent Rosji (Alexander Diachenko) został obalony przez swojego ministra obrony podczas wizyty w bazie marynarki wojennej nad zatoką Kola, na dalekim północnym zachodzie kraju, a zdrajcy chcą zwabić Amerykanów w konfrontację.

Aby ich powstrzymać, grupa Navy SEALs, którzy już infiltrowali Kola Bay, aby obserwować podejrzane ataki w bazie, jest zarządzana przez kontradmirała Johna Fiska (Common) w Pentagonie, aby uratować rosyjskiego prezydenta porywaczy poprzez porwanie go i umieszczenie go na pokładzie Arkansas. Ale aby dostać się do bazy, Arkansas musi poruszać się po porośniętych kopalni wodach fiordu Murmańsk. Aby to zrobić, musi polegać na … rosyjskim kapitanie łodzi podwodnej Andropow (nieżyjący już Michael Nyqvist), którego uratował z wraku innego zatopionego statku i trzyma jako jeniec wojenny.

Nie trzeba dodawać, że wywołuje to zamieszanie wśród już napiętej załogi amerykańskiego okrętu podwodnego, z których większość jest przekonana, że ​​Rosjanie zabili swoich marynarzy na drugim pokładzie. Tymczasem w Waszyngtonie, D.C., Fisk zostaje wrzaskany przez przewodniczącego Połączonych Szefów Sztabu (Gary Oldman, bo czemu nie), który uważa, że ​​jego plan porwania jest szalony. Co jest sprawiedliwe. Ale wszyscy zdają się rozumieć, że muszą współpracować, więc nie wszyscy umierają.

Uzyskaj nieograniczony dostęp do Vulture i wszystkiego innego w Nowym Jorku.
UCZ SIĘ WIĘCEJ ”
Aha, a prezydent Stanów Zjednoczonych to mądra blondynka, ponieważ ten film został nakręcony latem 2016 roku. Nie ma wiele do zrobienia, ponieważ w filmach takich jak ten głównodowodzący jest głównie wyglądać stoicko i troskliwie przez kilka sekund. W przeszłości takie sceny pro forma często wydawały się niejasno propagandowe; Pamiętam trochę wzdychając, gdy na końcu “Karmazynowej fali” pojawił się zapas Billa Clintona. Miło jest spędzić kilka godzin w fikcyjnym świecie, w którym nie musimy się martwić, że amerykański prezydent robi coś zepsutego idiotą i złem. Gra jak nostalgiczna bajka.

I jest to dość ekscytujące, mimo że jest w dużej mierze przewidywalne, a czasami niedorzeczne. Większość podwodnych obrazów ogranicza się do świata sub-subtelniejszego – lepiej wykorzystywać napięte, wywierające presję środowisko – ale Hunter Killer dodaje naglącej potrzeby poprzez cięcie tam iz powrotem między różnymi ustawieniami. Każdy punkt fabuły widziany jest pod różnymi kątami: Bigwigs w Pentagonie oglądają kamery nadzoru SEAL Team; okręty podwodne i okręty używają peryskopów i radarów oraz transmisji radiowych; źli faceci, którzy przejęli rosyjską bazę, wyglądają przez ich okna. W rezultacie widzimy, że nieporozumienia i prowokacje (zarówno zamierzone, jak i niezamierzone) piętrzą się, jak powolny wagon kolejowy. To sprytny sposób na zapewnienie dramatycznego i geopolitycznego kontekstu, przy jednoczesnym skupieniu się na działaniu. A co jeśli ten film i Johnny English Strikes Again w zasadzie podzielają to samo zakończenie?

Butler stał się trochę żartem w ostatnich latach, jako że próbował zdobyć starą wersję starego stroju Harrisona Forda, jako siwego, godnego zaufania bohatera, który w trudnych chwilach kryzysu stał się twardy i skromny. Jest on dobrze przystosowany do swojej roli, ale wszystko, czego naprawdę wymaga od niego to to, że stoi i działa autorytatywnie. Jest to podstawowa ironia filmu podwodnego, który pozostaje jednym z bardziej niezawodnych podgatunków macho: Większość dramatów opiera się na ludziach stojących i rozmawiających, zwykle o łańcuchach dowodzenia i taktyce i strategii. Głównie dlatego, że samo ustawienie.

Wyszukiwane jako:

ocean ognia online
ocean ognia cały film
ocean ognia film cda
hidalgo ocean ognia online
ocean ognia lektor
hidalgo ocean ognia online lektor pl
ocean ognia film online
ocean ognia online pl
ocean ognia 2018 lektor
ocean ognia online 2018
ocean ognia 2018 online zalukaj
ocean ognia 2018 online pl
ocean ognia 2018 film
ocean ognia 2018 cda lektor
ocean w ogniu online
ocean ognia cda lektor pl
ocean ognia cały film po polsku
ocean ognia film 2018 cda
ocean ognia film lektor pl
ocean ognia film recenzja
ocean ognia film opinie
ocean ognia cały film lektor pl
ocean ognia 2018 lektor pl
ocean ognia 2018 online
ocean ognia cały film pl
ocean ognia cały film cda
ocean ognia lektor pl
ocean ognia lektor pl 2018
ocean ognia / hunter killer online
ocean ognia / hunter killer online pl
ocean ognia / hunter killer (2018) online
ocean ognia lektor online

Oryginalny tytuł Hunter Killer
Klasyfikacja IMDB 7.4 90 głosów
TMDb Ocena 6.2 78 głosów

Podobne tytuły

Paradoks Cloverfield Online Lektor PL
6 Underground Online Lektor PL
Dune Online Lektor PL
Wrota Bohaterów Online Lektor PL
The Titan Online Lektor PL
Miss Bala Online Lektor PL
Pierwszy śnieg Online Lektor PL
Dzień patriotów Online Lektor PL
Player One Online Lektor PL
Avengers: Wojna bez granic Online Lektor PL
San Andreas Online Lektor PL
Winchester. Dom duchów Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa