Mroczne umysły Online Lektor PL

Mroczne umysły Online Lektor PL

Aug. 02, 2018 USA 105 Min. PG-13
Twoja ocena 0
7
174
głos

Video Trailer

Reżyser

Obsada

Harris Dickinson isLiam Stewart
Liam Stewart
Patrick Gibson isClancy Gray
Clancy Gray
Skylan Brooks isCharles '
Charles '
Mandy Moore isCate Connor
Cate Connor
Miya Cech isSuzume
Suzume
Wallace Langham isDr. Viceroy
Dr. Viceroy
Golden Brooks isMolly Daly
Molly Daly

Opis

Oglądaj cały film Mroczne umysły / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Przyjeżdżając w teatry pół wieku późno, adaptacja YA The Darkest Minds jest ciekawie w tyle za czasami i tuż za pieniędzmi. Dystopie w epoce gier o głodowych grach mogą teraz wydawać się passé, ale niech to diabli, jeśli każdy multipleks w Ameryce nie będzie pokazywał dzieciom zamkniętym w klatkach przez rząd w ten weekend. Pierwszy portret reżysera Jennifer Yuh Nelson, oparty na książce pierwszej z serii Alexandra Bracken, prawdopodobnie nie zainspiruje nowej ery nastolatków do marzeń o tym, jak romantycznie może być wojna partyzancka przeciwko opresyjnemu rządowi.

Jego mitologia jest zbyt gęsta i zbyt zapożyczona, a jej świat buduje słabość, a logika narracji czasami jest myląca: dlaczego bohater Ruby, grany przez zdolną i pociągającą Amandlę Stenberg, poświęca własne pragnienie, aby jej prawdziwa miłość nie musiała się przyłączać zorganizowany opór wobec rządu-klatki dla dzieci? Kwestia wykracza poza fakt, że takie obustronne złe oburączy nie zmywają się po 2016 roku: emocjonalna logika książki nie przetrwała procesu adaptacji. Często oglądając film, można wyczuć bogatsze, bardziej interesujące konflikty leżące u podstaw opowiadania, niż to, co czyni je na ekranie.

Ale wiele z tego, co sprawia, że ​​film jest wciągający, zwłaszcza gdy prowadzi, zespół supermocarstwowej nastolatki nie pasuje do Ameryki, w której większość dzieci zmarła na tajemniczą plagę, znaleźć czas, aby się nawzajem odkryć. Yuh Nelson udowadnia, że ​​jest biegła w swoich młodych aktorkach, czerpiąc odprężone i szczegółowe występy, jednocześnie starannie zarządzając przestrzenią między nimi w kadrze. Wkrótce koleżeństwo i miażdży się przyjemnie wśród tych nastoletnich banitów, a środkowa sekcja filmu, która znajduje czworo dzieci uciekł z obozów rządowych oprzyrządowania Virginia w skradzionym vanie, ma atmosferę powitalnego hangout, ucieczkę od ciągłej hałaśliwej przemocy głodu Gry i Maze Runner.

To także ulga od ponurego, pośpiesznego otwarcia, w którym tak szybko przebiega dystopiańska scena, jak w telewizyjnym dramacie “Wcześniej na …” Podczas gdy interakcje między namiami przechwalają się ciepłą gonitwą prawdziwych przyjaźni, świat poszedł do -powlekanie jest nieprzekonujące, czasem komiczne. Zgromadzenie klipów telewizyjnych ustawia scenę: 90% wszystkich dzieci zginęło w ciągu miesiąca, a ocaleni zyskują różnorodne supermoce, które rządowe katalogi na kolorowej mapie odrywają od administracji Busha. Fikcyjni dziennikarze, których widzimy, są spokojniejsi, mówiąc o zarazy niż prawdziwi, którzy dziś mówią o strusim płaszczu Paula Manaforta, a amerykański prezydent oświadcza, wesoło, ale nie bezzasadnie, że nie jest to czas na politykę. Czy naiwnie uważam, że utrata wszystkich, oprócz jednej dziesiątej dzieci tego narodu może zainspirować moment dwupartyjny? Wkrótce dzieci, które zostały, zostają wrzucone do obozów, a te z najbardziej przerażającymi supermocarstwami – pomarańczami i czerwieniami – zostają stracone lub zamienione w rządowych egzekutorów.

Historia zaczyna się sześć lat później, kiedy szesnastoletnia Ruby zostaje wyrwana z więzienia. Ma moce umysłowe w stylu Jedi, ale z akcentem X-Men: Potrafi na krótko wszczepić sugestię w mózg każdej osobie, z którą się styka, ale nie może również wyłączyć wytrysku wrażeń i fabuły, którą podnosi, gdy tylko jej szkliwa na skórze kogokolwiek innego. Nie może więc całować chłopaka (Harris Dickinson), którego lubi – dylematu, który Yuh Nelson i jej wykonawcy wykręcają za wszystko, co jest warte. Znakomita w mniejszych rolach jest także Skylan Brooks, która wygrywa śmiech w roli motono-smudych-spodni klaczy, nawet jeśli scenariusz nie dał mu nic śmiesznego do powiedzenia, oraz Gwendoline Christie, która pojawia się w czymś w rodzaju repryzy jej gwiazdy Rola Wars: przerażający złoczyńca, który po znacznym wzroście cierpi szybko i zabawnie.

Fabuła wysyła dzieci szukające enklawy uciekinierów. Znajdują to, a potem wszystko idzie nie tak, jak muszą. Twórcy filmu potrafią pracować z kilkoma sekwencjami pościgu i walki, ale nie są sercem filmu. To na dobre, nie na gorsze. Jej serce, zamiast tego, znajduje się w przerażeniu i odwadze Rubiego po odkryciu jednej z jej telepatycznych mocy: może sprawić, by człowiek zapomniał, że kiedykolwiek ją spotkał. Szkoda, że ​​przy tak wielu dystopijnych nonsensach, The Darkest Minds nie mogą poświęcić tak wiele czasu ekranowego, dlaczego musi używać tej mocy, jak robią to, ile boli. Ale nawet wtedy, przeglądając opowieść lepiej wyartykułowaną w książce, filmowcy pokazują, że ani oni, ani ta adaptacja nie mogą być łatwo spisani. Poezja pokazuje, że Ruby rozpada się w serii wspomnień, bardziej niż w klimacie bohaterów – “Spustoszenie kurzu” Avengers: Infinity War. A Stenberg jest tak przekonujący, że jej wymazanie, nawet z umysłu jednej postaci, jest czymś, co należy opłakiwać.

Wyszukiwane jako:

mroczne umysły cda
mroczne umysły online
mroczne umysły 2 film
mroczne umysły cda pl
mroczne umysły cały film
mroczne umysły 2 cda
mroczne umysły film
mroczne umysły cda napisy
mroczne umysły cda dubbing
mroczne umysły cały film pl
mroczne umysły cały film po polsku
mroczne umysły dubbing online
mroczne umysly cda
mroczne umysły ebd cda
mroczne umysły film online
mroczne umysły film online pl
mroczne umysły film 2
mroczne umysły film cda
mroczne umysły film część 2
mroczne umysły film pl
mroczne umysły film 2018
mroczne umysły nigdy nie gasną film
mroczne umysły hd cda
mroczne umysły lektor pl
mroczne umysły lektor cda
mroczne umysły lektor pl hd
mroczne umysły lektor online
mroczne umysły lektor pl zalukaj
mroczne umysły napisy pl
mroczne umysły napisy cda
mroczne umysły napisy pl cda
mroczne umysły napisy pl online
mroczne umysły online cda
mroczne umysły online lektor
mroczne umysły online napisy pl
mroczne umysły online dubbing
mroczne umysły pl cda
mroczne umysły pl online
mroczne umysły cały film youtube
mroczne umysły zalukaj
mroczne umysły 2018 cda
mroczne umysły 2 film czy bedzie
mroczne umysły 2 kiedy film
mroczne umysły 2018 online
mroczne umysły cda 720p

Oryginalny tytuł The Darkest Minds
Klasyfikacja IMDB 5.5 7,190 głosów
TMDb Ocena 6.8 575 głosów

Podobne tytuły

Bliznieta Online Lektor PL
21 Bridges Online Lektor PL
Gra tajemnic Online Lektor PL
Terminator: Mroczne przeznaczenie Online Lektor PL
Transformers: Ostatni Rycerz Online Lektor PL
Przykładny obywatel Online Lektor PL
Loft Online Lektor PL
Plan ucieczki Online Lektor PL
Traffik Online Lektor PL
Małgosia i Jaś Online Lektor PL
Ant-Man Online Lektor PL
Kartoteka 64 Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa