Lust Stories Online Lektor PL

Lust Stories Online Lektor PL

Jun. 15, 2018 India 120 Min. N/A
Twoja ocena 0
7
178
głosów

Video Trailer

Reżyser

Reżyser

Obsada

Opis

Oglądaj cały film Lust Stories / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Żądza jest bardziej warstwowa niż miłość – przynajmniej w kontekście Indian. Pożądanie jest pierwotne i bardziej problematyczne, ponieważ jest zabarwione poczuciem winy, wstydem, niezręcznością i niepokojem. W Lust Stories reżyserzy Anurag Kashyap, Zoya Akhtar, Dibakar Banerjee i Karan Johar dekonstruują blask, złożoność i chaos pożądania.

Tytuł to clickbait, ponieważ ta czterogwiazdkowa antologia ma o wiele więcej. Tak, seks zawiera wszystkie historie, ale nie przychodź tutaj, szukając gorących scen. Ponieważ seks jest tylko wyzwalaczem – te filmy badają bałagan relacji międzyludzkich, nasz głęboko zakorzeniony system klasowy, trudność kobiet w poszukiwaniu i czerpaniu przyjemności. Jest też bezczelna i znakomicie komiczna sekwencja, która zmieni się na zawsze tak, jak słuchasz tego hymnu wartości rodzinnych – Kabhi Khushi Kabhie Gham. Oklaski dla Karana za obalenie – z takim rozmachem – własnej marki kina.

Moimi ulubionymi były filmy Zoyi i Dibakara. Hers to minimalistyczna, cicho wzruszająca opowieść o dojrzewaniu. Jego delikatne spojrzenie na burzliwą noc w życiu trzech osób, które odchodzą trochę mądrzej. Opowieści te są opowiadane z czułością i zrozumieniem, jak głęboko błędne są ludzkie istoty. Uchwycają delikatność naszych relacji. Widzimy podstęp, zdradę, ignorancję i lekceważenie. Ale nie ma osądu ani rozwiązania. Życie toczy się dalej, w całej jego niechlujnej chwale.

Kobiety w antologii są szczególnie chwalebne. Radhika Apte, Bhumi Pednekar, Manisha Koirala i Kiara Advani grają niuansowe postacie, które odmawiają przestrzegania zasad. Radhika, jako neurotyczny profesor uniwersytecki Kalindi, jest najmniej sympatyczna. W filmie Anuraga Kalindi to fascynujący, nieregularny koszmar kobiety. Podobnie jak jej uczennica, jesteśmy również zaskoczeni jej reakcjami. Ostatecznie jednak Kalindi wyprzedza – w ponad 30 minut ten film jest zbyt długi. Osiągi i charakter Radhiki stają się monotonne i jednoznaczne.

Film Dibakara jest również długi, ale tutaj spektakle i sytuacja utrzymują się na długości. Manisha jest urocza jak kobieta, której piękno i życie zostały postrzępione. Bhumi jest również bardzo dobra jako pokojówka, która przychodzi, aby zrozumieć swoje miejsce w świecie. Ale niespodzianką jest Kiara jako młoda panna młoda szukająca przyjemności w filmie Karana. Zręcznie łączy niewinność i opór.

Mężczyźni mają krótki koniec kija – męskie postacie wydają się sparaliżowane przez złożoność swoich partnerów. Akash Thosar z Sairat jest perfekcyjnie doskonały jako oszołomiony kochanek Kalindi. Podobnie jak Vicky Kaushal w filmie Karana – gra niewiedzącego męża, który nie uważa, że ​​seks musi być równie przyjemny dla żony, jak dla niego. Jeśli mężczyźni nie są głupi, są bezładni egoistyczni – tak jak postać Neila Bhoopalama grającego w filmie Zoya, albo ten, który gra Sanjay Kapoor w filmie Dibakara. Jest też niezmiennie solidny Jaideep Ahlawat, który ma chwilę po Raazi.

Uwielbiam antologie, ponieważ pozwalają na różne perspektywy i doświadczenia w ramach tego samego filmu. Nie jestem pewien, czy format działa na platformie takiej jak Netflix, ponieważ tutaj masz swobodę oglądania filmów oddzielnie iw dowolnej kolejności. Gdy możesz wstrzymać i uruchomić ponownie, gdzie chcesz, zunifikowane wrażenia znikają. To, co myślę, odbiera przyjemność oglądania spojrzenia jednego reżysera na drugiego.

Moja rada to oglądanie wszystkich czterech filmów jako całości oraz w kolejności, którą zamierzali reżyserzy. Jest bardziej wzbogacający.

Wyszukiwane jako:

lust stories cda
lust stories all episode online
lust stories episodes watch online free
lust stories kiara advani movie online
lust stories kiara advani watch online
lust stories season 1 watch online free

Oryginalny tytuł Lust Stories
Klasyfikacja IMDB 7.0 1,876 głosów
TMDb Ocena 6.8 9 głosów

Podobne tytuły

Tulipanowa gorączka Online Lektor PL
Curiosa Online Lektor PL
Dżungla Online Lektor PL
13 Godzin: Tajna misja w Bengazi Online Lektor PL
Szkoła melanżu Online Lektor PL
THE DUFF [#ta brzydka i gruba] Online Lektor PL
Batman: Zabójczy żart Online Lektor PL
Ktoś wyjątkowy Online Lektor PL
A Godwink Christmas: Meant For Love Online Lektor PL
Godzilla Online Lektor PL
Zaginiona Dziewczyna Online Lektor PL
Zamiana z księżniczką Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa