Lust Stories Online Lektor PL

Lust Stories Online Lektor PL

Jun. 15, 2018 India 120 Min. N/A
Twoja ocena 0
10
119
głosów

Video Trailer

Reżyser

Reżyser

Obsada

Opis

Oglądaj cały film Lust Stories / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Żądza jest bardziej warstwowa niż miłość – przynajmniej w kontekście Indian. Pożądanie jest pierwotne i bardziej problematyczne, ponieważ jest zabarwione poczuciem winy, wstydem, niezręcznością i niepokojem. W Lust Stories reżyserzy Anurag Kashyap, Zoya Akhtar, Dibakar Banerjee i Karan Johar dekonstruują blask, złożoność i chaos pożądania.

Tytuł to clickbait, ponieważ ta czterogwiazdkowa antologia ma o wiele więcej. Tak, seks zawiera wszystkie historie, ale nie przychodź tutaj, szukając gorących scen. Ponieważ seks jest tylko wyzwalaczem – te filmy badają bałagan relacji międzyludzkich, nasz głęboko zakorzeniony system klasowy, trudność kobiet w poszukiwaniu i czerpaniu przyjemności. Jest też bezczelna i znakomicie komiczna sekwencja, która zmieni się na zawsze tak, jak słuchasz tego hymnu wartości rodzinnych – Kabhi Khushi Kabhie Gham. Oklaski dla Karana za obalenie – z takim rozmachem – własnej marki kina.

Moimi ulubionymi były filmy Zoyi i Dibakara. Hers to minimalistyczna, cicho wzruszająca opowieść o dojrzewaniu. Jego delikatne spojrzenie na burzliwą noc w życiu trzech osób, które odchodzą trochę mądrzej. Opowieści te są opowiadane z czułością i zrozumieniem, jak głęboko błędne są ludzkie istoty. Uchwycają delikatność naszych relacji. Widzimy podstęp, zdradę, ignorancję i lekceważenie. Ale nie ma osądu ani rozwiązania. Życie toczy się dalej, w całej jego niechlujnej chwale.

Kobiety w antologii są szczególnie chwalebne. Radhika Apte, Bhumi Pednekar, Manisha Koirala i Kiara Advani grają niuansowe postacie, które odmawiają przestrzegania zasad. Radhika, jako neurotyczny profesor uniwersytecki Kalindi, jest najmniej sympatyczna. W filmie Anuraga Kalindi to fascynujący, nieregularny koszmar kobiety. Podobnie jak jej uczennica, jesteśmy również zaskoczeni jej reakcjami. Ostatecznie jednak Kalindi wyprzedza – w ponad 30 minut ten film jest zbyt długi. Osiągi i charakter Radhiki stają się monotonne i jednoznaczne.

Film Dibakara jest również długi, ale tutaj spektakle i sytuacja utrzymują się na długości. Manisha jest urocza jak kobieta, której piękno i życie zostały postrzępione. Bhumi jest również bardzo dobra jako pokojówka, która przychodzi, aby zrozumieć swoje miejsce w świecie. Ale niespodzianką jest Kiara jako młoda panna młoda szukająca przyjemności w filmie Karana. Zręcznie łączy niewinność i opór.

Mężczyźni mają krótki koniec kija – męskie postacie wydają się sparaliżowane przez złożoność swoich partnerów. Akash Thosar z Sairat jest perfekcyjnie doskonały jako oszołomiony kochanek Kalindi. Podobnie jak Vicky Kaushal w filmie Karana – gra niewiedzącego męża, który nie uważa, że ​​seks musi być równie przyjemny dla żony, jak dla niego. Jeśli mężczyźni nie są głupi, są bezładni egoistyczni – tak jak postać Neila Bhoopalama grającego w filmie Zoya, albo ten, który gra Sanjay Kapoor w filmie Dibakara. Jest też niezmiennie solidny Jaideep Ahlawat, który ma chwilę po Raazi.

Uwielbiam antologie, ponieważ pozwalają na różne perspektywy i doświadczenia w ramach tego samego filmu. Nie jestem pewien, czy format działa na platformie takiej jak Netflix, ponieważ tutaj masz swobodę oglądania filmów oddzielnie iw dowolnej kolejności. Gdy możesz wstrzymać i uruchomić ponownie, gdzie chcesz, zunifikowane wrażenia znikają. To, co myślę, odbiera przyjemność oglądania spojrzenia jednego reżysera na drugiego.

Moja rada to oglądanie wszystkich czterech filmów jako całości oraz w kolejności, którą zamierzali reżyserzy. Jest bardziej wzbogacający.

Wyszukiwane jako:

lust stories cda
lust stories all episode online
lust stories episodes watch online free
lust stories kiara advani movie online
lust stories kiara advani watch online
lust stories season 1 watch online free

Oryginalny tytuł Lust Stories
Klasyfikacja IMDB 7.0 1,876 głosów
TMDb Ocena 6.8 9 głosów

Podobne tytuły

Brittany Runs a Marathon Online Lektor PL
Kokainowy Rick Online Lektor PL
Tini: Nowe życie Violetty Online Lektor PL
Cats Online Lektor PL
Strażniczka Online Lektor PL
Tamte dni, tamte noce Online Lektor PL
13 Godzin: Tajna misja w Bengazi Online Lektor PL
Official Secrets Online Lektor PL
Młodzi przebojowi Online Lektor PL
Doodled Online Lektor PL
Tryb samolotowy Online Lektor PL
The Farewell Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa