Johnny English: Nokaut Online Lektor PL

Johnny English: Nokaut Online Lektor PL

Sep. 13, 2018 UK, France, USA 87 Min. PG
Twoja ocena 0
9
190
głosów

Video Trailer

Reżyser

David Kerr
Reżyser

Obsada

Rowan Atkinson isJohnny English
Johnny English
Olga Kurylenko isOphelia Bhulatova
Ophelia Bhulatova
Jake Lacy isJason Volta
Jason Volta
Emma Thompson isPrime Minister
Prime Minister
Samantha Russell isSwedish Prime Minister
Swedish Prime Minister
Marvin Beyster isMike Smollen
Mike Smollen
Peter Vo isSecret Agent #2  (uncredited)
Secret Agent #2 (uncredited)

Opis

Oglądaj cały film Johnny English: Nokaut / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Co, zastanawiam się z całą powagą, jest dziedzictwem kulturowym spekulacji szpiegów Johnny’ego angielskiego? Czy oni mają wielbicieli? “Anglicy” lub “Johnny”, którzy wspierają szeregi jakiegoś tajemniczego kultowego fandomu, który ekscytuje się każdym spektaklem brytyjskiego komiksu Rowan Atkinson w jakimkolwiek rodzaju nie-pana. Komiczne przymusy związane z fasolą? Czy są rodziny, które gromadzą się wokół telewizji, aby obejrzeć Johnny English Reborn z 2011 roku jako coś w rodzaju corocznego rytuału? Czy te filmy pozostają w pamięci tych, którzy je oglądają? Kiedy Ben Miller pojawia się jako super-szpiegowski pomocnik Bough w nowym, czy powinienem czuć radosną szarżę rozpoznania, jak stary faworyt szykuje głowę do kolejnego skoku?

Może pytania retoryczne. I podwójnie, ponieważ odpowiedzi nie mają większego znaczenia. Johnny English Strikes Again, trzeci wpis w serii, łączy w sobie gag po gagu po gagach przy tak nieustępliwym klipie, że trudno jest zrobić tylko podwójny śmiech. Te filmy nie są stworzone do zapamiętania. Mają wyczerpać się w ich radosnej głupocie, osuszając się jak wyściełana poduszka powietrzna.

Johnny English Strikes Again jest w brytyjskim żargonie drobiazgiem. I wcale nie taki zły. Podobnie jak w oryginale z 2003 roku, Strikes Again zaczyna się od odrobiny “wyznaczonego ocalenia” spisku. Cyberatak w brytyjskiej tajnej służbie zagraża wszystkim aktywnym agentom, pozostawiając najwyższą możliwość, ale oddzwaniając do Johnny’ego Anglika (Atkinsona), który wycofał się z pracy w terenie, aby uczyć spycraft dla dzieci w prywatnych szkołach. W połączeniu ze swoim bardziej trzeźwo myślącym mężczyzną (Miller), Anglicy muszą wbić klin między bezmyślnego premiera (Emma Thompson, która jest zupełnie niepodobna w pikantnym, przeszywającym krajobrazowo sposobie) i nikczemnym technikiem z Doliny Krzemowej Jason Volta (Jake Lacy, po prostu niezbyt sympatyczny), który walczy o kontrolę brytyjskiej infrastruktury robót publicznych.

Otwórz to zdjęcie w galerii
Rowan Atkinson wykonuje wiele gagów filmu z doskonałą grą i staraniem starego pro desperata, który dostanie czek.

GILES KEYTE / FOCUS CECHY

Ostudzające ostrzeżenie o pułapkach partnerstw publiczno-prywatnych to tylko podtekst. Strikes Again jest wdzięcznie podarowany komiksowym table’om, które Atkinson wykonuje z gracją i starannością starego pro desperacko gotowego do wypłaty czeku. Pewna wczesna sekwencja widzi Anglika i jego wspólnika pod przykrywką brytyjskich kelnerów w eleganckiej francuskiej Riwierze Resto, próbując przesłać telefon podejrzanego. W miarę, jak nieszczęścia się zbliżają, angielski pozostaje całkowicie oddany tej roli, starając się utrzymać kurs, gdy misja (dosłownie) idzie w płomieniach. To, że Atkinson, podobnie jak Anglicy, może w pełni zaangażować się w kneblowanie, jest w końcu esencją jego apelacji – surowość sytuacji ledwo rejestruje się na jego kamiennym, lekko opadającym obliczu Buster Keatonish.

Kolejna rozszerzona sekwencja, w której angielski nieświadomie gromadzi się z symulatora rzeczywistości wirtualnej i na ulicach Londynu, jest niczym innym jak rewelacją. (Naprawdę.) Przywołując spektakularne setki w podróżniczym thrillerze Tony’ego Scotta 2006 thrash science-fiction Déjà Vu i nowszym opercie Luca Bessona Walerian i Miasto Tysiąca Planety, tutaj dwie wyraźne przestrzenie są bez wysiłku zapadnięte na siebie , tak że na pozór udana realizacja wirtualnej misji szkoleniowej mapuje (z zabawnym skutkiem) rzeczywisty świat. Kiedy wierzy, że atakuje uzbrojonych zbirów dwoma ostrzonymi katanami, w rzeczywistości pałuje baristę parą francuskich bagietek. Idea za tym kawałkiem jest nowatorska, ale wykonanie jest genialne.

Otwórz to zdjęcie w galerii
Ten, który jest zmęczony oglądaniem metamfetaminy Rowan Atkinson, pulsuje na francuskim parkiecie do rytmu denerwującego klubu Euro-Trance, Sandstorm jest naprawdę zmęczony życiem.

GILES KEYTE / FOCUS CECHY / FUNKCJE FOCUS

Najbardziej odświeżający Johnny English Strikes Again to rzadki film tajnego agenta, który czuje się całkowicie samoświadomy. Pewnie, jest wiele skincji do 007. Wymienia swój spisek ze Skyfall i przekształca Quantum of Solace “Bond girl” Olgę Kurylenko jako rywala rosyjskiego szpiega. Ale najnowszy cykl Bonda – w połączeniu z eskalacją archaiczności serii Mission: Impossible, pojawieniem się brutalnych i wstrętnych filmów o Kingsmanie i utrzymującej się krytyki medialnej wobec ożywczego szowinizmu gatunku – popchnęły filmy szpiegowskie do świata poza parodią. Same filmy z Bondem stały się tak dobrze znane z ich własnych tropów i stereotypów, że wydają się mniej jak zdolne thrillery i bardziej podobne do krytycznych esejów na temat zdolnych thrillerów poprzedniego pokolenia. Johnny English przeskakuje od pukania w mrugnięcie okiem, przyznaje się do głupoty tkwiącej w idei uprzejmej, jednoosobowej armii przywracającej porządek świata, i kontynuuje zabawę.

Filmy te nie mogą pozostać ani pozostawić niezatarty ślad w kulturze jako całości. Ale są naprawdę zabawne i zupełnie nieczytelne, w sposób, który znacząco się odradza

Wyszukiwane jako:

johnny english nokaut online
johnny english nokaut cały film
johnny english nokaut lektor pl
johnny english nokaut online pl
johnny english nokaut lektor
johnny english nokaut cały film online
johnny english nokaut online za darmo
johnny english nokaut film online
johnny english nokaut oglądaj online
johnny english nokaut online ekino
johnny english nokaut online cały film
johnny english nokaut lektor online
johnny english nokaut lektor pl ekino
johnny english nokaut lektor pl zalukaj
johnny english nokaut lektor alltube
johnny english nokaut lektor pl chomikuj
johnny english nokaut lektor pl online
johnny english nokaut lektor chomikuj
johnny english nokaut online napisy pl
johnny english nokaut napisy online
johnny english nokaut watch online
johnny english nokaut 2018 lektor pl
johnny english nokaut 2018 online
johnny english nokaut / johnny english strikes again (2018) online
johnny english nokaut / johnny english strikes again (2018) lektor pl
johnny english nokaut online alltube
johnny english nokaut lektor ivo
johnny english nokaut cda lektor ivo
johnny english nokaut online cda hd
johnny english nokaut free online
johnny english nokaut filmy online
johnny english nokaut / johnny english strikes online pl
johnny english nokaut / johnny english strikes online
johnny english nokaut / johnny english strikes lektor pl
johnny english nokaut film
johnny english nokaut hd online
film johnny english nokaut cda
johnny english nokaut cały film cda
johnny english nokaut cały film zalukaj
johnny english nokaut cały film lektor pl cda

Oryginalny tytuł Johnny English Strikes Again
Klasyfikacja IMDB 6.6 9,960 głosów
TMDb Ocena 6.2 290 głosów

Podobne tytuły

Kryptonim HHhH Online Lektor PL
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz Online Lektor PL
Rodzina Addamsów Online Lektor PL
Blinded by the Light. Siła muzyki Online Lektor PL
Szkoła melanżu Online Lektor PL
Swiped Online Lektor PL
Robaczki z Zaginionej Dżungli Online Lektor PL
Jak romantycznie! Online Lektor PL
Paddington Online Lektor PL
Astro Online Lektor PL
Elliot: The Littlest Reindeer Online Lektor PL
Baahubali 2: The Conclusion Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa