Jaki ojciec, taka córka Online Lektor PL

Jaki ojciec, taka córka Online Lektor PL

Aug. 03, 2018 USA 103 Min. TV-MA
Twoja ocena 0
7
133
głosów

Video Trailer

Reżyser

Obsada

Opis

Oglądaj cały film Jaki ojciec, taka córka / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Około dwa lata temu zacząłem przewijać oferty Netflix, szukając komedii – jakiejkolwiek komedii. Jeśli znasz usługę transmisji strumieniowej, wiesz, jak trudno jest uporządkować jej zaporę z mało rozpoznawalnymi filmami zakopanymi pod złymi kategoriami. Wylądowałem na “For a Good Time, Call …” w reżyserii Jamie Travis, napisanym przez Katie Anne Naylon i Lauren Miller Rogen. Jego założenie: dwóch wrogów poruszających się razem, aby uruchomić gorącą linię telefoniczną. “OK, w porządku,” pomyślałem. Przynajmniej może to niemy głupota z National Lampoon. Jakieś dwadzieścia minut później zdałem sobie sprawę, że oglądam zniuansowany, przemyślany portret kobiecej przyjaźni, który wykroczył poza jego schludne założenie, z wyraźnym dialogiem i poczuciem realizmu, często nieobecnymi w komediach indie: Wierzyłem, że te postacie są głęboko zadbane.

Przeskocz do teraz, kiedy oglądam nowe wydawnictwo Netflix, Like Father, z Kelsey Grammer w roli Harry’ego i Kristen Bell jako Rachel, zrozpaczonego ojca i córki, którzy kończą rejs po królewskim karaibskim miesiącu miodowym po tym, jak Rachel zostanie w domu. ołtarz. Cóż za niewiarygodne przesłanie! Z pewnością będzie to głupie brzemię, by zaprezentować swoje dwie gwiazdy do hiperbolicznych komiksów! Nie. I dzięki Bogu. Bo jak się okazuje, jak się okazuje, jest to emocjonalne, szczere wyobrażenie o tym, jak to jest naprawdę połączyć się z ukochaną osobą, po tym jak zranią cię nieodwracalnie, ale z mocnymi liniami śmiechu i bez melodramatycznego soku. Wbrew wszelkim przeciwnościom, ta mała indie (prawdopodobnie zasilana przez linię rejsową?) Zapewnia potężny cios. W ogóle nie byłem zaskoczony tym, że to debiut reżyserski Lauren Miller Rogen, którego napisanie w For A Good Time, Call … pozostawiło tak trwałe wrażenie.

Grammer nie uosabiał swojej postaci Frasier Crane od czternastu lat, a mimo to wciąż jest szokujące, gdy widzi, że gra przeciwko temu typowi. Tutaj przybiera postać dobrodusznego, krzywiącego się, miękko mówiącego kawalera. W oświetleniu Seamusa Tierneya, kurze łapki wokół oczu Grammera są wymowne, czarujące. (Praca Tierneya tutaj jest zaskakująco dobra, z ostrożnymi kompozycjami, które bawią się naturalnym światłem otwartego oceanu.) Miller Rogen pokazuje wady Harry’ego i wszystko, zarówno wizualnie, jak i w swoim piśmie. Harry opuścił Rachel i jej matkę, gdy Rachel miała tylko pięć lat. Jak sugeruje tytuł, Rachel stała się tym samym odleglejszym pracoholikiem, jakim był jej ojciec, ale Miller Rogen nie rzuca tego w twarz. Każda postać ma głębokość wymiarów, aby uniknąć uproszczonego spisku lustrzanego odbicia.

Najbardziej uderzające jest to, że Miller Rogen raz za razem wymienia zbyt łatwe uderzenie w przejmujące spojrzenie. A jak historia się toczy, wiele momentów rozrachunku między Harrym i Rachel wywołało we mnie łzy za każdym razem; filmy zazwyczaj lubią umieszczać dawno zaginionych członków rodziny razem z wielkim uściskiem i niezrealizowanym “I love you” w końcu, ale Miller Rogen wydaje się rozumieć, że jest zbyt tragicznie, aby być prawdziwym. Tutaj, Bell, który okrakiem komiczny i dramatyczny tak pamiętny w Veronica Mars, karmi się przygaszoną wydajność Grammer. W pewnym momencie Rachel traci swój temperament i wybucha łzami, podczas gdy jej głos się łamie, i zdałem sobie sprawę, jak rzadko Bell może się rozciągać na dramatyczne role. Są to dwaj fenomenalni wykonawcy, którzy dają z siebie wszystko w ostrym dramacie rodzinnym przebranym za niesamowitą komedię z nożami do ciastek. Nie miałem pojęcia, jak bardzo podobny Ojciec był czymś, czego potrzebowałem.

Wyszukiwane jako:

jaki ojciec taka córka cda
jaki ojciec taka córka online
jaki ojciec taka córka cda lektor pl
jaki ojciec taka córka cda lektor
jaki ojciec taka córka napisy pl
jaki ojciec taka córka / like mother (2018) cda
jaki ojciec taka córka lektor pl
jaki ojciec taka córka cda pl
jaki ojciec taka córka 2018 cda
jaki ojciec taka córka 2018 online
youtube film jaki ojciec taka córka
cda filmy jaki ojciec taka córka
jaki ojciec taka córka lektor
jaki ojciec taka córka napisy
jaki ojciec taka córka cda hd
jaki ojciec taka córka zalukaj
jaki ojciec taka córka online pl
jaki ojciec tak córka cda
jaki ojciec taka córka film cda
jaki ojciec taka córka film online
jaki ojciec taka córka netflix cda
jaki ojciec taka córka cały film cda
jaki ojciec taka córka / like mother cda
jaki ojciec taka córka film 2018

Oryginalny tytuł Like Father
Klasyfikacja IMDB 6.2 612 głosów
TMDb Ocena 6.4 27 głosów

Podobne tytuły

The Kissing Booth Online Lektor PL
Jojo Rabbit Online Lektor PL
Free Guy Online Lektor PL
Gulebakavali Online Lektor PL
Pan Idealny Online Lektor PL
Niedobrani Online Lektor PL
Here Comes the Grump Online Lektor PL
Duma i uprzedzenie, i zombie Online Lektor PL
Some Kind of Heaven Online Lektor PL
Praziomek Online Lektor PL
The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica Online Lektor PL
Instant Family Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa