Hotel Transylwania 3 Online Lektor PL

Hotel Transylwania 3 Online Lektor PL

Jul. 12, 2018 USA N/A
Twoja ocena 0
9
264
głos

Video Trailer

Reżyser

Obsada

Adam Sandler isDracula (voice)
Dracula (voice)
Andy Samberg isJohnny (voice)
Johnny (voice)
Selena Gomez isMavis (voice)
Mavis (voice)
Steve Buscemi isWayne (voice)
Wayne (voice)
Mel Brooks isVlad (voice)
Vlad (voice)
David Spade isGriffin (voice)
Griffin (voice)
Fran Drescher isEunice (voice)
Eunice (voice)
Kevin James isFrank (voice)
Frank (voice)
Keegan-Michael Key isMurray (voice)
Murray (voice)
Molly Shannon isWanda (voice)
Wanda (voice)

Opis

Oglądaj cały film Hotel Transylwania 3 / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Nawet w dobry dzień łatwo jest poczuć, że Ameryka zamieniła się w horror, w którym przerażenie serii “The Purge” wydaje się zbyt realne poza teatrem. Potrzeba ucieczki do kina kręci się tego lata, nie tylko po to, aby pokonać ciepło, ale by znów poczuć się dobrze. “Hotel Transylwania 3: Letnie wakacje” zapewnia to i więcej, obiecując świetny czas dla dzieci, rodziców i fanów zabawnej serii. Ale ma również aktualne przesłanie – akceptację, miłość i tolerancję wobec ludzi odmiennych od nas – jest to szczególnie potrzebne właśnie teraz.

Dyrektor Genndy Tartakovsky powraca do serii “Hotel Transylvania” po raz trzeci, pomimo początkowych doniesień o przejściu do nowych projektów. Tartakovsky przywraca wszystkie wątki, które sprawiły, że dwa pierwsze wpisy tak bardzo się podobały, ale animacja wydaje się jeszcze bardziej oszałamiająca niż kiedykolwiek wcześniej, między innymi dzięki wodnym lokacjom filmu. Ale ostrzegajcie, “Hotel Transylwania 3” przyjmuje bardzo zdecydowane stanowisko, czy “La Macarena” jest złem, czy też letnie szaleństwo tańca z przeszłości może powrócić. Albo może nie. Dzieci mają teraz krótkotrwałe wspomnienia, prawda?

Czytaj więcej: “Samuraj Jack” Creator Genndy Tartakovsky powrócił do zamknięcia i opowiedzieć bardziej złożoną historię

“Summer Vacation” rozpoczyna się krótkim prequelem, w którym pojawia się długoletni nemezis Draculi (Adam Sandler), Abraham Van Helsing (Jim Gaffigan), którego misją było od dawna zlikwidowanie Draculi i jego potworów z planety. Oczywiście, Van Helsing nie zwycięża, a ponieważ Dracula łatwo się go pozbywa po raz kolejny, wyobraża sobie, jak to jest, gdy potwory będą mogły spędzić wakacje w przyjemnym miejscu.

Wracając do teraźniejszości, miejsce to stało się Hotelem Transylwanii, które Dracula i jego ukochana córka Mavis (Selena Gomez) zmieniły się w najlepsze miejsce dla potworów na wakacje i ślub. Ale planowanie ślubu i zaspokajanie potrzeb innych osób w zakresie relaksu staje się męczące, a przede wszystkim Dracula jest samotny. Pragnie spotkać kogoś nowego, ale jak wyjaśnia swoim przyjaciołom, potwory tylko “zing” lub odnajdują prawdziwą miłość, raz. Po odejściu matki Mavisa Dracula wierzy, że jest przeznaczony na samotność na zawsze.

Mavis, błędnie interpretując samotność ojca z wyczerpania, rezerwuje całą rodzinę na potworny rejs jako okazję do relaksu i spędzenia razem dobrej jakości czasu. Po dotarciu na statek Dracula zakochuje się w kapitanie statku, Ericce (Kathryn Hahn), i ku swemu zdziwieniu, ku swojemu zaskoczeniu, “zings” i jest całkowicie niezdolny do mówienia, zamieniając swą mowę w klasyczne Sandlerowe gobbledy, które Ericka próbuje naśladować, myląc się to dla Transylwanii. To tylko jeden śmieszny moment w filmie wypełnionym śmiechem dla rodziców i dzieci.

Przeczytaj więcej: Adam Sandler jest jednym z najlepszych aktorów świata, a jego nowa rola sugeruje, że w końcu to sobie uświadamia
Naturalnie Ericka kryje mroczną tajemnicę: jest naprawdę prawnuczką naczelnego Draculi, Van Helsinga, i obaj próbują kierować całym statkiem pełnym potworów ku swojej zagładzie, do zaginionego miasta Atlantydy, gdzie tajemnica broń czeka w głębinach oceanu. Ale Mavis nie czuje się dobrze z myślą, że jej ojciec znajduje romans i podejrzenia o Erickę, w połączeniu z faktem, że “zing” nigdy nie kłamie, może rzucić kilka kluczy do złowrogich planów.

Nawet w serii z dwoma solidnymi filmami pod pasem, “Hotel Transylwania 3” może być najlepszym z grona. Ze swojej strony Sandler zawsze wydaje się dobrze bawić, tworząc filmy, które stały się sprawą rodzinną z pracą głosową jego córki, Sadie, jako uroczego wilkołaka Winnie. Choć Sandler jest niewątpliwie utalentowanym poważnym aktorem, który sprawia, że ​​publiczność ma długie role dla większej liczby ról, takich jak zeszłoroczne “The Meyerowitz Stories”, prawda jest taka, że ​​Sandler rzeczywiście chce sprawić, że się śmiejesz, z łatwością odniesie sukces. “Hotel Transylwania 3” to kolejne przypomnienie, dlaczego Sandler stał się gwiazdą. Nawet jeśli dowcipy nie są zabawne, zawsze wywołują uśmiech.

W czasach, gdy radosne szczęście wydaje się trudne do zdobycia, “Letnie wakacje” wydają się być kolejnym mile widzianym wstępem do tego, co sekretarz filmu niezależnego IndieWire’a David Ehrlich określił jako “nicecore” filmy: filmy takie jak “Paddington 2” i “Will not You Be My Sąsiad? “, Które pojawiły się w czasie Wieku Trumpa i zainspirowały widzów do wyboru dobroci ponad konflikt.

Wyszukiwane jako:

hotel transylwania 3 zalukaj
hotel transylwania 3 cda
the hotel transylvania 3 full movie online free
hotel transylwania 3 cda 1
hotel transylwania 3 cda napisy pl
hotel transylwania 3 cały film po polsku youtube
hotel transylwania 3 cda x
hotel transylwania 3 dubbing pl cda
hotel transylwania 3 dubbing online
hotel transylwania 3 ebd cda
hotel transylwania 3 film cda
hotel transylwania 3 film online
hotel transylwania 3 film cały
hotel transylwania 3 lektor
hotel transylwania 3 lektor pl chomikuj
hotel transylwania 3 lektor online
hotel transylwania 3 lektor polski
l hotel transylvania 3 film complet en francais
hotel transylwania 3 na cda po polsku
hotel transylwania 3 online lektor pl
hotel transylwania 3 online full movie
hotel transylwania 3 wakacje potworów cda
hotel transylwania 3 wakacje potworów zalukaj
hotel transylwania 3 youtube cały film po polsku
hotel transylwania 3 cda trackid=sp-006
hotel transylwania 3 2018 cda
hotel transylwania 3 (2018) cda dubbing pl
hotel transylwania 2 3d cda
hotel transylwania 3 3 cda
hotel transylwania 3 cda 720p
hotel transylwania 3 online 720p

Oryginalny tytuł Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów

Podobne tytuły

Praziomek Online Lektor PL
Shazam! Online Lektor PL
O psie, który wrócił do domu Online Lektor PL
Król Skorpion: Księga Dusz Online Lektor PL
Dary Anioła: Miasto kości Online Lektor PL
Mala czarownica Online Lektor PL
Coco Online Lektor PL
Toy Story 4 Online Lektor PL
Dobry dinozaur Online Lektor PL
W głowie się nie mieści Online Lektor PL
Iron Sky: The Coming Race Online Lektor PL
The Seven Deadly Sins: Prisoners of the Sky Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa