Escape Room Online Lektor PL

Escape Room Online Lektor PL

Jan. 03, 2019 South Africa, USA 100 Min. N/A
Twoja ocena 0
9
223
głosów

Video Trailer

Reżyser

Adam Robitel
Reżyser

Obsada

Taylor Russell isZoey Davis
Zoey Davis
Logan Miller isBen Miller
Ben Miller
Deborah Ann Woll isAmanda Harper
Amanda Harper
Tyler Labine isMike Nolan
Mike Nolan
Jay Ellis isJason Walker
Jason Walker
Nik Dodani isDanny Khan
Danny Khan
Kenneth Fok isDetective Li
Detective Li

Opis

Oglądaj cały film Escape Room / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Thriller Adama Robitela rozdaje śmierć tym, którzy nie potrafią rozwiązać zagadek na czas.
Rozrywka modę nie inspirują najlepszych filmów. Ale ci, którzy wskoczyli na trend w strefie ucieczki (i ci z nas, którzy pozostają tylko ciekawi), mieli szczęście z Escape Roomem Adama Robitela, małym thrillerem, który jest z pewnością bardziej zabawny niż większość rozwiązujących zagadki, które obecnie się rozwijają. w całym kraju. (Bonus: To nie sprawi, że współpracownicy budujący zespół będą chcieli się nawzajem zabić!) Wyraźnie brakowało gore, jest nastawiony na tych, którzy wolą dreszczyk zbliżającej się śmierci, aby zobaczyć faktyczne wydarzenie. Choć jego końcowe uderzenia mają niesamowicie znajomy smak, jest to jeden z nieuniknionych obietnic powrotu, które nie wzbudzają jęków.

Zaczynamy w eleganckim, wyłożonym drewnianymi panelami gabinecie, w którym nagle zderza się młody człowiek z rozpaczą i zaczyna szukać wyjścia. Kręci się wokół, gorączkowo szukając wskazówek, jak kombinacja przypominająca puzzlowy zamek na drzwiach, ale jedna ze ścian pokoju postanawia rzucić na niego wszystkie śmieciowe śmieciarki. Zostaje zgnieciony na śmierć, kiedy film dyskretnie odcina.

Skacząc trzy dni, spotykamy błyskotliwą, ale nieśmiałą młodą studentkę matematyki i fizyki, Zoey (Taylor Russell), która mieszka w kampusie samotnie nad Święto Dziękczynienia. Planowała trochę czasu z nierozwiązanymi równaniami, ale profesor wytrąca ją z akademika: Przesyła jej elegancką puzzleczkę – tę samą, którą widzimy, jak inne postaci rozwiązują gdzie indziej – zawiera zaproszenie do tajemniczego Budynek Minosa. Tam, grupa obcych, w tym ten niedługo po tym, który właśnie zobaczyliśmy (Logan Miller’s Ben) powiedziano, że walczą o nagrodę w wysokości 10 tysięcy.

Oczywiście są w grze śmierci, ale przez pewien czas o tym nie wiedzą. Pierwsze wyzwanie, któremu muszą stawić czoła, pyszny scenariusz grożący ich spaleniem, przeraża spodnie (sprawiają, że kurtki), ale pozwala im myśleć, że to wszystko jest bardzo drogie produkowane gry. Nie w następnej rundzie, w której spotykają się z hipotermią.

Gdy koledzy z drużyny się poznają, scenarzyści Bragi Schut i Maria Melnik sugerują, że niektórzy – zwłaszcza Amanda, grany przez Deborah Ann Woll z True Blood – mają traumatyczne wspomnienia, które są podejrzanie wywoływane na duże i małe sposoby przez każdy pokój, który muszą ocierać się o siebie. ich wyjście z. To nie psuje niczego, aby powiedzieć, że ktoś zna ich sekrety (nieprawdopodobnie, w niektórych przypadkach) i opracował zagadki i wskazówki, które tylko oni mogą wymyślić.

To jeden z kilku konceptualnych pomyłek w filmie, którego najlepsze utwory sprawią, że dłonie spocą się: historia wypełniona wizualnymi i językowymi zagadkami byłaby fajniejsza, gdyby widzowie mieli odłamek szansy zgadnięcia odpowiedzi wraz z tymi na ekranie .

Zamiast tego utknęliśmy na miejscu pasażera, obserwując, jak ludzie kłócą się i walczą, podczas gdy mamy nadzieję, że bardziej irytujące postacie (takie jak dwu-wymiarowy samolubny handlarz akcjami grany przez Jaya Ellisa) są pierwszymi, którzy zostali wyeliminowani z grupy.

To nie działa w ten sposób, a niektóre z najbardziej sympatycznych postaci zespołu (jak Zoey) nie mają tak wiele do zrobienia, jak mogły. Na szczęście jeden starszy, chubbierowy członek zespołu (Tyler Labine) nie jest zbyt wielkim żarłokiem, a nawet spokojnie upiera się przy uprzejmości, gdy panika zamienia jednego z jego kolegów w paskudnego. (Niestety, inna postać, zagorzały gracz grany przez Nik Dodaniego, zostaje obrażony bezkarnie.)

Pomimo wczesnego zagrożenia torturami-pornami, Escape Room jest mniej sadystyczny niż bezwzględny, zatrzymując się tylko raz, aby złapać oddech i pozwolić naszym bohaterom rozlać wystarczająco dużo ich sekretów, aby nadać sens tym rzeczom. Choć jego przerażenie nie jest tak sprytne, jak, powiedzmy, najlepsze momenty z serii Final Destination, Robitel przynosi wizualny dowcip najbardziej pamiętnej sekwencji, wyzwaniem, w którym kamera bawi się z naszą dezorientacją, nawet gdy aktorzy odnajdują stopa.

Ten element centralny oferuje także bardziej przekonujący heroizm, niż zwykle można go znaleźć w takich filmach. Mamy nadzieję, że jeśli pokwitowania z kas biletowych uzasadnią kontynuację, którą nam obiecano, więcej emocji, takich jak te, czeka nas w sklepie.

Wyszukiwane jako:

escape room film
escape room cda
escape a room online
escape room film cda
escape room film 2018
escape room film 2017
escape room gra online
escape room horror cda
escape room online
escape room online pl
escape room 2018 cda
escape room 2017 cda
escape room 2 cda
escape room 2 film

Oryginalny tytuł Escape Room
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów
TMDb Ocena 7.4 33 głosów

Podobne tytuły

Escape Plan: The Extractors Online Lektor PL
Sicario 2: Soldado Online Lektor PL
The Texture of Falling Online Lektor PL
Porwany Online Lektor PL
Killerman Online Lektor PL
Run Online Lektor PL
Pająk w sieci Online Lektor PL
Złoto Online Lektor PL
Unfriend Online Lektor PL
Sessiz Ol Online Lektor PL
Joker Online Lektor PL
Uncharted Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa