Christopher Robin Online Lektor PL

Christopher Robin Online Lektor PL

Aug. 02, 2018 USA 104 Min. PG
Twoja ocena 0
8
183
głosów

Video Trailer

Reżyser

Marc Forster
Reżyser

Obsada

Ewan McGregor isChristopher Robin
Christopher Robin
Hayley Atwell isEvelyn Robin
Evelyn Robin
Mark Gatiss isGiles Winslow
Giles Winslow
Jim Cummings isWinnie the Pooh / Tigger (voice)
Winnie the Pooh / Tigger (voice)
Nick Mohammed isPiglet (voice)
Piglet (voice)
Peter Capaldi isRabbit (voice)
Rabbit (voice)
Brad Garrett isEeyore (voice)
Eeyore (voice)
Bronte Carmichael isMadeline Robin
Madeline Robin
Sophie Okonedo isKanga (voice)
Kanga (voice)
Toby Jones isOwl (voice)
Owl (voice)

Opis

Oglądaj cały film Christopher Robin / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

w “The House at Pooh Corner”, ostatniej książce A.A. Milne’a o Christopherze Robinie, chłopiec o blond włosach żegna się z Kubuś Puchatkiem, ujmująco oszołomionym i zakochanym w miodzie niedźwiedziem. To słodko-gorzkie spotkanie. Kiedy zastanawiają się nad życiem, Christopher Robin myśli, że to, co lubi robić najlepiej, to nic. “To znaczy po prostu iść, słuchać wszystkich rzeczy, których nie możesz usłyszeć, i nie zawracać sobie głowy”, mówi Puchatek. Ale dodaje z tęsknotą, że nie może już nic zrobić. Nadszedł czas. Chłopiec sprawia, że ​​niedźwiedź obiecuje, że nigdy go nie zapomni, nawet gdy się zestarzeją. Puchatek obiecuje. To oznacza koniec zaczarowanego dzieciństwa Christophera Robina.

Dziewięćdziesiąt lat później film “Christopher Robin” ponownie oddaje delikatną melancholię przemian. To wspaniały film, który można zobaczyć w tych ostatnich, leniwych dniach sierpnia, kiedy lato spowolniło nie całkiem do nicości, ale przynajmniej do szczęścia w ciepły dzień, który zaczyna się od porannej piosenki ptaka i kończy bez martwienia się o to, co zrobiła praca. nie zostało zrobione przed zmierzchem. Film, który został wyreżyserowany przez Marca Forstera (“Kite Runner”, “Finding Neverland”), zaadaptował refleksje Milne’a na temat tego, czym jest życie, refleksje, które wydają się – zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, w tej morderczej erze – wszystko tym bardziej istotne.

“Christopher Robin”, w przeciwieństwie do ubiegłorocznego, wzruszającego i głębokiego “Goodbye Christopher Robin”, nie jest biograficznym filmem o Milne i jego synu, po których imię została nazwana. Zamiast tego, zawiera fantastyczną historię, w której Christopher Robin z książek idzie do szkoły z internatem, służy w II wojnie światowej, bierze ślub i ma dziecko. Teraz dorosły (grany przez poważnego Ewana McGregora), stawia czoła wyzwaniom w świecie rzeczywistym jako ekspert ds. Wydajności w walczącej firmie w powojennym Londynie. W zgiełku pracy stracił poczucie więzi z żoną; do jego młodej córki, Madeline; i samo życie. “Nic nie pochodzi z niczego” jest teraz jego filozofią. Christopher zapomniał nawet o Pucharze.

Ale niedźwiedź pojawia się ponownie, w odpowiednim momencie i wpada na Christophera w londyńskim parku. Puchatek jest radosny; Christopher nie jest. Mówi Puchatekowi, że przez trzydzieści lat nie myślał o Stu Stick Acre lub jego mieszkańcach. “Czy pozwoliłeś mi odejść?” Pyta Puchatek w pewnym momencie. “Przypuszczam, że tak,” przyznaje Christopher.

Teraz mężczyzna na innym etapie życia, Christopher chce szybko powrócić do “Sto hektarowego lasu” w hrabstwie Sussex, aby mógł wrócić do liczb chrupiących dla swojej firmy. Wielokrotnie porzuca proste przyjemności i zasady, którymi kiedyś żył. Ale Puchatek, mimo że sam siebie opisuje małego misia, nadal kieruje nas do tego, co ważne. “W życiu jest coś więcej niż balony i miód” – mówi Christopher. “Jesteś pewien?” Odpowiada Puchatek. Ich tył i ty przenikają – i kierują – historią. Podczas podróży Christopher próbuje ukryć Puchatka pod płaszczem, w budce telefonicznej i wśród tłumów. “Ludzie nie lubią rzeczy, które są różne” – mówi Christopher. “Więc nie powinienem być mną?” Pyta Puchatek.

Wątki fabuły i wątki zawierają innych starych znajomych Christophera – Prosiaczek, Kłapouchy, Tygrysek, Sowę, Królik, Kangur i małe dziecko. Jim Cummings przekazuje również głos Puchatka – także Tygrysa – i uchwycił zarówno nieszczęścia, jak i proste zachwyt małego niedźwiedzia. Brad Garrett jest idealny jak zawsze narzekający Kłapouchy. “Kierunek na wodospad. Niedługo mnie nie będzie – mówi ponuro Eeyore, kiedy płynie bezradnie w dół strumienia. “Nie, żeby ktokolwiek zauważył. Po prostu muszę płynąć z prądem. ”

W rzeczywistości aktorzy głosowi dają najsilniejsze występy w filmie. Dzięki wspaniałemu C.G.I., Puchatek i jego mieszanka kojarzą się bezproblemowo z prawdziwym światem Christophera, i są wizualnie bardziej pociągające i bardziej prawdziwe niż wczesne ilustracje E.H. Sheparda, niż najnowsze wersje kreskówek Kubusia Puchatka. Odwiedziłem oryginalne wypchane zwierzęta, które Christopher Robin Milne zapisał w Bibliotece Publicznej w Nowym Jorku. Mieszkają dziś w specjalnej części Centrum Dziecięcego, za którym stoi obraz Stu Kwadratowego Drzewa. Zauważyłem, że te zabawki mają “wytartą ostrość” i ciepłe wyrażenia w postaciach tego filmu.

W filmie Christopher i Puchatek dzielą nowe przygody – gubią się w mgle lasu, konfrontując się z przerażającymi Heffalumpami i Woozlesem, znajdując sposób na uratowanie kompanii Christophera – która symbolizuje większe wyzwania życiowe. Film jest kapryśny, ale subtelnie obciążony wartością, wspierający pracę i zwalczający zastraszanie. Niesie przesłanie o uważności i sile ludzkiego ducha. A po drodze Christopher i Puchatek rozpalają ich połączenie. “Nie jestem tym, kim byłem. Jestem zgubiony – mężczyzna wyznaje swojemu kumplowi z dzieciństwa. “Musisz pamiętać, kim jesteś”, odpowiada Puchatek. Wzywa do teorii nicości. “Ludzie mówią, że nic nie jest niemożliwe, ale nie robię nic każdego dnia” – mówi Puchatek. “Nie robienie niczego często prowadzi do tego, co najlepsze”.

Wyszukiwane jako:

christopher robin online 2018
christopher robin caly film
christopher robin full movie online
christopher robin full movie online free
christopher robin free online
christopher robin film 2017
christopher robin movie online
christopher robin milne film
christopher robin napisy 2018
christopher robin napisy pl
christopher robin new film
christopher robin online
christopher robin online free
christopher robin watch online
christopher robin watch online free
film with christopher robin
żegnaj christopher robin cda
żegnaj christopher robin zalukaj
żegnaj christopher robin napisy
żegnaj christopher robin online pl
christopher robin 2018 online
christopher robin film 5 year old
christopher robin 720p online

Oryginalny tytuł Christopher Robin
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów
TMDb Ocena 6.8 28 głosów

Podobne tytuły

Sierra Burges jest przegrywem Online Lektor PL
Gwiezdne Wojny: Część VII – Przebudzenie Mocy Online Lektor PL
Historia Kopciuszka: Świąteczne życzenie Online Lektor PL
Trolls World Tour Online Lektor PL
Mission: Impossible – Fallout Online Lektor PL
Terminator Genisys Online Lektor PL
Seria Niezgodna: Wierna Online Lektor PL
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć Online Lektor PL
Mythica: The Darkspore Online Lektor PL
Exodus: Bogowie i królowie Online Lektor PL
Boscy piłkarze Online Lektor PL
Szpieg, który mnie rzucił Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa