A-X-L Online Lektor PL

A-X-L Online Lektor PL

Aug. 16, 2018 USA 98 Min. PG
Twoja ocena 0
8
167
głosów

Video Trailer

Reżyser

Oliver Daly
Reżyser

Obsada

Lucy Hale isFallin (Voice)
Fallin (Voice)
Thomas Jane isChuck Hill
Chuck Hill
Ted McGinley isMr. Fontaine
Mr. Fontaine
Dorian Kingi isAXL (voice)
AXL (voice)
Eric Etebari isOperative Berman
Operative Berman

Opis

Oglądaj cały film A-X-L / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Psy pasują do walki od czasów starożytnych, a historie tych lojalnych, odważnych stworzeń od dawna chwytają naszą wyobraźnię. Nastoletni thriller “A.X.L.”, napisany i wyreżyserowany przez Olivera Dalya, zaadaptowany z jego krótkometrażowego filmu “Miles”, wyobraża sobie potencjalne skutki, kiedy najnowocześniejsza technologia wojskowa jest dostosowana do najlepszego przyjaciela człowieka.

W “A.X.L.” Robodog nie trafia nawet na pole bitwy – dochodzi tylko do wojny toczonej między kilkoma nastoletnimi punkami w opustoszałym pustynnym mieście. Miles (Alex Neustaedter) jest wschodzącym konkurentem na scenie motocrossowej, starając się nadążyć za bogatym bogatym Samem Fontaine (Alex MacNicoll). Po tym jak nieprzyjemny żart zostawia go unieruchomionego w szczerym polu, Miles spotyka psa robota A.X.L. (nazwa oznacza “Atak, eksploracja, logistyka”) kuliła się na wysypisku śmieci po ucieczce z pobliskiego obiektu wojskowego.

Jego zęby to wirujące koła zębate, a on pije benzynę, ale Miles spogląda poza garść wyrafinowanych maszyn i widzi, że jest tylko jęczącym szczenięciem i próbuje go naprawić tak, jakby to był motocykl. Przed zbyt długim czasem A.X.L. odcisnął się na Milesie jako jego nowy przyjaciel żołnierz i para walczyła na drodze przez łobuzów takich jak Sam, który lubi raczej rekreacyjnych miotaczy ognia, a zespoły wojskowe wysłane, by odzyskać bardzo kosztowną utraconą broń. Dzięki radykalnemu ustawieniu motocrossu i ciężkiemu wynikowi syntezatora Iana Hultquista, “A.X.L.” ma zabawny klimat retro z lat 80.

Pytanie o psią duszę leży u podstaw “A.X.L.”, ponieważ jest to sedno każdego filmu o robotach. Czy mogą zdać test Turinga? Czy mają autonomię? Sentience? Prawa? Trudno jest sondować ideę “ludzkości”, jeśli chodzi o psa, ale samą naturą psa jest miłość i oddanie. Czy to niezbyt puszysty A.X.L. zdolny do tego, czy może to tylko kilka linii kodu?

Jest to dylemat, który “A.X.L.” pozostawia na stole, zamiast popychać pomysł do jego granic – “Ex Machina”, to nie jest. Jest to szkic filmu, oparty na sprawdzonych konwencjach gatunku i archetypach postaci, takich jak przeciętny bogacz (którego ojciec gra Ted McGinley, za głośne wołanie, człowiek, który zdefiniował przeciętnego bogatego dzieciaka w “Zemście”). z frajerów “) i pięknej, artystycznej biednej dziewczyny Sary (Becky G). To opowieść o chłopcu i jego psie z elementami “Pretty in Pink”, “Rad” i “The Wraith”, i to właśnie te odniesienia sprawiają, że ten film działa.

Film nie jest wystarczająco wytrzymały, aby wytrzymać analizę jego polityki w odniesieniu do wojskowych i tajnych technologii, chociaż Dominic Rains jest przebiegłym projektantem psów Andricem, a Lou Taylor Pucci jego technologią, która tworzy zabawną parę. Jest wiele pytań bez odpowiedzi na temat A.X.L., a co najważniejsze, jaki jest taktyczny powód świateł dyskotekowych, które może strzelać mu z głowy podczas grania w nastrojowe melodie?

“A.X.L.” jest wyraźnie skonfigurowany do sequela lub serii, a chociaż może nie dojść tak daleko, jest to świetny, choć lekki, niewielki kawałek filmowych trofeów z lat 50. z odrobiną nowoczesnego stylu.

Wyszukiwane jako:

a.x.l cda
a.x.l. (2018) cda
a.x.l online
a.x.l. lektor pl
a.x.l online pl
a.x.l cda pl
a.x.l napisy pl
a.x.l lektor
a.x.l lektor pl
a.x.l film
a.x.l cda lektor
a.x.l caly film
a.x.l movie online
a.x.l online napisy pl
a.x.l watch online
a.x.l zalukaj
a.x.l 2018 cda
2xl film

Oryginalny tytuł A-X-L
Klasyfikacja IMDB 5.1 965 głosów
TMDb Ocena 5.3 143 głosów

Podobne tytuły

Hard Night Falling Online Lektor PL
Ralph Breaks the Internet Online Lektor PL
Assassination Nation Online Lektor PL
Champion 4: Walka o honor Online Lektor PL
Wielki Mur Online Lektor PL
Mia i biały lew Online Lektor PL
Guardians: Misja superbohaterów Online Lektor PL
Beyond the Edge Online Lektor PL
Wonder Woman 1984 Online Lektor PL
Biały Kieł Online Lektor PL
Kopciuszek Online Lektor PL
Jumanji: The Next Level Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa