A Prayer Before Dawn Online Lektor PL

A Prayer Before Dawn Online Lektor PL

Jun. 20, 2018 France, UK, Cambodia, USA, China 116 Min. R
Twoja ocena 0
8
239
głosów

Video Trailer

Opis

Oglądaj cały film A Prayer Before Dawn / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Nagie pięści filmu “Jeźdźca przed świtem” Jeana-Stéphane’a Sauvaire’a jest wyczerpujące, by patrzeć i dezorientować, by posłuchać. Od razu prawdziwa historia i odważny eksperyment, to głębokie zanurzenie się w więzienie o maksymalnym bezpieczeństwie towarzyszy Billy’owi Moore’owi (Joe Cole), młodemu bokserowi i uzależnionemu od heroiny, którego kariera w Tajlandii zostaje nagle przerwana, gdy zostaje aresztowany za posiadanie narkotyków.

Od tego momentu Pan Sauvaire (dostosowując autobiografię Pana Moore’a z 2014 r.) Używa wzroku, dźwięku i ruchu, aby związać nas z postacią i podzielić się swoim ekstremalnym zwichnięciem. Wrzucony do jednego z najsłynniejszych tajlandzkich więzień, Billy, podobnie jak publiczność, prawie nie słyszy angielskiego; krzyczał przez przerażających strażników, a następnie wrzucono go do ogromnej mieszanki, w której roi się od wytatuowanych więźniów, milczy i przeraża. Minie dużo czasu, zanim się odezwie, i ponad godzinę, zanim się uśmiechnie.
Prezentowany z poruszoną kamerą i minimalną ilością napisów, “A Prayer Before Dawn” nie pasuje ani do znanych bitów filmu bokserskiego, ani do klaustrofobicznych machinacji typowego dramatu więziennego. Przemoc jest jej gramatyczną i nieszczęśliwą kontekstem, gdy Billy zmierza w stronę niewyobrażalnego horroru miejsca, w którym dzikość rządzi, a zmarli leżą obok żywych. Zgiełk i chaos są tak wszechobecne, że kiedy przekupuje swoją drogę do więziennej tajnej drużyny boksu Muay Thai – i do jej nieco bezpieczniejszego bunkra – uderzenia kości sprawiają wrażenie zwolnionych z większej wojny.

Otoczony obsadą w dużej części składającą się z byłych więźniów, pan Cole jest zaciekle zaangażowany w karną fizyczność swojej roli. Nie ma prawie nic do grania oprócz wściekłości i mięśni: scenarzyści, Jonathan Hirschbein i Nick Saltrese, nie dają mu żadnych wcześniejszych i żadnych planów na przyszłość. Jego myśli są wstrzymane; nawet jego krótkie spotkania ze współczującą kobietą trans (ekspresyjnym Pornchanok Mabklang) są nieodwracalne. To tak, jakby życie Billy’ego zaczęło się w chwili, gdy go spotkaliśmy.

Jednak sam występ jest dziwnie hipnotyczny, całkowicie poddaje się filmowi, którego rdzeń skupia się głównie na ciałach: w spoczynku i w ruchu, rójkach i plewach, rannych i zmarnowanych. W tym okropnym miejscu spotkanie ciała i fotografii jest prawie pierwotne, a operator Dawid Ungaro wnosi przenikliwe piękno i niewinność do nadnaturalnej bladej skóry Billy’ego – nieoznakowanego płótna w galerii atramentu i blizn. Później zgłosi się do więziennego artysty tatuażu, podczas gdy krążąca kamera i niska, buńczuczna nuta Nicolasa Beckera nadają scenie powagę religijnego rytuału.

Definicja wciągającego doświadczenia “Modlitwa przed świtem” jest historią przetrwania, która została przemieniona w pocenie się i ścięgna. Obrzydliwe filmy “Midnight Express” nie są nowe; różni się impresjonistycznym okiem reżysera i instynktownym związkiem z uciskiem poddanego. (Pan Moore, którego życie nie obyło się bez wyzwań od czasu jego repatriacji w 2010 r., Pojawia się w krótkim fragmencie). Podejście pana Sauvaire może nie być dla każdego, ale jego umiejętności i zuchwalstwo są ożywcze – i, co dziwne, wyzwalające.

wyszukiwane jako:

a prayer before dawn online
a prayer before dawn watch online
a prayer before dawn hd online
a prayer before dawn napisy pl
a prayer before dawn online free
a prayer before dawn online stream
a prayer before dawn online pl
a prayer before dawn online movie
a prayer before dawn online full movie
a prayer before dawn pl
a prayer before dawn pl cda
a prayer before dawn online s prevodom
a prayer before dawn teljes film magyarul
a prayer before dawn zalukaj
a prayer before dawn online 123movies
a prayer before dawn (2017) online
a prayer before dawn (2017) cda
a prayer before dawn online for free
watch a prayer before dawn for free online

Oryginalny tytuł A Prayer Before Dawn
Klasyfikacja IMDB 7.1 308 głosów

Podobne tytuły

Papierowe miasta Online Lektor PL
I tak cię kocham Online Lektor PL
Barbie: Tajne agentki Online Lektor PL
After Online Lektor PL
Downton Abbey Online Lektor PL
Love Sonia Online Lektor PL
Honey 3 Online Lektor PL
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie Online Lektor PL
Zanurzeni Online Lektor PL
Danger Close: The Battle of Long Tan Online Lektor PL
Escape Plan: The Extractors Online Lektor PL
The Seagull Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa