A Prayer Before Dawn Online Lektor PL

A Prayer Before Dawn Online Lektor PL

Jun. 20, 2018 France, UK, Cambodia, USA, China 116 Min. R
Twoja ocena 0
10
233
głosów

Video Trailer

Opis

Oglądaj cały film A Prayer Before Dawn / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Nagie pięści filmu “Jeźdźca przed świtem” Jeana-Stéphane’a Sauvaire’a jest wyczerpujące, by patrzeć i dezorientować, by posłuchać. Od razu prawdziwa historia i odważny eksperyment, to głębokie zanurzenie się w więzienie o maksymalnym bezpieczeństwie towarzyszy Billy’owi Moore’owi (Joe Cole), młodemu bokserowi i uzależnionemu od heroiny, którego kariera w Tajlandii zostaje nagle przerwana, gdy zostaje aresztowany za posiadanie narkotyków.

Od tego momentu Pan Sauvaire (dostosowując autobiografię Pana Moore’a z 2014 r.) Używa wzroku, dźwięku i ruchu, aby związać nas z postacią i podzielić się swoim ekstremalnym zwichnięciem. Wrzucony do jednego z najsłynniejszych tajlandzkich więzień, Billy, podobnie jak publiczność, prawie nie słyszy angielskiego; krzyczał przez przerażających strażników, a następnie wrzucono go do ogromnej mieszanki, w której roi się od wytatuowanych więźniów, milczy i przeraża. Minie dużo czasu, zanim się odezwie, i ponad godzinę, zanim się uśmiechnie.
Prezentowany z poruszoną kamerą i minimalną ilością napisów, “A Prayer Before Dawn” nie pasuje ani do znanych bitów filmu bokserskiego, ani do klaustrofobicznych machinacji typowego dramatu więziennego. Przemoc jest jej gramatyczną i nieszczęśliwą kontekstem, gdy Billy zmierza w stronę niewyobrażalnego horroru miejsca, w którym dzikość rządzi, a zmarli leżą obok żywych. Zgiełk i chaos są tak wszechobecne, że kiedy przekupuje swoją drogę do więziennej tajnej drużyny boksu Muay Thai – i do jej nieco bezpieczniejszego bunkra – uderzenia kości sprawiają wrażenie zwolnionych z większej wojny.

Otoczony obsadą w dużej części składającą się z byłych więźniów, pan Cole jest zaciekle zaangażowany w karną fizyczność swojej roli. Nie ma prawie nic do grania oprócz wściekłości i mięśni: scenarzyści, Jonathan Hirschbein i Nick Saltrese, nie dają mu żadnych wcześniejszych i żadnych planów na przyszłość. Jego myśli są wstrzymane; nawet jego krótkie spotkania ze współczującą kobietą trans (ekspresyjnym Pornchanok Mabklang) są nieodwracalne. To tak, jakby życie Billy’ego zaczęło się w chwili, gdy go spotkaliśmy.

Jednak sam występ jest dziwnie hipnotyczny, całkowicie poddaje się filmowi, którego rdzeń skupia się głównie na ciałach: w spoczynku i w ruchu, rójkach i plewach, rannych i zmarnowanych. W tym okropnym miejscu spotkanie ciała i fotografii jest prawie pierwotne, a operator Dawid Ungaro wnosi przenikliwe piękno i niewinność do nadnaturalnej bladej skóry Billy’ego – nieoznakowanego płótna w galerii atramentu i blizn. Później zgłosi się do więziennego artysty tatuażu, podczas gdy krążąca kamera i niska, buńczuczna nuta Nicolasa Beckera nadają scenie powagę religijnego rytuału.

Definicja wciągającego doświadczenia “Modlitwa przed świtem” jest historią przetrwania, która została przemieniona w pocenie się i ścięgna. Obrzydliwe filmy “Midnight Express” nie są nowe; różni się impresjonistycznym okiem reżysera i instynktownym związkiem z uciskiem poddanego. (Pan Moore, którego życie nie obyło się bez wyzwań od czasu jego repatriacji w 2010 r., Pojawia się w krótkim fragmencie). Podejście pana Sauvaire może nie być dla każdego, ale jego umiejętności i zuchwalstwo są ożywcze – i, co dziwne, wyzwalające.

wyszukiwane jako:

a prayer before dawn online
a prayer before dawn watch online
a prayer before dawn hd online
a prayer before dawn napisy pl
a prayer before dawn online free
a prayer before dawn online stream
a prayer before dawn online pl
a prayer before dawn online movie
a prayer before dawn online full movie
a prayer before dawn pl
a prayer before dawn pl cda
a prayer before dawn online s prevodom
a prayer before dawn teljes film magyarul
a prayer before dawn zalukaj
a prayer before dawn online 123movies
a prayer before dawn (2017) online
a prayer before dawn (2017) cda
a prayer before dawn online for free
watch a prayer before dawn for free online

Oryginalny tytuł A Prayer Before Dawn
Klasyfikacja IMDB 7.1 308 głosów

Podobne tytuły

The Father Online Lektor PL
Doktor Strange Online Lektor PL
HAGER Online Lektor PL
Milczenie Online Lektor PL
Destrukcja Online Lektor PL
Okja Online Lektor PL
La La Land Online Lektor PL
Aquaman Online Lektor PL
Pierwszy strzał Online Lektor PL
Warcraft: Początek Online Lektor PL
Dwóch papieży Online Lektor PL
Running with the Devil Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa